YUMURTA DİYETİ 2022

14. Gün 69.000 bu gün YUMURTA DİYETİNİN son gününü yapiyorum yarın sabah tartildigimda başlangıç bitiş kilo ve foto ekleyeceğim 🤗
Ayrıca yarın itibarı ile diyeti bırakmayacağım hedefe ulaşana kadar biraz değişiklikler yaparak yine devam edeceğim.

Başlangıç 74.600
BITTI😁 68.800
Verilen kilo 5.800 ben durumdan memnunum daha önce yaptığımda yani 10 sene önce 9 kilo vermiştim bu diyetle o zaman tabi 23 yaşındaydım ve hiç kaçamak yapmamıştım. Şimdi hem yaşım etkilemiştir diye düşünüyorum hem de 1 günlük kaçamak çünkü çok yedim o gün 😂. Neyse ben memnunum zaten 10 kilo vermek için yola çıkmıştım geriye kaldı 4.200 onu da biraz yumurta diyetini değiştirerek devam edip vermeyi düşünüyorum.

Eklentiler

• 20220524_084457.jpg
    20220524_084457.jpg
    160,7 KB · Görüntüleme: 830
  • 20220524_084410.jpg
    20220524_084410.jpg
    146,5 KB · Görüntüleme: 692
Fotoyuda ekledim genel olarak her yerimden gitti ama özellikle göbek, bacak ve gıdı çok fark etti. Çok keyiflendim fotoda böyle görünce bilerek aynı kıyafetlerle çektim daha iyi anlaşılsın diye 🤗💖

İlk sayfaya da hem foto koydum hemde güncel kilomu ve verdiğim kiloyu yazdım insanlar tek tek bütün yazılanları okumak zorunda kalmasın diye isteyen okuyadabilir tabi😊 herkese sağlıklı bol kilo vermeler 🤗💖

İlk sayfaya da hem foto koydum hemde güncel kilomu ve verdiğim kiloyu yazdım insanlar tek tek bütün yazılanları okumak zorunda kalmasın diye isteyen okuyadabilir tabi😊 herkese sağlıklı bol kilo vermeler 🤗💖

Bence çok farketmis masaAllah cok iyi bende basliyorum hemen gaza geldim
Protein ağırlıklı bir diyet olduğu için incelme daha fazla oldu verdiğim kiloya göre o yüzden beni de çok motive etti sonuç. Akşam öğününü degistirerek devam edecegim bakalim. Belki arada yazarım ne durumda olduğumu 😉 Umarım sizde bu motivasyonla güzel güzel kilo verebilirsiniz 🤗😘

Merhaba arkadaşlar 10 mayıs 2022 itibarı ile yumurta diyetine başladım.
Yaş 33 boy 1.64
Başlangıç kilom 1.gün 74.600
2.gün 73.000 1.600 gitmiş ödemdir zaten.
GÜNCELLEME 24 mayıs 2022 bitiş; 68.800
GİDEN KİLO 5.800🤗 buraya da öncesi sonrası foto ekliyorum 🖒
ayrıca 1 gün kaçamak yaptım ama biraz çok yedim maalesef börek çörek tarzı😑

Gün gün yazacağım umarım bıkmam ve bırakmam diyeti. 63 olana kadar devam etmeyi düşünüyorum.
Günlük yarım saat yürüyüş yapıyorum onun dışında şimdilik bişey yapmayı düşünmüyorum. Günde 2 kupa yeşil çay içiyorum saatini siz belirleyin ben açlık hissettiğim zaman akşam yemeğine yakın ve yatmadan 1 saat önce şeklinde 2 defa içiyorum.

SABAH saat 10.00-11.00 arası 2 haşlanmış yumurta, 1salatalik, 5 siyah zeytin, biraz beyaz peynir 1 dilim tam buğday ekmeği ve 2 dilim greyfurt yiyorum yeşillikte evde ne varsa ya da canım isterse ekliyorum. Roka maydanoz nane falan.

ARA ÖĞÜN saat 14.00 gibi 1şekersiz türk kahvesi yanında 2 tane ceviz

AKŞAM 18.00-19.00 arası 2 haşlanmış yumurta, 1 haşlanmış kabak (üzerine yoğurt dökülebilir 2 yemek kaşığı) ya da o gün hangi sebze yemeği yapıldıysa 7 kaşık sebze yemeği, limonlanmış yeşillik.

