yine olmadı...değer 0.35.....

ELha2012

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2009
522
9
bu ikinci denememdi...ama yine olmadı.....yine olmadı.....yine olmadı...........senağlama

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1634 gün geçti.

gunayder

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2009
1.594
15
üzülmeyin arkadaşım rabbim böyle nasip etmiş mutlaka bir sebebi vardır.siz denemelere devam edin ve bol dua...eminim ki bir gün gelecek bebeğiniz...

xbaharr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2007
266
6
anlıyorum üzülme demesi çok kolay ama neyapacaksın takdir böyle Rabbim böylesini uygun görüyor demekki ........

butterfly 's'

gözümdeki yaşsın bebeğim
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2007
2.784
8
canım çok üzüldüm....Allah sabır güç versin...
ınşallah diğer tedavinde kavuşursun bebeğine...

firstNimbus

Guru
Pro Üye
20 Ocak 2009
4.136
13
42
canım eminim çok üzgünsündür ama lütfen bunda da bir hayır olabileceğini düşün.inşallahhh en kısa zamanda tedavisiz bebek sahibi olursun.

zeyra

rabbimin mucizesi gizemim
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2009
6.212
27
canım vardır bir hayır rabbim senin anlına yazmış o tarihi demekki şimdi değilmiş herşeyden önce hayırlısı bitanem inan seni merak ettim bi bakayım dedim başlığı görünce yıkıldım ben seni takip ediyordum rabbim en yakın zamnda sana mucizeni yaşatır inşallah bitanem

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1548 gün geçti.

el-muallim

kırk yaşımın çiçekleri..
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2008
13.673
32
52
canım benım ............çok uzuldum ..............ınş bebegın beklemedıgın bı an gelır canım ınşşşşşşşşş

katremelek

Çok şükür bebeğim
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2008
439
0
2. denemede sanki daha yakınmış gibi hissediyor insan bebeğine neticede ilki tutmamış ama bu tutabilir diyor kendi kendine... Anlıyorum seni 3 gün önce 2. negatifimi aldım.. Üzülme sakın ayakta sımsıkı dur bugünü atlatınca bişeyin kalmayacak :teselli:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1347 gün geçti.

serenanes

Herşeyimiz Doruk'ta
Pro Üye
30 Ekim 2008
2.373
3
canım bu mübarek günlerde rabbim duanı duyar da inşallah biran evvel verir bebeğini hem de kendiliğinden gelir inşallah...

nubahar86

kızım abla oldu
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2009
509
10
35
canım çok üzüldüm......... inşallah bebeğin sana hiç ummadığın bir anda süpriz yapar

bensunaz

HOSGELDİNİZ MELEKLERİM
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2009
496
0
canım demekki daha vakti saati gelmemiş..ama inanıyorum ki bebeğimiz beklemediğimiz bir anda süpriz yapacak..canım kendini fazla üzle..benimde miraç günü taransfer olmuştu ama maalesef bende negatif aldım..fazla üzülmedim ..demekki benim için hayırlısı buymuş..bu mübarek ramazanı şerif ayında bol bol duamızı edelim..inaşşlaah RABBıM bu mübarek ay hürmetine ellerimizi boş çevirmez..

Kayra

Guru
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2008
4.106
19
hayırlısı olsun üzülme .... biliyorum çok zor ama hayırlısı olsun. bak oldu olmadı derken. şimdide dördüz ikisini alacağız diyorlar. diğer iksinide kaybetme riskimizde var...ne yapacağımızı şaşırdık. benim gibi 2-3 arkadaş daha var.......hayırlısıyla olsun inşallah......

QZLEMCEE

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2008
207
1
40
canımya şuan sana ne desek boş çünkü çok üzgünsün zamanı gelmeyince olmuyo demeki daha vakti var inşallah bu mübarek günlerde rabbim kalbinin sesini duyup dualarını kabul etsin meleğini sana göndersin canım bol bol dua edelim opuyorumnanaktan