Göz Makyajı Yumurta sars ya

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Aslında artık yorum yazmayı düşünmüyordum.Ama arkadaşlar tekrar sorunca dayanamadım. Ben ürünü 1 şişe kullandım.Zaten küçük bir şişe.Gürleştirmeye hiçbir etkisini doğru dürüst görmedim.Ürün kirpik uzatıcı diye satılıyor.Ama kesinlikle kirpik uzatıyor.Özellikle arkadaşın da belirttiği gibi üst kirpiklerde daha etkili.Alt kirpikleri de uzatıyor ama üst kadar değil,daha az.Üst kirpiklerde gerçekten de bir uzama oluyor.Ben bir daha almadım.Acaba devam etseydim zamanla alt kirpiklerde de etkisi daha fazla olurmuydu onu bilemiyorum.Alıp almamak size kalmış bir şey.

eliflife25 in profiline girdim de giriyor siteye ama yumurta sarısı yağı ile ilgili yorumları okumuyor sanırım ben özel mesaj atamıyorum henüz atabilen arkadaş varsa özel mesaj atsın bizi de bilgilendirsin lütfen edasu sana da teşekkürler yorum yaptığın için tekrar düşünmeye başladım bu ürünü yalnız eliflife25 gürleştirdiğinden bahsetmiş sen uzattığından herkese etkisi farklı sanırım ben uzasın istiyorum.

yumurta sarısı yağından arkadaşıma bahsettim o aldı 15 gündür kullanıyor hergün sabah akşam günde 2 kere kullanmak gerekli ilk hafta düzenli kullandı 2. haftasında biraz aksatmış 2-3 kere günde 2 kez değilde yalnız akşam sürüp yattım dedi neyse sonuç olarak ben gördüm kirpiklerinde uzama mevcut ama o öyle şaşırtacak bir uzama söz konusu değil şu an yani bilmeyen biri anlamaz gürleştirmeye gelince gözün kalem çekilen yeri vardır ya orada 3-4 tane kıl çıkmış ona şaşırdım doğrusu en iyi tarafı gözü yakmaması en iyi ürünler bile ki bu ürünler Türkiye de satılmıyor 90 dolardan bahsedilen ürünler 3-6 hafta arasında etkisini gösteriyorsa bu ürünün 2 haftalık süre içindeki etkisi hiçte fena sayılmaz.

arkadaslar uzun zamandır giremedım ben ürünü begendm 2 hafta kullandım kaşlarım cok cıktıı kı ben herseyı kullanmıs bı ınsanım kaş içinnn ama encok etkıyı bu yağda gördmmm ben kenndm kullandm ama kımseye kefıl olmak ıstemem kullanıp kullanmamak sıze kalmıss ben su an kırpıklerım ıcınde kullanmaya basladmmm

arkadaşım ürünü bitirsin bakalım sonuç tatmin edici olacak mı eğer olursa bende alıp kullancam sizede yorumları yazarım eliflife25 kirpiklerinle ilgili gelişmelri paylaşırsan sevinirim :)

arkadaşlar bende bu üründen almak istedim ama internetten sipariş edebileceğim yerlerde stoklarda kalmamış bir bilginiz var mıı??

arkadaşlar bu ürünü ben de bugün aldım bakalım sonuç ne olacak merak ediyorum eğer olumlu sonuç alırsam yazarım

kızlar yumurta sarısı yağını altı gündür kullanıyorum kirpiklerimde gerçekten de biraz uzama oldu ama takma kirpik etkisini yarattığını söyleyemem şişe bitene kadar da kullanmaya devam edeceğim ilerleyen günlerde daha da uzar inşallah

kızlar merhaba 1 haftadır banlıydım size cevap yazamadım size özel birşey açıklayayımmı? yerimseniben
yumurta sarısının yağını evde sizde çıkarabilirsiniz çok faydalı olduğu söyleniyor D ve A vitamini var yanlış olmasın ama ve bu özellikle yanıkları iyileştirmede kullanılırmış hem iz bırakmaması için hem hızlı iyileşirmiş ;
şimdi yumurta sarısını bir tavaya alıp kuru kuruya ateşte yakın ve yumurta sarısı iyice kül olunca yağını bırakıyormuş pekmez kıvamında akıyormuş yağı akınca ocaktan alıp onu hemen başka kaba alın
30 yumurtadan 1 çay bardağı çıkıyormuş
siz ilk 5-6 yumurta sarısından deneyin bundanda 1 yemek kaşığı çıkar sanırım
bende ilk fırsatta deneyeceğim kızlar hihoyyyt
tabi sonra içine istediğiniz yağlardan katabilirsiniz badem yağı zeytin yağı gibi bence sade sürüp etkisini denemek lazım önce

sewengirl kesinlikle çok haklısın canım yanıklara birebir bişeydir yumurta sarısı yağı bizzat şahit olmuşumdur , 10 yıl önce sırtıma sıcak su dökülmüştü yani bildiğin yanmıştım doktora göre gazlı bez ile sarılıp yüzüstü yatmam gerekiyodu bunu bir kez yaptık sonuç sırtıma yapışıp kalan bi gazlı bez oldu , daha sonra annecim biyerden duyup yapmıştı bana yumurta sarısı yağını , onu sürüp yüzüstü yattım bi haftada topladı sırtım kendini patates kabuğu gibi soyuldu yanık deriler ve mucizevi sonuç şu ki tek bir yanık izi bile kalmadıa.s şimdi geleyim asıl konuya benim hatırladığım kadarıyla annem suda haşlanıp pişmiş yumurtanın sarısından yapardı yani önce pişirir sonra pişmiş yumurtanın sarısını yakardı ve pekmez gibi bişey oluşurdu..

merhaba kızlar yumurta sarısı yağını 3 gündür kullanıyorum günde 3 defa gerçekten uaztmaya başladı herkese tavsiye ederim :)

ben de merak ettim bu yağı. gerçi maşallah benim alt-üst kirpikler baya bol ben sadece yzamasını istiyorum. anladığım kadarıyla bu yağ işimi görür.

ayrıca ben sınırda yaşıyorum ve her tip iran ürünü buralara geliyor. bakalım bulabilecek miyim?

arkadaşlar bu ürünü bende yorumları okuyarak aldım,aradaki yorumlar biraz canımıda sıkmadı değil,bilemiyorum kullanıp görmek istiyorum sadece...:KK58:

X