Yıprandım

Herkes kendi çocuğu için elbet en iyisini ister ama akıl, mantık süzgeci diye bir şey var.
Bir doktor çocuğuma ilaç verdiğinde başka yerlerden araştırıyor, prospektüsünü internetten bulup okuyor, ikinci bir görüş için başka bir doktoru arıyor ve bilimum şey daha yapıyorum.

Biz kendimiz uyuyamadığımız, mutsuz ya da yorgun olduğumuzda ilaç kullanıyor muyuz?
Her şeyi geçtim, su bile vermiyoruz yahu bebeklere ne ilacı ya...
Hasta ve tedavisi ilacıyla olacaksa elbet verilecek ama yok huzursuz yok ağlıyor, olur mu öyle şey!
Benimkilere her gün 1 şişe dayamam lazımdı o zaman, el kadar canlının bünyesi ilaca bağışıklık aynı zamanda alışkanlık kazanıyor, akıl karı bir iş mi?
İsterse ordinaryus olsun, bunu kim savunuyorsa milyon kere yazık ona!
Doktorlar böyle söylüyor ya benimki kolikti bana da doktorlar ver dedi , ama öyle böyle değil ağlaması hiç durmazdı apartman ayaklaniyordu sesiyle yatıp sesiyle kalkıyordu millet bir damla bile vermedim dediginiz gibi akıl var mantık var .

Kendi konumdan gormemisim burayi zit kutuplar olarak ayni zamanda acmisiz sanirim. Hatta benim konuda biri bakmami onermisti bu konuya simdi anladin seni tesekkurler 😃

Buraya son kez yazıyorum gören görür görmeyene yapacak bir şey yok. Kalbiniz o kadar kötü ki. Bı kadinin halinden anlamayacak kadar o kadar kötü kalplisiniz kii... Sanki çocuğum bana yük demişim imasinda bulunan mi dersiniz. Eğlenmek istiyorum dedim diye linç eden mi dersiniz. Evet bir anne bir kadın eğlenmek isteyemez değil mi? Ben mükemmel bir anneyim bundan emin olabilirsiniz. Zaten mükemmeliyetçi olduğum için bunalım geçiriyorum. Sabah kalktigim andan yatana kadar aşırı ilgilendiğim bir saniye onu mutsuz etmemek için ugrastigim için bana bağlı değil bağımlı bir bebeğim oldu. Başlarda güzeldi ama artık ben de "bir insan" "bir kadın" olarak kendime zaman ayırmak istiyorum. Vay efendim bebeğim kendi kendine oyalansin demişim. Eğer istesem TV açar önüne oturttururum mal gibi büyüturum. Ama ben kendi kendine oyun kurşun istiyorum. En azından "yemeğimi yaparken" sanki Şeyma Subaşı gibi gezeyim o sırada bebeğim babaannesinde dursun istiyorum demişim gibi davranıyorsunuz. Ben annesizligimi bebeğimle gidermeye çalıştım. Anne özlemimi anne olarak yatistirdim. Ama biraz da başka şekillerde mutlu olmak istiyorum. Pandemi olmasa eşimle bebegimle dışarda yemek yiyip bı cafede kahve içmekle eş değer olabilecek ya da otele tatile gidecek şekilde. Çok bunaldim dedim nerelere çektiniz. Allah sizi ıslah etsin kinadiginiz yerden sınasın...

Buraya son kez yazıyorum gören görür görmeyene yapacak bir şey yok. Kalbiniz o kadar kötü ki. Bı kadinin halinden anlamayacak kadar o kadar kötü kalplisiniz kii... Sanki çocuğum bana yük demişim imasinda bulunan mi dersiniz. Eğlenmek istiyorum dedim diye linç eden mi dersiniz. Evet bir anne bir kadın eğlenmek isteyemez değil mi? Ben mükemmel bir anneyim bundan emin olabilirsiniz. Zaten mükemmeliyetçi olduğum için bunalım geçiriyorum. Sabah kalktigim andan yatana kadar aşırı ilgilendiğim bir saniye onu mutsuz etmemek için ugrastigim için bana bağlı değil bağımlı bir bebeğim oldu. Başlarda güzeldi ama artık ben de "bir insan" "bir kadın" olarak kendime zaman ayırmak istiyorum. Vay efendim bebeğim kendi kendine oyalansin demişim. Eğer istesem TV açar önüne oturttururum mal gibi büyüturum. Ama ben kendi kendine oyun kurşun istiyorum. En azından "yemeğimi yaparken" sanki Şeyma Subaşı gibi gezeyim o sırada bebeğim babaannesinde dursun istiyorum demişim gibi davranıyorsunuz. Ben annesizligimi bebeğimle gidermeye çalıştım. Anne özlemimi anne olarak yatistirdim. Ama biraz da başka şekillerde mutlu olmak istiyorum. Pandemi olmasa eşimle bebegimle dışarda yemek yiyip bı cafede kahve içmekle eş değer olabilecek ya da otele tatile gidecek şekilde. Çok bunaldim dedim nerelere çektiniz. Allah sizi ıslah etsin kinadiginiz yerden sınasın...
Banınız bitince yemeyip içmeyip gelip burada millete çemkirmeye devam ediyorsunuz. Çok bunaldığınız o kadar belli ki, işinize gelmeyen her yoruma yapıcı dahi olsa, sizi eleştirmiyor da olsa beğenmedim atıyorsunuz. Algılamanızda problem var sanırım. Tekrar söylüyorum, doktora gidin. Hem kendiniz hem yavrunuz için.

