Yine iş 😏

Deniz3486

Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2021
284
9
37
Güncelleme : amma konu açtım biliyorum ama benm için gerçekten sorun oldu bu baydım biliyorum. Konustum ik ile o da Ali beye söylemiş. Yanına çağırdı bende ne varsa söyledim kendisine eğer sizi rencide ettiysem özür dilerim dedi üzüldüm dedi açıkçası şaşırdım öyle konuşmasına ılımlı yaklaştı ve 30 yıldır çalışan yanımda ki abla ilk defa biri ile böyle konuştu dedi iyi oldu birinin ona kral çıplak demesi lazımdı dedi o da sen oldun dedi iyi oldu sorgulasın kendini dedi. Baya baya söyledim açıkça tavrınız çok sert dedim yanınıza geldiğim zaman stresten söylemem gerekenleri de unutuyorum dedim kbakmayın dedim benm çalışırken kafamın rahat olması lazım eşim de çalışmama izin vermiyor özel hayatımda sorun oluyor dedim mideme kramplar giriyor dedim . Çalışırsın çalışmazsın bilemem dedim ama şuna bi netlik getirelim ben kimseye hakaret etmem böyle bişy söz konusu olamaz dedi olduysa farkında değilimdir dedi . Nasıl davranayım dedi ali bey bnu ben söyleyemem dedim . Bu sizin huyunuz ama ben yemek konusunda artık fırça yemek istemiyorum dedim. Ki benm işim muhasebe elemanı asistanlık bilmiyorum daha öncede söyledim. Bana izin verin ayrılmak istiyorum dedim tamam yerini birini bulana kadr durur musun dedi olur dedim sonra çıktım. Yanımda ki abla belki değişir dedi sanmam abla huylu huyundan vazgeçmez dedim .. bakalım neler olacak. Ama konuştuktan sonra da rahatladım aslında içim rahatladı.

E patrona söylemişsiniz işte nasil biri olduğunu. Kocam çalışmamı istemiyor demeye ne gerek vardı? Böyle demek çok küçük düşürücü bence
Kocam çalışmamı istemiyor derken bu şirkette bu stres altında söyledim aslında . Yoksa buradan çıkıp başka yere gireceğimi biliyor iş bulunca.

Adamin yemegini sen mi yapiyosun cozemedim, kabak yemegi icin fircaladi demissin, asci olarak mi calisiyosun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…