Yine yeniden 8 kasım

Sevgi123s

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2015
7
2
26
68 kilo başladım yaklaşım bit ay olmuş olmalı 65 kilo oldum simdi tekrar başlayıp 26 aralığa kadar 55 kilo olma hedrfindeyin tam 10 kilo ve 47 günde yanımda olmanızı rica ediyorum tesekkurler :* :)

68 kilo başladım yaklaşım bit ay olmuş olmalı 65 kilo oldum simdi tekrar başlayıp 26 aralığa kadar 55 kilo olma hedrfindeyin tam 10 kilo ve 47 günde yanımda olmanızı rica ediyorum tesekkurler :* :)
hoşgeldin, neler yapmayı planlıyorsun yani diyt spor hakkında yada diyetisyene gittin mi

hoşgeldin, neler yapmayı planlıyorsun yani diyt spor hakkında yada diyetisyene gittin mi
Gün içinde 10000 adım atıcam az yemek yemeyi planlıyorum olması getektigi gibi kendime hedef koydum buna göre 55 olana kadar drvam edicem tek yardımcım bol bol yürüyüş yapip su icmem olucak galiba srninde onerin varsa seve seve dinlemek isterim

Gün içinde 10000 adım atıcam az yemek yemeyi planlıyorum olması getektigi gibi kendime hedef koydum buna göre 55 olana kadar drvam edicem tek yardımcım bol bol yürüyüş yapip su icmem olucak galiba srninde onerin varsa seve seve dinlemek isterim
bn 75 kiloyum boyum 164. 2 senelik eviyim evlendgmde 65 kiloydum ama zamanla alınan kilolar yüzünden eşimle tartışmaya başladık benmle alay ediyor sürekli ve gurur yaptım kemdimle girdim iddiaya. bir hafta oldu başlayalı hmşire oldgum için iş saatlermden dolayı henüz oturtamadım düzeni ama genel olarak anlatmak gerekirse. gece yatmadan önce yoğurt yiyiyorum (4 kaşık yoğurda yarım limon) sabahlarıda aç karnına ılık bir bardak suya yarım limon sıkıp içiyorum. bir adet elma ve diyet form bisküvileri varya limonlu olanlardn onu yiyiyorum 5 tane zeytin yiyip çekirdeğini yutuyorum. saat 10-11 gbi yogurt yada kepekli bisküvi yada elma ara öğün olarak alıyorum yoksa şekerim düşüyor. öğle yemeğnde genelde hastanede olduğm için çorba ve yagsız salata yiyiyorum. akşamlarıda corba yada haşlanmış tavuk ve salata yada yoğurt. işte boyle S Sevgi123s ama dikkat etmem gereken bi onu var özellikle akşam 7den snr bişey yeme soda yada bitki çayı iç ve bol su tüket. spor yapmadan hiçbir kilo veremiyorum eğer sende destek olursan bna birlikte birbirimize destek olursa veririz kilocukları yoksa depresyona doğru yolculuk yapıcm galiba :) :)

X