Banınız bitince yemeyip içmeyip gelip burada millete çemkirmeye devam ediyorsunuz. Çok bunaldığınız o kadar belli ki, işinize gelmeyen her yoruma yapıcı dahi olsa, sizi eleştirmiyor da olsa beğenmedim atıyorsunuz. Algılamanızda problem var sanırım. Tekrar söylüyorum, doktora gidin. Hem kendiniz hem yavrunuz için.
Sizin mesajlarınıza baktım da herkese böyle kırıcı cevaplar yaziyosunuz sebebi nedir bence siz de çocuğunuz için doktora gidin çocuğunuzun konuşmama sebebi sizin bu tavrıniz olabilir. Benim çocuğumun gelişimi maşallah Cook Cook iyi çünkü inanılmaz Güleryüzlu ilgili mutsuzken bile evladı için tüm gün onunla boğuşup eglenen bir annesi var ama siz içten içe başka şeylerden mutsuzsunuz belli ki... Başkalarını anneliğinden vurmadan önce kendi anneliginize bakın rica ediyorum iyi geceler

Bence sen 1 çocukta kal dayan ma gücün ve sabrın yok insan kendi kırmızı çizgisini bilmeli ona höre çocuk doğurmalı dünyanın en zor işi çocuk yetiştirmek uzaktan davulun sesi hoş gelir hep

Bence sen 1 çocukta kal dayan ma gücün ve sabrın yok insan kendi kırmızı çizgisini bilmeli ona höre çocuk doğurmalı dünyanın en zor işi çocuk yetiştirmek uzaktan davulun sesi hoş gelir hep
4 çocuk istiyorum hanımefendi. Her anne gibi gerekirse ağlamak birileriyle yoruldum bunaldım diye dertleşmek ama çocuklarına yetebilen onları mutlu eden bir anne olmak istiyorum

Sizin mesajlarınıza baktım da herkese böyle kırıcı cevaplar yaziyosunuz sebebi nedir bence siz de çocuğunuz için doktora gidin çocuğunuzun konuşmama sebebi sizin bu tavrıniz olabilir. Benim çocuğumun gelişimi maşallah Cook Cook iyi çünkü inanılmaz Güleryüzlu ilgili mutsuzken bile evladı için tüm gün onunla boğuşup eglenen bir annesi var ama siz içten içe başka şeylerden mutsuzsunuz belli ki... Başkalarını anneliğinden vurmadan önce kendi anneliginize bakın rica ediyorum iyi geceler
Allah’a şükür, hayatımda her şey yolunda. Sizin ve diğer annelerin yaşadığı zorluklar dışında bir sıkıntım yok. Kimseyi anneliğinden vurmadım, aksine hepimizin aynı şeyler yaşadığını söylüyorum. Hatta aklınca 1,5 yaşındaki bebeğimin konuşmasıyla ilgili endişelerim var diye bana kötü anne imasında bulunup bel altı vurmaya çalışan sizsiniz. Hep bir çemkirme halindesiniz, asıl siz mutsuzluk saçıyorsunuz. Çevrenizdekilere sabır diliyorum. 🤦🏻‍♀️

Ben senin için çok dua edeceğim hatta buradaki bütün muhalefet arkadaşlar için Cook dua ettimm
Dua ile beddua farklıdır yalnız.
Yine dua ile kınama da öyle, kılıfları değiştirip uydurmayalım.
Valla ben başımdakileri hepimize dilersem dünyanın sonu gelir, demedi demeyin😂
Feleğimiz şaşar, yörüngeden çıkarız.

Dua ile beddua farklıdır yalnız.
Yine dua kınama da öyle, kılıfları değiştirip uydurmayalım.
Valla ben başımdakileri hepimize dilersem dünyanın sonu gelir, demedi demeyin😂
Feleğimiz şaşar, yörüngeden çıkarız.
Yooo beddua etmedim. Dua ettimm Rabbim bolll çocuk versinn rabbimm annesinin ilgisine asiriiii düşkün coook tatlı minnoş bir sürü bebiş nasip etsin diye bu beddua değil

Yooo beddua etmedim. Dua ettimm Rabbim bolll çocuk versinn rabbimm annesinin ilgisine asiriiii düşkün coook tatlı minnoş bir sürü bebiş nasip etsin diye bu beddua değil
Allah isteyenlere versin tez zamanda inşallah☺️
mübarek gün kabul mabul olur, isteyen diye belirtelim lütfen😂

Allah isteyenlere versin tez zamanda inşallah☺️
mübarek gün kabul mabul olur, isteyen diye belirtelim lütfen😂
Yok demem öyle burda beni üzüp sanki eğlenmek istiyorum dedim diye çocuğumu esirgeme kurumuna vermek istiyomusum gibi kalp kıran herkese inşallahhh. Rabbim inşaa etsin

Yok demem öyle burda beni üzüp sanki eğlenmek istiyorum dedim diye çocuğumu esirgeme kurumuna vermek istiyomusum gibi kalp kıran herkese inşallahhh. Rabbim inşaa etsin
Açık söyleyeyim, bende iki tane var 1 yaş arayla.
Yaşadığımı kimsenin yaşamasını istemem, uyarıyorum yeniden emin misiniz, ben de dua edeyim mi😂

X