Yorgan yastık saklama teknikleriniZ...

ben ebeveyn banyosuna makine koymustum onun ustune tahta kestirdim butun yorganlari hurclara koyup o tahtanin ustune koydum yastiklarida hurcla bazanin altina koydum

Vakumlu torbayla istediğin yere sığdır cnm

Renkli olması benide rahatsız edyor o yüzden kaldırıcam..
Ayrıca hurç konusunda yastıkları bozma durumu benimde aklıma geldi
Yorganları dokularını inceltmiyormu canm
Zaten ince olduğu için hemen toparlanıyor ama yastıklar öyle olmuyor. Hemen kullanılmayacaksa makinede yıkamak kabartıyor tekrar.

kutu hurç şık

dolap üstü iyi olabilir gibi görünüyor ama toz unsurunu unutmayın derim Denizkizi2425

zira bir süre sonra üstü toz olur

onu boşaltıp yıkamak da ayrı bir sorun olur gibi

zira biizm dolap üstyü bomboş yine de toz oluyor silinmeyince

Vakumlu hurçları uzun süredir kullanıyoruz. Memnunuz gayet. Bütün yorgan yastık kışlıklar koyulabiliyor çok az yer kaplıyor. İçindeki havayı iyice çektikten sonra ağzını güzel kapatırsanız bir şey olmaz. Tabi yıllarca kullandıkça yavaş yavaş hava almaya başlıyor ama baya gidiyor. Çok da pahalı değiller yeniden alırsınız bi şey olmaz.

Sizi ayakta alkışlıyorum
Doğru dediniz gercekten akıl akıldan üstündür..

Hemen onu da iptal ediyorum..

Geriye sadece yorganları vakumlayıp bazaya yerlestirme,
Yastıkları normal hurça koyup vestiyere koyma fikrim var..
Kışlıklara ve çeyizede basanın altında yer kalacagını umuyorum çünkü 12 tane yastık bazamın bir bölmesini kaplıyor..
Hatta yastıkları vestiyere koyunca belki vakumlu hurca bile gerek kalmayabilir.. Baska fikriniz varsa alabilirim canm tesekkür ederim

Saeece

Valla bende sevmiyorum dolap üstünde zaten tavan alcak oldugu için yerde yok neyse kanepelerimin altında yastık ve yorganlarim eski carsaflara sardim ole koydum toz olmasin diye kayinvalideyle yasiyorum hem benim hem onunkiler baya çok malesef birazi kizimin dolabinda kendi yorganımız bazamin altında ki kisim kaynanamin bazasinda ivir zıvır seyler daha cok dolabn icinide daha iyi yerleştirip oraya koyabilirsin elbiselerin gömleklerin altinda yer kaliyoya askida oraya kiristirmayacak şekilde bide kilerin varmı bilmiyorum ama hurç içinde koyarsan bisey olmaz zaten

Gardrop içi dersen çarşaf battaniye dolu . .
Çamaşır dolabı mı , ardiye mi şaşırdı. .
Bana acil ardiye şart ✔

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…