Yukarı tukursen bıyık aşağı...

Sacaklihanim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2017
8
2
40
Mrb hanimlar büyük bir sıkıntım var. Otuzlu yaşlarda eşi ile aynı iş yerinde çalışan çocuklu bir bayan kirkli yaşlarda evli ve çocuklu müdürünün kendisine asıldığını fark ederse ne olur. Çok korkuyorum ve tedirginim. Buna sebebiyet veren herhangi bir tavır ve yakinligim olmadığını belirtmeye gerek duymuyorum. Sadece kimse zarar görmeden işin boyutu ilerlemeden bu durum nasıl çözülür. İşten ayrılma imkanım yok.

Off berbat bir durum valla eşinize anlatın diyeceğim ama eşinizin tepksi nasıl olur iyi ölçmek lazım
bilemedim yaa:işsiz:

eşinizde aynı işyerin de çalışıyor yanlış anlamadıysam ,adamda ki nasıl bir cesaret eşiniz farkeder diye korkmuyor ,bu müdürle aynı ortamda yalnız kalma gibi bir durumunuz varsa ayrılmaktan başka ne yapılır ki

Mrb hanimlar büyük bir sıkıntım var. Otuzlu yaşlarda eşi ile aynı iş yerinde çalışan çocuklu bir bayan kirkli yaşlarda evli ve çocuklu müdürünün kendisine asıldığını fark ederse ne olur. Çok korkuyorum ve tedirginim. Buna sebebiyet veren herhangi bir tavır ve yakinligim olmadığını belirtmeye gerek duymuyorum. Sadece kimse zarar görmeden işin boyutu ilerlemeden bu durum nasıl çözülür. İşten ayrılma imkanım yok.
Ne yapiyor mesela fiilen?
Bu onemli.

Kaçamak bakışlar ve imali bir cümle kurdu henüz. Tabi anladığımdan beri asla göz teması kurmuyorum. Aynı odada çalışmıyoruz ve memurum işten ayrilamam

ikinci bir ima sözlü yaklaşım tarzında bir durumu yakalarsanız müdürünüzün bir üst statüsünde olan mevki neresiyse yazılı bir dilekçeyle yada görüşme yaparak durumu ifade etmeniz bu durumdan duydugunuz rahatsızlıgı belirtmeniz uygun olabilir diye düşündüm. ama aynı iş ortamında eşinizde varken bu durumdan haberdar olması gerekliliği gereksizliği arasında sıkışıp kaldım

Yuh yani, eşin de aynı yerdeyken bu nasıl bi cesaret? Bariz bi hareketi olursa çok pis boz. Ne yapabilir ki? Sen de onu sapıklıkla rezil edeceğini ima edersin.

imalı söz nedir ? belki sen öyle yorumladın ?
kaçamak bakış ise entresan olmuş... aynı odada degilsiniz ama kaçamak bakış gelmiş. nerede nasıl attı bu bakışı ?

Yanlış yorumlamadigima eminim ama istenildiğinde kolayca masumlastirilacak bir cumleydi. Yani karşılaşıyoruz iş yerinde ve birkaç gündür cevremde dolaşıyor. Birinin gözle sizi taciz ettiğini anlamak çok zor değil aslında. Benim konuyla ilgili şüphem yok sıkıntım eşimin olduğu yerde bu kadar cesurca davranan biri daha ileriye gider mi. Görmezden gelerek uzak durarak engel olabilir miyim.

Böyle bir konuda çok detay veremem tahmin edersiniz ki çok sıkıntılı bir konu. O yüzden iş yerimi de detaylı anlatmiyorum. Keşke yanlış anlamış olsaydım ama eminim fazlasiyla.

Böyle bir konuda çok detay veremem tahmin edersiniz ki çok sıkıntılı bir konu. O yüzden iş yerimi de detaylı anlatmiyorum. Keşke yanlış anlamış olsaydım ama eminim fazlasiyla.

iş yerinin krokisini verin demedik cümleyi söyleseniz yeter
o kadarcık şeyden tanınmazsınız
böyle kaçamak cevaplar olunca inandırıcı değilsiniz

Meslegimi kastettim. Ayrica goren de sizi adamın eşi sanır sürekli sen yanlış anlamissin falan demeler.Yani şuan en son istediğim şey fake bir konu açıp eğlenmek. Derdim bana yetiyor zaten. Siz bile tacize uğrayan hemcinsinize bu kadar inanmıyorsanız Allah korusun başıma daha fazlası gelse insanları nasıl ikna ederim. İşte derdim bu .insanlar duymadan gormeden bu sıkıntıdan nasıl kurtulurum

Şimdilik bir şey yapmayın. Çok soğuk ve resmi davranın rahatsızlığınızı hissettsin.
Göz göze gelmeyin ve aynı mekanda tek kalmamayın.
Muhatap olmamaya gayret edin.
Şimdi tepki koyup ağzına s..mak lazım tabii ama " ben asılmadım senin kalbin fesat" der rezil eder sizi.
Eşiniz bilmesin şimdilik, ileri giderse üstlerinize derhal şikayet edin eşinize de uygun bir dille söylersiniz.
İş yeri olması ve ve eşinizle de aynı zamanda iş arkadaşı olmanız durumu çok hassaslaştırıyor.

Meslegimi kastettim. Ayrica goren de sizi adamın eşi sanır sürekli sen yanlış anlamissin falan demeler.Yani şuan en son istediğim şey fake bir konu açıp eğlenmek. Derdim bana yetiyor zaten. Siz bile tacize uğrayan hemcinsinize bu kadar inanmıyorsanız Allah korusun başıma daha fazlası gelse insanları nasıl ikna ederim. İşte derdim bu .insanlar duymadan gormeden bu sıkıntıdan nasıl kurtulurum
hiçbir detay bilmeden ne yorum yapabiliriz nasıl yardım edebiliriz sizce? iş adresinizi istememiş ki arkadaş sadece adam size ne söyledi diye sormuş Allah Allah

Whatsupp profilinize, sosyal medya hesaplarınıza eşinizle resimler koyun.
Eşinizle beraber adama görünün sık sık eşinizi sizle görsün.
Belki aklını başına devşirir.

X