Youtube yasaklandı

ya kızlar evet bende şöle bişey duydum bide biz netten hangi siteye girersek ve bu sitelerde yasaklar arasındaysa para cezası hatta hapis cezası vs. gelecek die bişey bu konu ne oluyo fikriniz var mı ben anlamadım hiç bişey :KK50:

nasıl yani nerden duydunuz
youtube twitter filan mı kastediliyo

burası yasak siteler arasında değildir heralde

ya kızlar evet bende şöle bişey duydum bide biz netten hangi siteye girersek ve bu sitelerde yasaklar arasındaysa para cezası hatta hapis cezası vs. gelecek die bişey bu konu ne oluyo fikriniz var mı ben anlamadım hiç bişey :KK50:

Hangi birimize ceza kesecekler, uğraşamazlar bence onunla. Gerçek olduğunu da düşünmüyorum, girmeyelim diye korkutma amaçlı söylenti bence. Doğruysa da dediğim gibi hangi birimizle uğraşsınlar. :KK31: Hem Cumhurbaşkanı da giriyor, o girerse ben de girerim devlet büyüklerimi örnek alıyorum :KK1:

Son düzenleme:
Yakinda demirperde ulkesi falan olacagiz herhalde... Medyayi ellerine gecirdiler, sosyal medyayi da susturuyorlar, haberalma ozgurlugunuz bitiyor, yakinda sadece penguenleri seyretmenize izin birakacaklar. Onlarin istedigi kadar bileceksiniz. Acilan demokrasi paketlerinden sizin payiniza dusen bu ne yazik ki.. Yani 1-2 sene icinde kesin donuse niyetim var, nereye? diyorum. Donebilecegim bir ulkem kalacak mi? Yoksa ben gelene kadar kimseye caktirmadan tasi topragi satilmis, ustune de bir savas yiyip tum kabahatin savasa atildigi bir ulke mi kalacak geride? Davutoglu oradan son kaset icin "bu bir savas ilanidir, Turk Devleti bunun altinda kalmaz" diyerek savas tellalligi yaparken Milliyetin haberine gore zaten Turkiye Suriye'yi toplarla bombalamaya baslamis bile... Ne icin savasacagiz bilen var mi? Yok mu? Ben soyleyeyim o zaman, Erdogan gitmesin, sonsuza kadar kalsin diye savasacagiz Suriye ile.. Savas zamani kimsenin onla ugrasacak hali kalmayacak cunki, sehit haberleri geldikce hedef degisecek... Bizler de aci icinde gorecegiz kac can ediyor o koltuk... Ayakkabi kutularindaki milyarlar kac sehide, kac gaziye, kac tecavuz edilmis ve katledilmis kadina, cocuga bedel diye...

Kızlar başbakan rahatsızlanmış mı,nolmuş,bugün mitingi falan mı vardı,facede bazı yorumlar karşında şoka girdimde :KK30:

yakında siyaset topiği de kapanırsa şaşırmam
burada konuşulanlar yüzünden de dikkat çekebilir site

Kızlar başbakan rahatsızlanmış mı,nolmuş,bugün mitingi falan mı vardı,facede bazı yorumlar karşında şoka girdimde :KK30:

sesi kısılmış baya
çok kötü olmuş
ben neden miting yaptığını anlamadım o halde ama söz verdiği için konuşmuş diyolar

sesi kısılmış baya
çok kötü olmuş
ben neden miting yaptığını anlamadım o halde ama söz verdiği için konuşmuş diyolar

Sesi mi kısılmış hay Allah :KK14:

Facede gördümde,başbakan için Yasin ve Fetih Sureleri okuyolarmış manevi destek için,yarında duası yapılacakmış...Hıı bu arada,bütün alim ulema başbakanı destekliyomuş,arkalarındaymışlar,Mekke Medine inliyomuş...Sinirlerim çok bozuldu,gülsem mi ağlasam mı bilemedim... :26:

Son düzenleme:
Yasalara aykırı bir şey yapıyorsak aslında yöneticiler uyarsa bizi, yanlış bir şey yapmayalım site kapansın istemem.

bence bütün konular silinsin yeniden düzgünce yorum yapılsın
yoksa önceki konularda çok fazla rahatsız olunacak konuşmalar olmuştur heralde
herkes yorum yapıyo sonuçta
ben de sorun olsun istemem site için

Son düzenleme:
bende bilmiorum kızlar walla geçen bi arkadaşım söledi aklıma takıldı buraya yazıyım dedim :KK6:

Şöyle hızlı bir araştırma yaptım şimdi, son yasaya göre yasaklı sitelere girenlere değil de, uyarıldığı halde yasaklı içerikleri kaldırmayan yer sağlayıcılarına para cezası verilecekmiş. Kullanıcılarla ilgili bir şeye rastlamadım.

şahsen gülmekten karnıma ağrılar girdi bugün adamı o halde görünce:KK9: arkasından hemen youtube yasaklandı... nedenide suriye ile savaş planı görüşmelerinin sızdırılması... kendi askerlerimize ateş açıp süleyman şahın türbesi bombalanınca savaş nedeni yaratılacak mış... işin garibi kimse çıkıp yalanlamıyor sadece devlet dinlenmez deniyor... allah sonumuzu hayretsin:KK53:

Yasaklı siteler deyince eskiden tek bir şey gelirdi aklımıza, yasaklı sitelere giriyorum demeye utanıyorum tövbe tövbe :KK53:

Fox da Fatih Portakal'ın programında sosyal medya yasakları konuşuluyor ilgililere duyrulur:KK14: Çok iyi gidiyor:KK1:

Son düzenleme:
dns istiyorum:KK14::KK14::KK14:

yardım :KK43:

facebook evlat acısı gibi oturdun içime
ferhatın şirinden ayrılması gibi çok acıklı oldu benim için :KK5::KK5::KK5:

Sanki dinlemeleri, facebook, twitter, youtube mi yapıyor da kapatılıyor ? ya da Türkiye'dekiler göremeyince o yayınlar kalkmış mı oluyor? :KK19:

X