Gebeliğe Hazırlık Yumurtlama günümün üstünden 10 gün geçti ovulasyon da belirgin çizgi yok gebelik yok mu demek

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

birbebekhayali

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2021
53
15
28
Hanımlar merhaba 👋 burada görüyorum hep çatlama dan 6-7 gün sonra ovulasyon da belirgin T çizgisi ile gebelik belli olanlar vs var.
15 Eylül yumurtlama 17 Eylül çatlama gördüm. Yumurtlama dan 10 gün sonra koyu çizgi mi olması gerekiyordu. 😔 Bende yok, gebelik yok mu yani.
Akıntım da yok. Değerlendirdik günleri ama olmadı mı yani şimdi

Hanımlar merhaba 👋 burada görüyorum hep çatlama dan 6-7 gün sonra ovulasyon da belirgin T çizgisi ile gebelik belli olanlar vs var.
15 Eylül yumurtlama 17 Eylül çatlama gördüm. Yumurtlama dan 10 gün sonra koyu çizgi mi olması gerekiyordu. 😔 Bende yok, gebelik yok mu yani.
Ovulasyonla gebelik her zaman ogrenilmez. Kaldi ki 6/7 gunde anca kana bile yeni geciyor mumkun degil yani cok erken. Ki yumurtlamadan 15 gun sonra gebelik testinde çıkar, lh hormonu daha farkli olduğu için siz gebelik testine yogunlasin. Ovulasyonla gebelik bakmayın

Ovulasyonla gebelik her zaman ogrenilmez. Kaldi ki 6/7 gunde anca kana bile yeni geciyor mumkun degil yani cok erken. Ki yumurtlamadan 15 gun sonra gebelik testinde çıkar, lh hormonu daha farkli olduğu için siz gebelik testine yogunlasin. Ovulasyonla gebelik bakmayın
İnşallah olmuştur.. 😔 Sizde gebeymişsiniz ne güzel inşaAllah sağlıkla alırsınız kucağınıza adet öncesi belirtiniz olmuş muydu

İnşallah olmuştur.. 😔 Sizde gebeymişsiniz ne güzel inşaAllah sağlıkla alırsınız kucağınıza adet öncesi belirtiniz olmuş muydu
Allah razı olsun, ben ovulasyonla takip ederek gebe kaldım, yumurtlamadan 15. Gün adet olurum her zaman, 12. Gun başladı belirtilerim. Özellikle kasık ağrısı ve kabızlık yaşadım. Gebelik testinde gordum silik çizgiyi 🙏

Yaptın mı test sonuç ne derttaşım 😒

Peki ovulasyon testinde bakmış mıydınız silik gördüğünüz de
Benimde ovulasyonsa çatlama gördüm üstünden 8 gün geçti normalde 17 gün sonra gebelik testi yapın diyorlar bana vakit geçmiyor çok merak ediyorum tuttu mu diye akıntım da başladı bugün inşallah tutmuştur sen naptın sonuç ne kuzum

X