yumurtlama akintisi kac gün surer

dilekylmz22

benim beybim,canimm beybimm ❤❤❤
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2016
6.164
3.717
33
14 subatta adet oldum..daha once kimyasal gecrdgm icin sanirim bir bucuk gun kanama oldu bu adetimde.adet gecrikten 8 9 gun sonra benden yumurtlama akintisi geldi.seffaf uzayan yapiskan bi akinti bayada buyuktu.nettende baktm resimlerine kadar hatta :) yumurtlama akintisi.biz o gunu degerlendrdk.ama benden hala o akintidan geliyo.kasik agrilarm var surekli hatta bazilari adet sanciisi gibi oluyo.bu yumurtlama döneminde akintinin gelmesi 1 haftayi geciyo mu bolgisi olan var mi.daha ne kadar gelecek.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1274 gün geçti.

Nisaberatim

Bekleyen bir duam var sana ulaşsın Rabbım❤
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2016
4.836
6.658
26
Simdi bnmkı ılk ıkı gun ıslaklık oluyo cok ama uzamıyor 1 gunde uzayan akıntı ıkı kere gelıyr ertesı gun krem kvamında akıntı gelyr

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 804 gün geçti.

dilekylmz22

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2016
6.164
3.717
33
Simdi bnmkı ılk ıkı gun ıslaklık oluyo cok ama uzamıyor 1 gunde uzayan akıntı ıkı kere gelıyr ertesı gun krem kvamında akıntı gelyr
iste canim benimde oyle oluyodu normalde krem rengine donerdi.ama donmedi hep ayni ne zaman oecetye silsem var.nasi yumurtlama diyorm artik bu anlamadim ki

Gunnes1927

18.01.2018 Bal oğlum iyiki hayatımızdasın ♡
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2016
1.213
1.366
iste canim benimde oyle oluyodu normalde krem rengine donerdi.ama donmedi hep ayni ne zaman oecetye silsem var.nasi yumurtlama diyorm artik bu anlamadim ki

Şeffaf vajinal akıntı normal bir zamanda da olabilir canım.
Bu tıbben de doğal ve zararsız bir salgı.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1233 gün geçti.

dilekylmz22

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2016
6.164
3.717
33
Şeffaf vajinal akıntı normal bir zamanda da olabilir canım.
Bu tıbben de doğal ve zararsız bir salgı.
şeffaf evet canim ama yapışkan uzuyo boyle.plastiği eritmisler gibi dusun.ilk defa bu kadr cok geldimbormalde krem kokusuz olur yumurtlamadn sonra

Nisaberatim

Bekleyen bir duam var sana ulaşsın Rabbım❤
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2016
4.836
6.658
26
şeffaf evet canim ama yapışkan uzuyo boyle.plastiği eritmisler gibi dusun.ilk defa bu kadr cok geldimbormalde krem kokusuz olur yumurtlamadn sonra
Bilmyrm kı tatlım arastrsaydn bı arkadaslar yazar sımdı

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 804 gün geçti.

Cido17

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2015
607
385
45
Merhaba uzun zamam olmuş ama şeffaf akıntıyı araştırırken gördüm. Adetimi 7 gün geçti. Dün akşam çok yoğun ve katıya yakın şeffaf yapışkan bir akıntı geldi benden. Çok merak ediyorum. Sizdeki gebelik belirtisi miydi acaba ?

dilekylmz22

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2016
6.164
3.717
33
Merhaba uzun zamam olmuş ama şeffaf akıntıyı araştırırken gördüm. Adetimi 7 gün geçti. Dün akşam çok yoğun ve katıya yakın şeffaf yapışkan bir akıntı geldi benden. Çok merak ediyorum. Sizdeki gebelik belirtisi miydi acaba ?
yok canim yumurtlama belirtisydi degerlndrdik bizde onu o ay hamile kaldim cok sukur aldim yavrumu kucagima 2 aylik olduk.eger oke akinti varsa gun asiri iliski olsun.ve kalkip hemen dus alma sabahsai yada bi kac saat sonrası dus al.gec yumurtlama olabiliyo seninkide ole olmuş olablr.yinede takip et insallah gebelktr ama kan yada evde test yaparsan cikar zaten

Cido17

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2015
607
385
45
yok canim yumurtlama belirtisydi degerlndrdik bizde onu o ay hamile kaldim cok sukur aldim yavrumu kucagima 2 aylik olduk.eger oke akinti varsa gun asiri iliski olsun.ve kalkip hemen dus alma sabahsai yada bi kac saat sonrası dus al.gec yumurtlama olabiliyo seninkide ole olmuş olablr.yinede takip et insallah gebelktr ama kan yada evde test yaparsan cikar zaten
Adetimi bir hafta geçti ama. Adet olacağım günün öncesinde ilişki olmuştu, şimdi bekliyoruz bir haftadır adetim gelmedi. Acaba o ilişkide mi hamile kaldım diye düşünmeye başlamıştım. Bir ay adet olmadan hatta geçtikten sonra tekrar mı yumurtluyorum yani?

dilekylmz22

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2016
6.164
3.717
33
Adetimi bir hafta geçti ama. Adet olacağım günün öncesinde ilişki olmuştu, şimdi bekliyoruz bir haftadır adetim gelmedi. Acaba o ilişkide mi hamile kaldım diye düşünmeye başlamıştım. Bir ay adet olmadan hatta geçtikten sonra tekrar mı yumurtluyorum yani?
senin adetin gecmis o yzuden bi test yao yada kan ver canim.ayda iki kez yumurtlama da oluyomuş ama cok nadir tabi.sen yarin bi test al kafan rahatlasin stres yapınca da cok gecikme oluyo biraz rahat olmak lazim ama olamiyrz iste bu konularda.gebeliktede seffaf akinti oluyo ama ole uzayan koyu bi akinti degil su gibi