Yukarı tukursen bıyık aşağı...

Sacaklihanim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2017
8
2
37
Mrb hanimlar büyük bir sıkıntım var. Otuzlu yaşlarda eşi ile aynı iş yerinde çalışan çocuklu bir bayan kirkli yaşlarda evli ve çocuklu müdürünün kendisine asıldığını fark ederse ne olur. Çok korkuyorum ve tedirginim. Buna sebebiyet veren herhangi bir tavır ve yakinligim olmadığını belirtmeye gerek duymuyorum. Sadece kimse zarar görmeden işin boyutu ilerlemeden bu durum nasıl çözülür. İşten ayrılma imkanım yok.

Gardenia

Bana kırmızı çok yakışıyorr :))
Pro Üye
12 Ocak 2009
4.032
1.077
Off berbat bir durum valla eşinize anlatın diyeceğim ama eşinizin tepksi nasıl olur iyi ölçmek lazım
bilemedim yaa:işsiz:

ayygull

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2013
1.450
1.813
eşinizde aynı işyerin de çalışıyor yanlış anlamadıysam ,adamda ki nasıl bir cesaret eşiniz farkeder diye korkmuyor ,bu müdürle aynı ortamda yalnız kalma gibi bir durumunuz varsa ayrılmaktan başka ne yapılır ki

zeymuran0

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2008
7.378
6.256
Mrb hanimlar büyük bir sıkıntım var. Otuzlu yaşlarda eşi ile aynı iş yerinde çalışan çocuklu bir bayan kirkli yaşlarda evli ve çocuklu müdürünün kendisine asıldığını fark ederse ne olur. Çok korkuyorum ve tedirginim. Buna sebebiyet veren herhangi bir tavır ve yakinligim olmadığını belirtmeye gerek duymuyorum. Sadece kimse zarar görmeden işin boyutu ilerlemeden bu durum nasıl çözülür. İşten ayrılma imkanım yok.
Ne yapiyor mesela fiilen?
Bu onemli.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2232 gün geçti.

Sacaklihanim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2017
8
2
37
Kaçamak bakışlar ve imali bir cümle kurdu henüz. Tabi anladığımdan beri asla göz teması kurmuyorum. Aynı odada çalışmıyoruz ve memurum işten ayrilamam

nanaben

canım battaniyemmm
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2007
767
750
40
ikinci bir ima sözlü yaklaşım tarzında bir durumu yakalarsanız müdürünüzün bir üst statüsünde olan mevki neresiyse yazılı bir dilekçeyle yada görüşme yaparak durumu ifade etmeniz bu durumdan duydugunuz rahatsızlıgı belirtmeniz uygun olabilir diye düşündüm. ama aynı iş ortamında eşinizde varken bu durumdan haberdar olması gerekliliği gereksizliği arasında sıkışıp kaldım

Samsonn

Nirvana
Pro Üye
25 Mart 2012
18.108
43.056
Yuh yani, eşin de aynı yerdeyken bu nasıl bi cesaret? Bariz bi hareketi olursa çok pis boz. Ne yapabilir ki? Sen de onu sapıklıkla rezil edeceğini ima edersin.

champagneshimmer

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2010
16.027
5.086
imalı söz nedir ? belki sen öyle yorumladın ?
kaçamak bakış ise entresan olmuş... aynı odada degilsiniz ama kaçamak bakış gelmiş. nerede nasıl attı bu bakışı ?

Sacaklihanim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2017
8
2
37
Yanlış yorumlamadigima eminim ama istenildiğinde kolayca masumlastirilacak bir cumleydi. Yani karşılaşıyoruz iş yerinde ve birkaç gündür cevremde dolaşıyor. Birinin gözle sizi taciz ettiğini anlamak çok zor değil aslında. Benim konuyla ilgili şüphem yok sıkıntım eşimin olduğu yerde bu kadar cesurca davranan biri daha ileriye gider mi. Görmezden gelerek uzak durarak engel olabilir miyim.

Sacaklihanim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2017
8
2
37
Böyle bir konuda çok detay veremem tahmin edersiniz ki çok sıkıntılı bir konu. O yüzden iş yerimi de detaylı anlatmiyorum. Keşke yanlış anlamış olsaydım ama eminim fazlasiyla.