Yine Taksim...Yine Taciz...

medyada da o kdr yer aldı ki artık bu tip işleri yapmak için taksim e gitmeye başladı insanlar.. 3senedir bu olaylar sona ermediğine göre, reklamın iyi kötüsü olmuyomuş demek ki! marka gibi bişey oldu erkekler için taksim e gitmek.. bunu yalnızca sapıklıkla da ilişkilendirmiyorum.. cinsel bastırılmışlık, ekonomik sorunlar, sürü psikolojisi ve daha sayılabilecek bi sürü bileşenden mütevellit ne yazık ki..
neyse bu sene yine az oldu, ona şükredebiliriz..

ben de taksimdeyim her yıl olduğu gibi, ailemle olmak için taksime gtmek durumundayım (evdeydik gerçi).. çok sayıda polis vardı ve çok güvenli hissettim kendimi.. biraz düzelme var geçmişe oranla..

kımse kusura bakmasında taksım yanı normal gunlerde bıle rahat yuruyemedıgın bıyer
kaldı kı yılbası hangı akla hızmet gıdıosun kardesım
eglenmek ıcın baska yer mı yok.tw de ızledım kızı tacız etmısler goturuolar spıker ole bı anlatıokı
oturup aglayasın gelır kızsa halınden o kadar memnunkı.o memnunsa banane demekkı ıstıoda gıdıo.

Ah! Erkekler ne desek azdır böyle davrananlara Yıllardır böyle geldi böyle gidecek sanırım

İçerik nedeniyle konunuz “ Ah! erkekler“ bölümüne taşınmıştır

Editör arkadaşımın da bilgisine

arkadaşlar haklısınız taciz çok kötü birşey..

ama haberlerde taciz edilen kızlara hiç dikkat ettiniz mi??

hiç normal giyimli bir kız varmı onca erkeğin içerisinde?daha dün haberlerde gördüm kız tek başına ve mini eteği(neredeyse poposu meydanda) çekmiş altına.pardon ama onun peşinden erkekler gitmeyecekte ben mi gideceğim..

İstanbul un hali malum sapıklarla dolu güpedündüz insanlara sarkıyorlar ..ve buna neyazzıkki bir çare yok şuan ..taksim neye aa her yılbaşında gösteride falan üç beş salak erkek araya alıyolar kızları taciz ediyorlar .. zaten kızlar sorhaoş akılları bi karış havada belli normal bir insan asla gitmez böğle bir yere habide hhaberlerde seyrederken çoğu kızların tepkisi hiç yok denecek kadar az bi kaçı sırıtıyo rezalet ..kadınların hala bu devirde rahatça gezemediğini anlamamış bunlar tabi heryerde gelebiliyo bu tarz olaylar herşeyimiz kısıtlı ama bunlarınkide bile bile ladesss..güz _güzeli arkadşımada katılıyorum..

gercekten utanc verci brsey ama turistler turk erkeklemz tacz ederken guluyolardi yani hic tepki vermiolar alısmıslar böyle seylere onlarnda hoslarına gıdıyor izin vermemeleri lazm halbuki tacizlere...............

İnsanlar tabi ki eğlenecekler yılbaşı ve ister Taksim'de ister bir barda ister evde herkes istediği gibi kutlar bu özel günü.Gitmeden önce geçen sene orada taciz omuştu bu sene gitmeyelim mi diyecekler? Taksim olmazsa bu sefer eğlenmeye gidilen başka yerlere takılacak bu magandalar kesinlikle engellenebilir olduğunu ama herşeyde olduğu gibi buna da gerekli önemin verilmediğini düşünüyorum

tabıkı bayanları suclıcam her sene taksımde boyle olayların oldugunu bılı bıle oraya gıdıyolar sonra yok tacız edıldım falan fılan eglenecek baska yermı yok

ne anlıyorlar ..dokunuca aynı kalca onlardada var....
ellerıne ne gecıyor...acaba ıyı bır seymı yaptık dıyorlar...
ben dıyorum tahtalrı eksık...normal zamnda erkek kesılırler.

hanı mahallenın namusu bızden sorulur nıdaları atarlar...
kızkardeslerıne yapılsa..sılahhı cıkarırı anlından vururlar...
hanı erkekler ya...hasbam...
ne erkegı bunlara ınsan bıle denmez...

arkadan kıza dokunuyor..kız kendını korumak ıstıyor..bu seferde gogsune dokunuyor bır baskası...
kıza herkes dokunmaya baslıyor....ıgrenc bır sahne..o kızın psıkolojısı ne olucak...
kendılerını erkek goren kişilikler....
ama malesef hep yasanıyor benım arkadasımında basına geldı ve ben vardım yanında sımdı ..
bır erkegın yanından gecerken..korkarak gecıyor...
ne denır allah ıslah etsın...

