Doğuma Hazırlık Yumurtlama gününde ilişkiye girdim

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

emosadnc

Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2021
107
22
31
Merhaba hiç yumurtlama günümü takip etmiyordum iki yıllık evliyim ve cocugum olmadı ilk defa iki gün önce doktora gittim bugun yumurtlama günün bir sorununuz yok değerlendirin dedi ilişkiye girdik tutma ihtimali nedir sizce ve ne kadar süre sonra tahlil vermeliyim belirti ne kadar sürede başlar bilgisi olan varmı

Merhaba hiç yumurtlama günümü takip etmiyordum iki yıllık evliyim ve cocugum olmadı ilk defa iki gün önce doktora gittim bugun yumurtlama günün bir sorununuz yok değerlendirin dedi ilişkiye girdik tutma ihtimali nedir sizce ve ne kadar süre sonra tahlil vermeliyim belirti ne kadar sürede başlar bilgisi olan varmı
Yüzde 15. Adetiniz bir hafta gecikir ise şüphelenmek en doğrusu.

Bir kere girip birakmayin sınırları zorlayin biraz ne kadar cok olursa tutma ihtimalide o kadar yuksek olur

Ben tam yumurtlama günümde ilişkiye girdim iki ay üst üste şubatta kimyasal gebelik geçirdim martta yumurtlama günümde ilişki oldu ertesi ay adet olmadan hamile kaldım ✅✅

X