Yumurtlama akıntısı illa olmak zorunda mı ?

sprngg

Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2023
806
457
30
Herkeste oluyor mu bu akıntı ? Geçen ay 13. Gün gördüm barizdi ertesi gün Ovulasyon pik yaptı hatta. 7 ay önce kürtaj oldum ilk defa gördüm o akıntıyı. Öncesinde görüyor muydum hatırlamıyorum adetlerim düzenli olduğu için umursamıyordum pek sanırım.
Bugün 13. Gün ovulasyonda da piki göremedim akıntı da yok.
Kürtaj sonrası 27-35 arası değişiyor adetlerim.
Siz görüyor musunuz her ay ?

Herkeste oluyor mu bu akıntı ? Geçen ay 13. Gün gördüm barizdi ertesi gün Ovulasyon pik yaptı hatta. 7 ay önce kürtaj oldum ilk defa gördüm o akıntıyı. Öncesinde görüyor muydum hatırlamıyorum adetlerim düzenli olduğu için umursamıyordum pek sanırım.
Bugün 13. Gün ovulasyonda da piki göremedim akıntı da yok.
Kürtaj sonrası 27-35 arası değişiyor adetlerim.
Siz görüyor musunuz her ay ?

Ben her ay görüyorum sanırım bundan önceki zamanlarda dikkat etmemis olabilirsiniz servikal mukus takibi yapıyorsanız normal Ben 23 gün Servikal mukus gördüm 25 gün pik oldu..

Bazı aylar yumurtlama geç oluyor senin de benim gibi adetlerin düzensiz muhtemelen geç yumurtlama olabilir

Ben her ay görüyorum sanırım bundan önceki zamanlarda dikkat etmemis olabilirsiniz servikal mukus takibi yapıyorsanız normal Ben 23 gün Servikal mukus gördüm 25 gün pik oldu..

Bazı aylar yumurtlama geç oluyor senin de benim gibi adetlerin düzensiz muhtemelen geç yumurtlama olabilir
Ama kürtaj olalı 7 ay oldu canım. 7 ayda sadece bir iki kez gördüm ama her ay adet oldum ovulasyonda da pik yaptı akıntıyı görmediğim zamanlar. Ya da gördüm ama gark edemedim mi bilemiyorum.
Yani o akıntı olmadan yumurtlama olmuyor mu ?

Ama kürtaj olalı 7 ay oldu canım. 7 ayda sadece bir iki kez gördüm ama her ay adet oldum ovulasyonda da pik yaptı akıntıyı görmediğim zamanlar. Ya da gördüm ama gark edemedim mi bilemiyorum.
Yani o akıntı olmadan yumurtlama olmuyor mu ?

Vallahi Servikal mukus olmadan yumurtlama oluyor mu bilmiyorum ama mukus yumurtanın yeterli olgunluğa geldiğini uyaran bir ipucudur

Belki sen Fark etmemiş olabilirsin peçete ile kontrol edebilirsin

Servikal mukus rahim ağzı tarafından üretilen bir salgı spermleri besliyor

Vallahi Servikal mukus olmadan yumurtlama oluyor mu bilmiyorum ama mukus yumurtanın yeterli olgunluğa geldiğini uyaran bir ipucudur

Belki sen Fark etmemiş olabilirsin peçete ile kontrol edebilirsin

Servikal mukus rahim ağzı tarafından üretilen bir salgı spermleri besliyor
Peçeteyi de kontrol ediyorum neyse 13. Gündeyim zaten henüz geçen ay öyle görünce bu ay da düzene girdi diye düşündüm.
Önceki ay da piki 17. Gün görmüştüm belki yine öyle olacak bakalım.

X