Youtube yasağı kalktı

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.301
42.832
Dün akşam saatlerinde Twitter'ın tekrar erişime açılmasının ardından bu kez Gölbaşı Sulh Ceza Mahkemesi YouTube yasağının kaldırılması kararını verdi.

Twitter'ın ardından Youtube'a erişime de vize çıktı. Gölbaşı Sulh Ceza Mahkemesi, YouTube yasağının kaldırılmasına karar verdi.

Gizli Suriye toplantısına ait ses kayıtlarını yayınlayan YouTube'a erişim 27 Mart'ta engellenmişti.

Sosyal paylaşım sitesi Twitter'a 20 Mart'ta getirilen erişim engellenmesi kararı, Anayasa Mahkemesi'nin kararının ardından dün kaldırılmıştı. milliyet

filmlerimi izliyemiyorum ya :KK14:

dünya bizi artık. twitter ve youtube yasakcıları olarak hatırlıcak.. ne üzücü :KK51:
değermiydi.. madem yasagı kaldırıcaktınız :KK14:

ben hala giremiyorum herhalde kararın uygulanması zaman alacak

filmlerimi izliyemiyorum ya :KK14:

dünya bizi artık. twitter ve youtube yasakcıları olarak hatırlıcak.. ne üzücü :KK51:
değermiydi.. madem yasagı kaldırıcaktınız :KK14:

Karar alırken şıp diye olur. Uygulamada olan karar kalkacakken 1-2 gün keyfi bekletirler. :KK14:
Normalde bende giremiyorum da işte vpn üzerinden açıyorum şimdilik.

bir kaç gün sonra kavuşuyoruz o zaman:KK53::KK53:

diğer video sitelerinde herşey bulunmuyor ki mecbur

dün ben de twittera giremiyodum
sonra chrome yerine explorerdan girdim açıldı

belki bu da öyledir

Son düzenleme:
Cepten, kendi uygulamasıyla girdim açıldı valla

ama laptoptan giremiyorum

ee şimdi tehlike geçti mi yani, devlet sırlarımızı kaldırmış mı youtube:KK53::KK53:

Twitter açıldı açılmasına da şöyle bir şey dolaşıyor nette. Geçenlerde de benzer bir haberi paylaşmıştım, dnsleri telekoma yönlendirmeleri üzerine.

BkThHHCIgAAnN07.jpg

Twitter yasağı seçimden önce kalkmıştı ama keyfi olarak beklettiler sonra açtılar.

Youtube anayasa mahkemesi kararıyla açıldı ama başbakan saygı duymuyormuş. Kendisi tüm düşüncelerini, nefretini, halkı kışkırtmayı, ayrıştırmayı, birbirine kırdırmayı alenen medya aracılığıyla yapsın ama youtube kapalı kalsın ulusal güvenlikmiş. Zaten yurtdışı girebiliyor ne ulusal güvenliği yahuu ohhh bunu aştık çok şükür :KK16:

kapanırkende etap etap kapanmıştı ya, açılırkende öyle olcak sanırım ben telefondan girebiliyorum şuan

Aynen az once farkettm direkt bpn i kaldirdm mutluyum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

evet canım lapotoptan benimde açılmıyor, telefonda youtube app uyla giriliyor ama, etap etap açacaklar sanırım

hm yok canim malesef telefondan da acilmadi.. ama madem kalkti acilir o zaman yakinda insaAllah?

X