Saç Rengi ve Saç Boyama yine bir kuaför sorunu yardım!

dolunay229

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2010
391
198
arkadaşlar merhaba, saçıma ombre yaptırmak istedim. Kuaföre istediğim renk ve modeli gösterdim. Sonuç olarak röfle ombre arası bişi ortaya çıktı. Nasıl desem diş diş duruyor boya yani şerit şerit. Röfle tarzı. Verdiğim paraya da yanıyorum. Gidip eski haline dönmek istesem tekrar ücret mi vereceğim. İlk defa ombre yaptırmadım ama böyle bişi ilk kez yaşıyorum. Boyayı yaparken de fark edemedim açıkçası. Aşağıdaki ilk resim ışıkta diğeri normalde duruşları bu. Sizce yarın kuaföre tekrar gidip eski haline dönmeli miyim? Fikir verin lütfen

Eklentiler

• IMG_7297.jpg
    IMG_7297.jpg
    89,7 KB · Görüntüleme: 118
  • 0F47F9DA-5E1A-4398-8495-D9D1818380AA.jpg
    0F47F9DA-5E1A-4398-8495-D9D1818380AA.jpg
    35 KB · Görüntüleme: 105
Benim de ilk ombremde (ombre de değil ışıltı atmak istemiştim) böyle çizgi cizgiydi,çok cirkindi. Tabir hoş değil ama tam çingene sarisiydi çizgiler. Bir hafta sonra gittim, ücretsiz cila yaptı,ombreye çok benzemedi ama ben sevdim. Bence eski haline çevirmektense cila için git.

Bak buldum hatta resimleri
IMG_20220508_000256.jpg

Bu leş hali

IMG_20220508_000425.jpg
Bu da bir hafta sonrası:)

Son düzenleme:
Benim de ilk ombremde (ombre de değil ışıltı atmak istemiştim) böyle çizgi cizgiydi,çok cirkindi. Tabir hoş değil ama tam çingene sarisiydi çizgiler. Bir hafta sonra gittim, ücretsiz cila yaptı,ombreye çok benzemedi ama ben sevdim. Bence eski haline çevirmektense cila için git.

Bak buldum hatta resimleri
Eki Görüntüle 3061724
Bu leş hali

Eki Görüntüle 3061723
Bu da bir hafta sonrası:)
Aynısı olmuş evet teşekkür ederim :) Benim endişem tekrar bir işlem için ücrette ısrar ederler mi onu bilemedim. Bana demişti farklı renk istersen haftaya gel boyarız filan. Onu da 50 Tl filan civarı olur dedi. Çok moralim bozuuldu :KK43:

Bacım ben bunu evde yapardım sana, kendin de yapardın zaten ne var ki.
Gidip tabii ki düzelttirin.

Aynısı olmuş evet teşekkür ederim :) Benim endişem tekrar bir işlem için ücrette ısrar ederler mi onu bilemedim. Bana demişti farklı renk istersen haftaya gel boyarız filan. Onu da 50 Tl filan civarı olur dedi. Çok moralim bozuuldu :KK43:
Benim saçım gerçek anlamda b.k gibi olduğundan adam istemeye utandı:) hatta yine gelirsin cilaya dedi çıkarken ama ben üşendigimden gitmedim:)
Bence para almamasi lazım,çünkü bu saç gerçekten güzel değil.
Adamdan saç Doğal olmadığı icin ucretsiz cila talep et. Eğer "saç güzel ama istersen su kadara yaparız" derse de "bir kuaför olarak bu saçın güzel olduğunu düşünüyor musun, eğer düşünüyorsan Google adresine resimli yorum yapacağım" de :) emin ol ucretsiz yapmaya ikna olur

arkadaşlar merhaba, saçıma ombre yaptırmak istedim. Kuaföre istediğim renk ve modeli gösterdim. Sonuç olarak röfle ombre arası bişi ortaya çıktı. Nasıl desem diş diş duruyor boya yani şerit şerit. Röfle tarzı. Verdiğim paraya da yanıyorum. Gidip eski haline dönmek istesem tekrar ücret mi vereceğim. İlk defa ombre yaptırmadım ama böyle bişi ilk kez yaşıyorum. Boyayı yaparken de fark edemedim açıkçası. Aşağıdaki ilk resim ışıkta diğeri normalde duruşları bu. Sizce yarın kuaföre tekrar gidip eski haline dönmeli miyim? Fikir verin lütfen
Arkadaslara sordum bu ombre diilmis, adam mi kazikliyosunuz diye bi yuksel icerde bak neler oluyor 😂😂😂

Saçınızın zemin rengi koyu olduğu için yapılan işlem sert duruyor ilk önce zemin rengini 2 ton acilmasi üzerine de rumlexs geçilmesi gerekiyor saç renginiz sıcak reng alsın omre değil zaten yaptığı işlem balyaj bende kuaförüm tekrar gidin düzeltme işlemi için ayrı bir ücret almaması gerekiyor eğer evde yaparım derseniz yardımcı olurum 😊

Ben de zamanında ombre yaptırmak istemiştim bildiğin röfle yapmıştı nişanlım hiç beğenmemişti ertesi gün gidip ben böyle istemedim siz böyle yapmışsınız demiştim tekrar ücretsiz olarak üst kısımları boyamıştı. Artık kuaförünüzün vicdanına kalmış 🥲

Bugün gidip ücretsiz düzelttirdim. Bir tık idare edilebilir hale geldi. Artık biraz zaman vereceğim ve saçımın uzamasını bekleyeceğim cevap veren arkadaşlar sizlere teşekkür ederim desteğiniz için ☺️

X