Kusura bakmayın bunlar tek kelimeyle ŞEREFSİZ :kızgın:
bunların hiç mi ailesi yok? Anaları, bacıları hiç mi yok???

Şiddetle kınıyorum... Aslında onlara tek yapılması gereken o çok övündükleri yerlerinden asmak kötükedihüso

harfı harfıne katılıyorum arkadasım ne dıyorsa dogrudur...a.s.:lepi:

Yeni yıla gireceğiz diye faşing tarzı bir programla taksimi batakliğa çevirip sonra da meyhoş olup bir birine toslayan bataklık kurbağalarından dolayı gündem meşgul ediliyor.birbirine toslayıp tokuşturanlar yekdiğerine "senin dibin daha kara” edasıyla laf atarak "sütten çıkan akkaşık" yaftalarıyla, ortamda çok da lüzumluymuşcasına "karamurat" gibi bekleyen polis güçlerine ötekini dövdürmeye çalışıyorlar..bize de düşen "hangisi daha namusluyu" konuşmak.
bu kadar namuslusunuz ne işiniz var gecenin yarısında, karınca yığını gibi birbirinin üstünde kımıl kımıl tepinen canlı yığınının ortasında.. bataklığa dalıp hiç kirlenmeden çıkmayı mı ümit ediyorsunuz.. bir birine temas etmemenin imkansız olduğu bir ortamda, damarlarda mey ve yeşil tütsü karışım kokteyli akarken başka ne sonuç beklenir anlayamıyorum..
Mıncıklanmak için ellerinden geleni yapıp, zaten meyhoş olmuş akılları baştan çıkardıktan sonra “imdaaat namusumuz elden gidiyor” diye çığlık atan bu zamane ucubelerine kargalar bile gülerken balkondan bakan akıllılarımız “ iyi olmuş alçaklara bravo polisimize” diye namus efektleri yapıyor.
bu tip uç çılgınlıkları icra etmek isteyenlere şehir dışında bir bataklık temin ederek orayı tamamen kamusal alanın dışında tutmak lazım.. ne polis ne başka bir kamusal güç. oraya gidip pislenmeyi arzu edenler kendi iradeleriyle gittiklerine göre sonuçlarına da kendileri katlanmalıdırlar..

birde yakalananların bi kısmı evliymişşşş
nasıl bakıcak acaba karısının yüzüne.Tiksiniyorum böyle insanlardan.
Öyle haberleri görünce sinirden deliye dönüyorum resmennn.
Arkadaşların yazdıklarını okuyınca bile tüylerim diken diken oluyoooo
:KK4::KK4:

Yeni yıla gireceğiz diye faşing tarzı bir programla taksimi batakliğa çevirip sonra da meyhoş olup bir birine toslayan bataklık kurbağalarından dolayı gündem meşgul ediliyor.birbirine toslayıp tokuşturanlar yekdiğerine "senin dibin daha kara” edasıyla laf atarak "sütten çıkan akkaşık" yaftalarıyla, ortamda çok da lüzumluymuşcasına "karamurat" gibi bekleyen polis güçlerine ötekini dövdürmeye çalışıyorlar..bize de düşen "hangisi daha namusluyu" konuşmak.
bu kadar namuslusunuz ne işiniz var gecenin yarısında, karınca yığını gibi birbirinin üstünde kımıl kımıl tepinen canlı yığınının ortasında.. bataklığa dalıp hiç kirlenmeden çıkmayı mı ümit ediyorsunuz.. bir birine temas etmemenin imkansız olduğu bir ortamda, damarlarda mey ve yeşil tütsü karışım kokteyli akarken başka ne sonuç beklenir anlayamıyorum..
Mıncıklanmak için ellerinden geleni yapıp, zaten meyhoş olmuş akılları baştan çıkardıktan sonra “imdaaat namusumuz elden gidiyor” diye çığlık atan bu zamane ucubelerine kargalar bile gülerken balkondan bakan akıllılarımız “ iyi olmuş alçaklara bravo polisimize” diye namus efektleri yapıyor.
bu tip uç çılgınlıkları icra etmek isteyenlere şehir dışında bir bataklık temin ederek orayı tamamen kamusal alanın dışında tutmak lazım.. ne polis ne başka bir kamusal güç. oraya gidip pislenmeyi arzu edenler kendi iradeleriyle gittiklerine göre sonuçlarına da kendileri katlanmalıdırlar..

