Yumurta ve Sperm Donasyonu ile Tüp Bebek

Hanımlar merhaba. 2 gündür muhabbet kuşum çok hasta, bugun veteriner cok buyuk ihtimalle ölecek dedi. O kadar ağlıyorum ki iki gündür, ise de gidemedim bugün. Kardesim alıp kustan anlayan bir yetistiriciye götürdü, adam 1 haftada iyi ederim dedi ama inanasım gelmiyor. Aynı şey asla değil kıyas için söylemiyorum ama rabbim kimseye evlat acısı yaşatmasın. Çok çok zor. Normalde ısırır kafasına elletmez bugun kafasini egip okşanmak istedi sürekli. O da bir can. O kadar acıki

Kızlar korkutuyorsunuz ben Gynlife gidiyorum çok araştırdım ve çok pozitif gören okudum orda ve sonuçta benim embriyo transferi ouf içime kurt düştü
Allah gönlüne göre versin cnm . Kibris kiew hic farketmez . Her iki tarafdada pozitif alan arkadaslar var. Bunlari kafayi takma Allahin izniyle sende kavusacaksin yavruna🥰
Bu arada esra uzun zamandir dikkatimi cekiyor. Yanlis anlama sakin. Hep soru sorup cikiyosun .Onca pozitif alan arkadaslar negatif alan arkadaslarlmiz oldu kimseye yazmadin. Dikkatimi cekti sadece. Burda hepimiz ayniyiz birbirimize destek olalim lütfen hep bana hep bana dogru degil🥰

Haydi bissmilleh deyin başlayın
Hayırlı olsun
Hiç bir sorun olmuyor
Nede olsa kiev sizi alıyor havalimanından ve otele yerleştiriyor
Yemeğinizi bile veriyor😍
Ekim grubundan 7 kızdan artık 6 pozitiv😍😍😍
Malesef bir kızımızda kimyasal gebelik yaşandı😞
İnşallah onunda ikinci tedavisi başarıyla biter
Kızlar lütfen paylaşın umut olsun burdakilere
Maşallah 🥰 Y YesilDomates naptın test günün ne zaman 😁

Allah gönlüne göre versin cnm . Kibris kiew hic farketmez . Her iki tarafdada pozitif alan arkadaslar var. Bunlari kafayi takma Allahin izniyle sende kavusacaksin yavruna🥰
Bu arada esra uzun zamandir dikkatimi cekiyor. Yanlis anlama sakin. Hep soru sorup cikiyosun .Onca pozitif alan arkadaslar negatif alan arkadaslarlmiz oldu kimseye yazmadin. Dikkatimi cekti sadece. Burda hepimiz ayniyiz birbirimize destek olalim lütfen hep bana hep bana dogru degil🥰
Aynen söylediklerine katılıyorum
Bencil olmamak lazım bence🥰

İkili paket daha mantıklı ve rahat
2 donör sunuyorlar
Kıbrısta embriyo dondurmasına para verince kievin ikili paketini geçiyor
Aynen katiliyorum ayrica kibrista yapilan bazi islemler ekstra oluyor 5000 euroyu geciyor bunlari düşününce kiev gercekten ekonomik ucret.

Arkadaşlar merhaba,
Bende kiev'de karar verdim. Sizlerin yorumlarını okudum ve yönümü kiev'e çevirdim. Andrey ile de görüştüm.
11. ayda kieve gidiyoruz bizde. Umarım sizlerin de benim de sonumuz güzel olur.
Rabbim tedavini hayirli kilsin insallah🙏🙏🙏🙏

Arkadaşlar merhaba beni lütfen yanlış anlamayın niyetim kimseyi üzmek değil ben kendimde defalarca negatif aldığım için otaya giden emeğe ve paraya açıyorum bende buna dahilim birilerini üzdüysen çok özür dilerim allah hepimize hayırlı sonuçlar nasip etsin canlar

X