Yumurtlama akıntısı olabilir mi ?

yasmnaydm

Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2024
129
29
24
Merhaba arkadaşlar. Benim pcosum var iki ay femera tedavisi gördüm olumsuz sonuçlandı bu ay ara verdim evde ovulasyon testi ile takip ediyorum adetten itibaren 16 gün geçti fakat hiç pik göremedim 1 haftadır yumurtlama döneminde olduğu gibi yoğun akıntı geliyor tedavi gördüğüm zamanlardan hatırlıyorum yumurtlama döneminde öyle akıntılarım oluyordu neyse işte ha bugün test pik olcak diyorum olmuyor acaba test mi yanlış bu akıntı başka akıntı mı anlam veremedim bu durumu yaşan bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımı olabilir misiniz

Eklentiler

• IMG_0857.jpeg
    IMG_0857.jpeg
    98,2 KB · Görüntüleme: 58
ben bu ay 3 ayrı markanın ovulasyon testini kullanıyorum garanti olsun diye valla 😂 aynı idrarla yaptığım 3 test çok farklı oluyor 😂
artı olarak genelde yumurtlama akıntısı geldikten 2-3 gün sonra yumurtlama olması gerekir.

Eklentiler

• IMG_1928.jpeg
    IMG_1928.jpeg
    230,9 KB · Görüntüleme: 30
Merhaba arkadaşlar. Benim pcosum var iki ay femera tedavisi gördüm olumsuz sonuçlandı bu ay ara verdim evde ovulasyon testi ile takip ediyorum adetten itibaren 16 gün geçti fakat hiç pik göremedim 1 haftadır yumurtlama döneminde olduğu gibi yoğun akıntı geliyor tedavi gördüğüm zamanlardan hatırlıyorum yumurtlama döneminde öyle akıntılarım oluyordu neyse işte ha bugün test pik olcak diyorum olmuyor acaba test mi yanlış bu akıntı başka akıntı mı anlam veremedim bu durumu yaşan bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımı olabilir misiniz
Pkos varsa yumurtan geç gelişiyor olabilir. 20 21. Günler gibi.
Ya da ilaçsız gelişmiyorda olabilir.

Pkosum var 2 ay femera tedavisi gördüm bu ay ara verdim belki ilaçların etkisi bu ay devam eder dedimde etmedi 25. Gündeyim hala pik göremedim
Benimde biraz geç gelişiyor. Klomen kullandığım halde 21. Güne kadar sarkıyordu. Kuru incir ve havuç kürü denedim sadece 3 gün içtim. 4. günde yumurtam 11 mm den 19 a kadar çıktı.
Hergün 2 3 tane kuru incir yeseniz bile faydası olur inşallah. Yumurta gelişimi için çok faydalı

X