Yks Üniversite Kpss

Began

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Mart 2012
24.007
55.972
Selam hanımlar
Yks sonuçları açıklandı.
Sözel sıralamada 372 puanla 2700 sıradayım.

Ama ne yapacağımı bilmiyorum.

Kpss de en çok atama yapılan bölüm seçsem ama hangisi?

Fikir veren yok mu?

Kızlar paramedik mi seçsem, sınıf öğretmenliği mi?

Selam hanımlar
Yks sonuçları açıklandı.
Sözel sıralamada 372 puanla 2700 sıradayım.

Ama ne yapacağımı bilmiyorum.

Kpss de en çok atama yapılan bölüm seçsem ama hangisi?
4 yıllık sosyal hizmet bu bölümüde araştırın derim atamaları bir ara iyiydi sanırım şimdi bilmiyorum.

4 yıllık sosyal hizmet bu bölümüde araştırın derim atamaları bir ara iyiydi sanırım şimdi bilmiyorum.
Çok açıkta kalan var.
Pdr cilerden de atanabiliyor.

Sınıf öğretmenliği günümüzde iyi atanan branşlardan canım. Paramedik pek fazla kadro açılmıyor ben de hemşirelik öğrencisiyim hemşirelik ona göre daha çok atanıyor. Hakkınızda hayırlısı olsun

Sınıf öğretmenliği günümüzde iyi atanan branşlardan canım. Paramedik pek fazla kadro açılmıyor ben de hemşirelik öğrencisiyim hemşirelik ona göre daha çok atanıyor. Hakkınızda hayırlısı olsun
Çevrem sağlığı seç diyor;
Tıbbi laboratuvar ya da paramedik önerdiler.

Çevrem sağlığı seç diyor;
Tıbbi laboratuvar ya da paramedik önerdiler.
Anladım canım detaylı araştır bu mesleği yapanlardan bilgi al hatta. Paramedik kadro az açılıyor diye biliyorum. Kpssden tabi ki yüksek aldığın taktirde yerleşirsin .

Anladım canım detaylı araştır bu mesleği yapanlardan bilgi al hatta. Paramedik kadro az açılıyor diye biliyorum. Kpssden tabi ki yüksek aldığın taktirde yerleşirsin .
Yerleşenler seç diyor.
Artık neredeyse her bölüm 90 la atanıyor.
Artık kısmet.

Sözel sıralamaya paramedik ya da sınıf öğretmenligi seçemezsiniz .
Paramedik için sayısal sıralamasına
Sınıf öğretmenliği için Ea sıralamasına
İhtiyacınız var.

Sözel sıralamayla okul öncesi,türkçe öğretmenliği ,iletişim, gastronomi gibi bölümler yazılabilir.

Sözel sıralamaya paramedik ya da sınıf öğretmenligi seçemezsiniz .
Paramedik için sayısal sıralamasına
Sınıf öğretmenliği için Ea sıralamasına
İhtiyacınız var.

Sözel sıralamayla okul öncesi,türkçe öğretmenliği ,iletişim, gastronomi gibi bölümler yazılabilir.
Biliyorum.
Yeterli puanım var.
O yüzden Kpss de işime yarayacak bir bölüm tercih etmek istiyorum.

Biliyorum.
Yeterli puanım var.
O yüzden Kpss de işime yarayacak bir bölüm tercih etmek istiyorum.
Kpssde işinize yarayacak bölüm pdr olabilir.
Okul öncesi öğretmenliği olabilir.
Kpss zor bir kulvar yksye zaman ayirdiniz mi bilmiyorum ama kpssye en azından 1 sene kapanıp çalışmanız gerekli. Ben su an tercihlerimi buna göre yaptırıyorum öğrencilerime.
Hem kpss hem özel sektörde işinize yarayacak bir bölüm daha mantikli olur bence.

Kpssde işinize yarayacak bölüm pdr olabilir.
Okul öncesi öğretmenliği olabilir.
Kpss zor bir kulvar yksye zaman ayirdiniz mi bilmiyorum ama kpssye en azından 1 sene kapanıp çalışmanız gerekli. Ben su an tercihlerimi buna göre yaptırıyorum öğrencilerime.
Hem kpss hem özel sektörde işinize yarayacak bir bölüm daha mantikli olur bence.
Teşekkür ederim.
Birkaç arkadaşıma, okula danışıyorum.
İnşallah en doğru kararı veririm.

Tebrik ederim,sözel sıralamanız çok iyiydi aslında... Hakkınızda hayırlısı olsun.

Tebrik ederim,sözel sıralamanız çok iyiydi aslında... Hakkınızda hayırlısı olsun.
Teşekkür ederim.
Evet sıralamam iyiydi ama şartlar müsait olmadı.
Hayırlısı buymuş.

X