Sürekli başlamak isteyip ama bir türlü yapamadığım diyet, seni görünce yapasım geldi valla yarın net bende başlıyorum umarım birlikte devam edebiliriz ki bende motive olurum istekle yaparım ☺️ 2 hafta içinde eksi görmek beni mutlu eder çünkü tatile çıkıcam ve yine herkes gördüğü zaman aa kilo almışsın desinler istemiyorum. Doğum yapalı 8 ay oldu ve doğum kilolarımı vermem lazım. Bende tiroit olduğu için metabolizmam yavaş çalışıyor ama bakalım nasıl ilerleyecek süreç ☺️

Merhaba arkadaşlar 10 mayıs 2022 itibarı ile yumurta diyetine başladım.
Yaş 33 boy 1.64
Başlangıç kilom 1.gün 74.600
2.gün 73.000 1.600 gitmiş ödemdir zaten.
GÜNCELLEME 24 mayıs 2022 bitiş; 68.800
GİDEN KİLO 5.800🤗 buraya da öncesi sonrası foto ekliyorum 🖒
ayrıca 1 gün kaçamak yaptım ama biraz çok yedim maalesef börek çörek tarzı😑

Gün gün yazacağım umarım bıkmam ve bırakmam diyeti. 63 olana kadar devam etmeyi düşünüyorum.
Günlük yarım saat yürüyüş yapıyorum onun dışında şimdilik bişey yapmayı düşünmüyorum. Günde 2 kupa yeşil çay içiyorum saatini siz belirleyin ben açlık hissettiğim zaman akşam yemeğine yakın ve yatmadan 1 saat önce şeklinde 2 defa içiyorum.

SABAH saat 10.00-11.00 arası 2 haşlanmış yumurta, 1salatalik, 5 siyah zeytin, biraz beyaz peynir 1 dilim tam buğday ekmeği ve 2 dilim greyfurt yiyorum yeşillikte evde ne varsa ya da canım isterse ekliyorum. Roka maydanoz nane falan.

ARA ÖĞÜN saat 14.00 gibi 1şekersiz türk kahvesi yanında 2 tane ceviz

AKŞAM 18.00-19.00 arası 2 haşlanmış yumurta, 1 haşlanmış kabak (üzerine yoğurt dökülebilir 2 yemek kaşığı) ya da o gün hangi sebze yemeği yapıldıysa 7 kaşık sebze yemeği, limonlanmış yeşillik.
Göbek kısımdan cok ıyı vermişşiniz

Sürekli başlamak isteyip ama bir türlü yapamadığım diyet, seni görünce yapasım geldi valla yarın net bende başlıyorum umarım birlikte devam edebiliriz ki bende motive olurum istekle yaparım ☺️ 2 hafta içinde eksi görmek beni mutlu eder çünkü tatile çıkıcam ve yine herkes gördüğü zaman aa kilo almışsın desinler istemiyorum. Doğum yapalı 8 ay oldu ve doğum kilolarımı vermem lazım. Bende tiroit olduğu için metabolizmam yavaş çalışıyor ama bakalım nasıl ilerleyecek

Sürekli başlamak isteyip ama bir türlü yapamadığım diyet, seni görünce yapasım geldi valla yarın net bende başlıyorum umarım birlikte devam edebiliriz ki bende motive olurum istekle yaparım ☺️ 2 hafta içinde eksi görmek beni mutlu eder çünkü tatile çıkıcam ve yine herkes gördüğü zaman aa kilo almışsın desinler istemiyorum. Doğum yapalı 8 ay oldu ve doğum kilolarımı vermem lazım. Bende tiroit olduğu için metabolizmam yavaş çalışıyor ama bakalım nasıl ilerleyecek süreç ☺️
Dikkat ettikten sonra veriliyor ama üç beş gün yapıp bırakınca hiç bir sonuç vermiyor bence. Ben devam edeceğim akşam yemeklerini değiştirerek

AKşam
çorba ya da 6 kaşık sebze yemeği yanında
salata ya da yeşillik ve
4 kaşık yoğurt

Dikkat ettikten sonra veriliyor ama üç beş gün yapıp bırakınca hiç bir sonuç vermiyor bence. Ben devam edeceğim akşam yemeklerini değiştirerek

AKşam
çorba ya da 6 kaşık sebze yemeği yanında
salata ya da yeşillik ve
4 kaşık yoğurt
Bu akşam 2 yumurta ve tuzsuz, yağsız yeşillikli salata yedim sadece, gün içinde tabii ki bol su tüketiyorum

Off kizlar yardm edin polikistik overliyim kilo vermem gerek cocuk dusnyrm :KK43: tam olarak her sabah yumurtami tükettiniz aslinda bu diyeti annemde yapmisti 15 kilo kadar vermisti..

X