YUMURTA DİYETİ 2022

7. Gün 69.800🤗 istikrarlı bir şekilde devam ama bu gün çocuğun okul piknigi vardı biraz kek börek yedim maalesef 🙁 umarım çok etkileme ama olsun napalim ve daha yeni müsait olabildim o yüzden geç yazdım.

8.gün 70.200😐 dün yediğim kekler börekler şekerli çaylar sıkıntı oldu biraz ama bende fazla kaçırdım doğrusu ucundan tadina bakıp bırakmadım neyse olsun artık bozmadan devam inşallah. 😉

10 gun mu ypıcaksınız
14 gün yapacağım, bu pazar 14. Gün tamamlanmış olacak. Sonra

Kahvaltı öğününü aynı yapıp

Ara öğüne ceviz yanına 1 kahve fincanı leblebi ve kuru üzüm ekleyeceğim

Akşam içinde 6 kaşık sebze yemeği, 4 kaşık yoğurt, bol yeşillik, 1 dilim tam buğday ekmeği şeklinde bi 14 gün daha yapacağım. Hedefe ulaşana kadar😊

14 gün yapacağım, bu pazar 14. Gün tamamlanmış olacak. Sonra

Kahvaltı öğününü aynı yapıp

Ara öğüne ceviz yanına 1 kahve fincanı leblebi ve kuru üzüm ekleyeceğim

Akşam içinde 6 kaşık sebze yemeği, 4 kaşık yoğurt, bol yeşillik, 1 dilim tam buğday ekmeği şeklinde bi 14 gün daha yapacağım. Hedefe ulaşana kadar😊
Bn su sekılde başlamayı düşündüm bır domates bır bıber bır tatlı kasıgı yagda menemen gıbı ypıyom aralıklı oruç la bırlıkte 11de kahvaltı 5de aksam yemegı bu sekılde bır hafta yapmayı düşündüm yumurta dıyetı seklınde suzce nasıl

Bn su sekılde başlamayı düşündüm bır domates bır bıber bır tatlı kasıgı yagda menemen gıbı ypıyom aralıklı oruç la bırlıkte 11de kahvaltı 5de aksam yemegı bu sekılde bır hafta yapmayı düşündüm yumurta dıyetı seklınde suzce nasıl
Ben diyetisyen ya da konunun uzmanı değilim yanlış yönlendirmeyeyim. Bi fikrim yok doğrusu normalde ne kadar yiyorsaniz onu azaltarak yapınca ve sağlıklı şeyler tuketince zaten kilo kaybı başlıyor.

9.gün tam 70 kiloyum kaldığım yerden devam 😊
1 günlük kaçamak biraz tökezletti ama bırakmak yok devam ediyorum umarım kolayca hedefe ulaşırım🤗😉

Sizi takip ediyorum bende başlamak istiyorum 2 aydır buralarda geziyorum bir motivasyonumu yakalayamadım.. bence gayet iyi gidiyorsunuz...pazar günü nu buyuk bir merak.la bekliyorum
Teşekkür ederim. Kendinize iyi geleni bulup uygulayın bence ve bu gün yarın diye ertelemeyin en doğru zaman gerçekten istediğin zamandır 😊belkide bugündür 😉
Pazar günü son gün pazartesi sabah tartilinca bakalim sonuç ne olacak 🤗

Bu arada Ebru Şallının 12 dakikada 15 cm incelme diye bir plates videosu (video 18 dakika😊) var onu yapmaya başladım dünden beri ve düzenli yapmaya çalışacağım 2 hafta boyunca. Youtubeden indirdim öyle daha kolay oldu.
Göbek çevresi
Alt karın
Kalça
Basen
Bacak çalıştıran güzel bir video umarım faydasını görürüm. Bacakları sıkılaştırıp inceltmek istiyorum biraz ve bacakların incelemesinde çok işe yarıyormuş yapılan yorumlarda okuduğum kadarıyla ama bakalım. Hazır kilo vermeye başlamışken vücudumda şekillensin istiyorum umarım yapabilirim.

13. Gün 69.300 😊
Bu arada ben nedense bu gün 14. yani son gün diye hesapliyordum orada bi yanlışlık oldu yarında devam edip günü bitireceğim salı sabahı tartilacagim yani diyetin bu gün değil yarın son günü.
Ben pazar gününe şartladim herhalde kendimi o yüzden bu gün bitecek diye düşünüyordum 😂😂😂 biraz diyetten sıkılmış olabilirim kusura bakmayın 🤗💖

13. Gün 69.300 😊
Bu arada ben nedense bu gün 14. yani son gün diye hesapliyordum orada bi yanlışlık oldu yarında devam edip günü bitireceğim salı sabahı tartilacagim yani diyetin bu gün değil yarın son günü.
Ben pazar gününe şartladim herhalde kendimi o yüzden bu gün bitecek diye düşünüyordum 😂😂😂 biraz diyetten sıkılmış olabilirim kusura bakmayın 🤗💖
Bence gayet iyi gidiyorsun

X