Yönetici ile görüşürken ağlamak

NeYazsamOlmaz78

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2019
13
10
Merhaba;
desteğinize ihtiyacım var, daha doğrusu başına bu durum gelenlerin yorumlarına ihtiyacım var.
Bir arkadaşım adına yazıyorum çünkü bana danıştı ama tıkandım kaldım...
yöneticisi ile birebir görüşmede kendini ifade edemiyor, ağlama isteğine engel olamıyor. Bu durum da kariyerinde ilerleyememesine, güvensiz bir profil çizmesine, güçsüz görünmesine neden oluyor. İşinin ehli, tuttuğunu koparan bir kız, ancak gel gelelim yöneticisi koçluk verirken ya da geri bildirim verirken ağlamaktan kendini alamıyor. yöneticisi de bu durumun hoş olmadığını, neden kaynaklandığını çözmeye çalışıyor ancak arkadaşım, bunu konuşma konusunda, oldukça başarısız. Bu durumu yaşayanlarınız, aşanlarınız, çözüm bulanlarınız var mı arkadaşlar.
şimdiden teşekkürler.

Belki de başka bi sebebi vardır? Psikologla görüşmesini sağlamalısınız 😊

bu sorunu bende yaşıyorum, ağlama hissime engel olamıyorum.kendimi ifade edemiyorum çok rezil bir durum ama bende neden oluyor bilmiyorum.

söyledim aslında, kafa rahatlığı gerekiyor, belki terapi gerektiren bir durumdur dedim ama...yaşayıp bu durumu kişisel telkinle aşanlar varsa, yön gösterici olabilir.
Anlıyorum. İnşallah size yardımcı olabilecek birileri vardır, bende de oluyo ama genelde sadece PMS döneminde normalde olmuyor. Umarım çabuk atlatır 😊

Merhaba;
desteğinize ihtiyacım var, daha doğrusu başına bu durum gelenlerin yorumlarına ihtiyacım var.
Bir arkadaşım adına yazıyorum çünkü bana danıştı ama tıkandım kaldım...
yöneticisi ile birebir görüşmede kendini ifade edemiyor, ağlama isteğine engel olamıyor. Bu durum da kariyerinde ilerleyememesine, güvensiz bir profil çizmesine, güçsüz görünmesine neden oluyor. İşinin ehli, tuttuğunu koparan bir kız, ancak gel gelelim yöneticisi koçluk verirken ya da geri bildirim verirken ağlamaktan kendini alamıyor. yöneticisi de bu durumun hoş olmadığını, neden kaynaklandığını çözmeye çalışıyor ancak arkadaşım, bunu konuşma konusunda, oldukça başarısız. Bu durumu yaşayanlarınız, aşanlarınız, çözüm bulanlarınız var mı arkadaşlar.
şimdiden teşekkürler.

Ağlasın ya açılır :) Şaka şaka. Hipnoz yöntemi ile bu tarz durumları aşanlar vardır diye tahmin ediyorum. Kesin bilgim olmamasını söyler bir araştırılmasını tavsiye ederim :) Benim de böyle bir arkadaşım vardı. O zamanla kendi kendine ağlaya ağlaya duvar gibi oldu bi süre sonra :) Dur ona bi sorayım ne yapmış :KK49:

X