Kusura bakmayın ama kimse oraya pislenmek için gitmiyor yorumunuz çok ağır olmuş biraz daha üstürublu yazsaydınız daha akıllıca olurdu..:KK20:
Taksime gitmek biraz cesaret işi belkide ama her gidenide aynı kefeye koymak çok yanlış ..

birde yakalananların bi kısmı evliymişşşş
nasıl bakıcak acaba karısının yüzüne.Tiksiniyorum böyle insanlardan.
Öyle haberleri görünce sinirden deliye dönüyorum resmennn.
Arkadaşların yazdıklarını okuyınca bile tüylerim diken diken oluyoooo
:KK4::KK4:

Yaşananlar çok çirkin tabikide nasıl yaparlar diyede düşünmemek mümkün değil tabi .
Seyredince bile insanın tüyleri diken dken oluyor..
Ama arkadaşın yazdığı gibi taksimi bataklığa benzetmeside çok çirkin sanki giden herkes kötüymüş gibi yazmış

arkadaşlar.... ben taksime ya da taksime her gidene bir şey demiş değilim.. dikkat ederseniz sadece bir geceyi değerlendiriyorum.. ve o gecedeki taksimi bataklığa benzetiyorum ve o gece bile bile kaşınarak taksime gitme ahmaklığını gösteren kişileri bataklık kurbağalarına benzetiyorum.. :KK58: Taksime istanbulun her güzel semtine olduğu gibi ben de sık sık giderim.. ama yılbaşı gecesi ya da benzeri kutlamaların olduğu zamanlarda asla... yahu aklınıza şaşıyorum... memleketin dört bir yanından abazalardan tutun, transvestisine oradan jigololarına kadar bütün bataklık üyelerinin bir yıl boyunca iple çektiği bir günde hangi akla hizmet "sonradan namuslu olduğunu iddia edenler" gider ve orada taciz edilmeyi göze alır.. orada ne olduğu ne olacağı önümüzdeki yıl da neler olacağı açık ve belli değil mi.. ne işiniz var kuzum ne idüğü belirsiz bir yığın kırmızı don giyerek hazırlık yapıp gelmiş abaza kalabalığın içinde... kendisini o resme yakıştırabilenlere zaten söylenecek bir şey yok.. ama canım kuzucuklarım lütfen kendinizi kandırıp öyle kötü ortamlara girmeyin..

taciz hiç bi şekilde mazur görülemez,bahanesi olamaz ama ben o olayı tv de seyrederken mavi mini elbise giymiş sarışın uzun saçlı bi kız gördüm resmen gördüklerime inanamadım.. striptizci gi,biydi şimdi anlamaya çalışıyorum o kıyafetle herkesin tabir-i caizse ''kopmak'' amaçlı gittiği bi yere giden bayan ne mantıkla bunu yapar??muhtemelen dikkat çekmek şehevi bakışlar hoşuna gittiğinden öyle giyinmiştir.. biliyorsunuz yadsıyamayız bu tür ilgiden zevk alan hemcinslerimiz var..tek sorun sonra niye cıyak cıyak bağırdıkları...

süper ifade etmişsin katre-i nur.. ağzına sağlık.. :KK71: aklı selim yorumlara hepimizin çok ihtiyacı var.. çünkü medya ve ortam kışkırtıcıları tarafından gaza getiriliyoruz.. herkesin özüne ve ailesine sadakat göstererek kendisine çekidüzen vermesi lazım.. bu tip ortamlar bize yakışmaz öule değilmi..

Taksim'de eglenmek isteyen turistlerin veya herhangi bir bayanin ne sucu olabilir.. Bu karaktersiz erkeklerin hicbir savunmasi olamaz... Diger ulkelerde neden boyle olaylar yasanmiyo, NY'da milyonlarca kisi kutladi boyle bisi haber olmadi... ulkemizde de yeterli guvenlik onlemlerinin alinmasi gerekirdi...

X