Yumurta takibi

bircesu

Tektaşımı kendim aldım.
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2012
7
0
Kızlar, adetimin 5. Gününde klomen kullandım. 5 gün sonra 5mm, 10. Günde 13 mm. 15.Günde, yani adetimin 20. Gününde yumurta 9 mme düştü.
Dr bu ay geçti gelecek ay tekrar deneyecez dedi. Ama benim adetim 4 gün geçti. Test negatif. Dru aradım 6 gün bekleyelim ve kan tahlili yapalım dedi.. Ben hiç bişey anlamadım. Anlayan yada böyle bir yumurta büyüme ardından küçülme ile gebe kalan yada bu süreci yaşayan kimse var mı 😞

Demekki yumurta gelişemedi dr ondan demiş gelecek ay deniyelim bir daha diye çünki başka yumurta olsa görürdü ultraonda,yinede herşeye rağmen kan tahlili yapalım demiş.

Kızlar, adetimin 5. Gününde klomen kullandım. 5 gün sonra 5mm, 10. Günde 13 mm. 15.Günde, yani adetimin 20. Gününde yumurta 9 mme düştü.
Dr bu ay geçti gelecek ay tekrar deneyecez dedi. Ama benim adetim 4 gün geçti. Test negatif. Dru aradım 6 gün bekleyelim ve kan tahlili yapalım dedi.. Ben hiç bişey anlamadım. Anlayan yada böyle bir yumurta büyüme ardından küçülme ile gebe kalan yada bu süreci yaşayan kimse var mı 😞
Yumurta oluşsa zaten doktor sana zamanı söyler demekki tam oluşmamış bu yüzden adet olmadın

Test yapmana gerek yok 10.gunfe 20 25 olması lazım di senin 13 gelişme olmadığı için diğer ay yapalim demiş. Yumurta gelişmedi için adet olmuyosun cnm test yapıp durma doktor da seni kırmak istemedi için yaptır demiş yumurta gelişse klomenle kesinlikle ilişki günü verir filan sen gelişim yok sende yumurtan da üzgünüm söylediklerim için ama doğrusu bu bnde kullandım mesela 5inci günde 16 ya çıkmıştı yani o yüzden testle uğraşma doktorunuzu arayın adet söktürücü yazsın insala bı dahaki ay hayırlı haberlerin olur inşallah 🤲🏻

X