Yumurtalık kisti ve adet gecikmesi

kelebek_07

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2023
9
2
25
Kizlar bnm sol yumurtalık kisti vardı 2 aydır adet olamıyorum turlusal ve progrstan iğne kullandım ama hala adet olmadım idrar testi negatif kan testi de negatif ultrason da da sadece kist görünüyor devamlı kasık ağrılarım oluyor yardım edin

Kaç cm kistler ? Hayıt macunu kullan
Kistler kaç cm olduğunu hatırlamıyorum ama kaç tane adet sokturu verdi ve bn hala olmadım birde sürekli kasık ağrım var afedersiniz ağrılı diskilamam da var ne zaman gitsem bana sadece söktürücü veriyorlar bir türlü adete giremiyorum

Bu macun kaç günde adeti söker ve nasıl kullanılır bn soğan suyu içiyordum ama kaynanam bana içme blki bebek olabilir dedi bebek olsa çoktan görünürdü yada kanda çıkardı uyuyamaz oldum ya
2 ay olmuş gecikme. Hamilelik olsa illa çıkardı.
Hayıt macunu kadınsal hastalıklara çok iyi geliyor. Kistin kaybolur adetini düzenler canım. Ne zaman söker bilmiyorum ama benim hormonumdan dolayı ara kanamalarım oluyordu ve bazende 15 gün gecikiyordu. Macunu kullandıktan sonra düzene girdi

4640a63f-3661-4210-81f6-e81354b95186.jpeg

Bu macun kaç günde adeti söker ve nasıl kullanılır bn soğan suyu içiyordum ama kaynanam bana içme blki bebek olabilir dedi bebek olsa çoktan görünürdü yada kanda çıkardı uyuyamaz oldum ya
Kendim gerçekten faydasını gördüm ve istiyorum ki derdi olan herkese şifa versin. Kistler içinde çok etkili. Sadece düzenli kullan şifasını göreceksin

Kizlar bnm sol yumurtalık kisti vardı 2 aydır adet olamıyorum turlusal ve progrstan iğne kullandım ama hala adet olmadım idrar testi negatif kan testi de negatif ultrason da da sadece kist görünüyor devamlı kasık ağrılarım oluyor yardım edin
geçmiş olsun oldunuz mu adet bende tarlusal kullandım hala olmadım

Kızlar bende de kist çıktı bugün çok stres oldum
Canm bn stres yaptimda ne oldu sende stres yapma bnmki gibi çok gecikmesin sende bnm gibi ilk kez yaşıyorsundur korkulacak bir şey yok stres yapma reg olursan atılır dert etme çünkü bn baya stres yaptım ve iki ay gecikti şuan regl oldum rahatladım doktor eridi dedi seninkide öyle olur inşallah

Canm bn stres yaptimda ne oldu sende stres yapma bnmki gibi çok gecikmesin sende bnm gibi ilk kez yaşıyorsundur korkulacak bir şey yok stres yapma reg olursan atılır dert etme çünkü bn baya stres yaptım ve iki ay gecikti şuan regl oldum rahatladım doktor eridi dedi seninkide öyle olur inşallah
İnşallah dediğiniz gibi olur çok teşekkür ederim sabırla adet olmayı bekliyorum ya valla karnım ağrısın laf etmiycem😅

İnşallah dediğiniz gibi olur çok teşekkür ederim sabırla adet olmayı bekliyorum ya valla karnım ağrısın laf etmiycem😅
Valla cnm bnde karın da oldu kasık ağrısı da oldu mide bulantısı da baş ağrısı da hatta hamilelik moduna bile girmistim 😂zaten bu form açtıktan üç gün sonra adet oldum rahatladım stres yapma

X