Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Merhaba herkese. Ben Prp işlemi yaptırdım 8 Eylül de Acıbadem hastanesinde. İşlemi Prof. Yiğit Çakıroğlu yaptı. Benim Amh değerim 0.05 di. Ve çok şükür Prp den hemen sonra hamile kaldım. Lütfen Amh değeri düşük olanlar PRP işlemi yapsın.
Rabbim hayırlısı ile kucağınıza almayı nasip etsin. Ben de yeni yaptırdım. İnşallah bizde o güzel haberi alırız

Merhaba bende prp yaptırmayı düşünüyorum aşılama yapılacak bana doktorum istersen prp yaptır ondan sonra aşılama yapalım dedi amh düşük ve yumurta kalitesiz sizce aşılama öncesi prp uygun olur mu

Merhaba bende prp yaptırmayı düşünüyorum aşılama yapılacak bana doktorum istersen prp yaptır ondan sonra aşılama yapalım dedi amh düşük ve yumurta kalitesiz sizce aşılama öncesi prp uygun olur mu
Bende 4 aşılama ve 1 tüp Bebek yaptırmıştım tutmadı. Ama PRP işleminin aynı ayında faydasını gördüm ve gebe kaldim. Darısı size olsun inşallah. Eğer Amh düşükse bence prp yaptırın.

Benim doktorum Prp önerdi. Hamilelik öncesi yumurta kalitesini artıralım dedi. Ben yaptırdım.

Benim doktorum Prp önerdi. Hamilelik öncesi yumurta kalitesini artıralım dedi. Ben yaptırdım.
Benim doktorum da önerdi tüp bebek merkezine yönlendirdi orada yapılıyor yapıp gelirsin dedi tüp bebek merkezi senin bütün değerlerin güzel ama amh 0.29 dedi tüp bebek yaptırmalısın zaman kaybetmeden prp yaptırırsan senin için üç ay zaman kaybı dedi bende ne yapacağımı bilemedim

Benim hikayem uzun ancak kısaca şöyle söyleyeyim.. her ay 2 tane çıkan yumurtam en son opuda doktorum prp yapti ve de bu ay 6 yumurta görüldü 😍 carsamba kontrolum var bakalim kaci büyüyecek

X