yine olmadı...değer 0.35.....

üzülmeyin arkadaşım rabbim böyle nasip etmiş mutlaka bir sebebi vardır.siz denemelere devam edin ve bol dua...eminim ki bir gün gelecek bebeğiniz...

anlıyorum üzülme demesi çok kolay ama neyapacaksın takdir böyle Rabbim böylesini uygun görüyor demekki ........

canım çok üzüldüm....Allah sabır güç versin...
ınşallah diğer tedavinde kavuşursun bebeğine...

canım eminim çok üzgünsündür ama lütfen bunda da bir hayır olabileceğini düşün.inşallahhh en kısa zamanda tedavisiz bebek sahibi olursun.

canım vardır bir hayır rabbim senin anlına yazmış o tarihi demekki şimdi değilmiş herşeyden önce hayırlısı bitanem inan seni merak ettim bi bakayım dedim başlığı görünce yıkıldım ben seni takip ediyordum rabbim en yakın zamnda sana mucizeni yaşatır inşallah bitanem

canım benım ............çok uzuldum ..............ınş bebegın beklemedıgın bı an gelır canım ınşşşşşşşşş

2. denemede sanki daha yakınmış gibi hissediyor insan bebeğine neticede ilki tutmamış ama bu tutabilir diyor kendi kendine... Anlıyorum seni 3 gün önce 2. negatifimi aldım.. Üzülme sakın ayakta sımsıkı dur bugünü atlatınca bişeyin kalmayacak :teselli:

canım bu mübarek günlerde rabbim duanı duyar da inşallah biran evvel verir bebeğini hem de kendiliğinden gelir inşallah...

canım çok üzüldüm......... inşallah bebeğin sana hiç ummadığın bir anda süpriz yapar

canım demekki daha vakti saati gelmemiş..ama inanıyorum ki bebeğimiz beklemediğimiz bir anda süpriz yapacak..canım kendini fazla üzle..benimde miraç günü taransfer olmuştu ama maalesef bende negatif aldım..fazla üzülmedim ..demekki benim için hayırlısı buymuş..bu mübarek ramazanı şerif ayında bol bol duamızı edelim..inaşşlaah RABBıM bu mübarek ay hürmetine ellerimizi boş çevirmez..

hayırlısı olsun üzülme .... biliyorum çok zor ama hayırlısı olsun. bak oldu olmadı derken. şimdide dördüz ikisini alacağız diyorlar. diğer iksinide kaybetme riskimizde var...ne yapacağımızı şaşırdık. benim gibi 2-3 arkadaş daha var.......hayırlısıyla olsun inşallah......

canımya şuan sana ne desek boş çünkü çok üzgünsün zamanı gelmeyince olmuyo demeki daha vakti var inşallah bu mübarek günlerde rabbim kalbinin sesini duyup dualarını kabul etsin meleğini sana göndersin canım bol bol dua edelim opuyorumnanaktan

üzülme lütfen Rabbim ne veriyorsa vardır onda bir hayır.hayırlısı ne ise onu versin napalım Allah herkesi birşeylerle sınıyor bizide bununla sınıyor inşallah müfakatını alacağız yeterki sen ümidini ve duanı eksik etme :teselli:

canım üzülme demek kolay ama sabretmeye çalış ben de 3. denememde aldım bebeğimi kucağıma....rabbim şu güzel günlerde sana da nasip eder en kısa zamanda inşallah. aminnn....

X