Regle 7 gün kala hamilelik belirtisi olur mu ?

Psikolojik olabilir çünkü aynı şeyleri bende yaşıyorum ilk denemelerimizi yapıyoruz bi tribe giriyorum sonra kendime geliyorum bende hemen olacağını düşünmüyorum ama orasını tabiki rabbim bilir regl 2-3 gün kala yap zaten gebelik varsa çıkar benimde regl 9 gün bekliyorum inşallah hamilesindir :)
Benimde 9 günüm var sabırsızlıkla bekliyorum test yapmayı günler geçmiyor gibi heycandan

Psikolojik olabilir çünkü aynı şeyleri bende yaşıyorum ilk denemelerimizi yapıyoruz bi tribe giriyorum sonra kendime geliyorum bende hemen olacağını düşünmüyorum ama orasını tabiki rabbim bilir regl 2-3 gün kala yap zaten gebelik varsa çıkar benimde regl 9 gün bekliyorum inşallah hamilesindir :)
Merhaba gebelik oldu mu :)

Merhaba hanımlar✨
Ben iki yıllık evliyim adet düzensizliğim var ergenliğimden beri ilaç kullanmadan adet olan biri değilim. Çokca doktora gözüktüm bir problem olmadıgını yumurtalarımın sağlıklı vs oldugunu, adet olmak istersen ilaç kullanmam gerektiğini söylemişti. Bende bayadır ilaç kullanmıyorum adette olmuyorum.

** Şubatın 24. de yumurta akı akıntım geldi bazen bir kaç ayda bir geliyor öyle. Ben o akıntıdan öncesini ve sonraki günü değerlendirdin aklımda hamilelik yoktu öyle denk geldi. 25-26 şubat başlayan adet olucakmışım gibi ağrılar çektim fakat adet olmam çok zor cünkü ilaç kullanmıyorum dedim herhalde yumurta akı geldi yumurta agrısı. Şiddetlide olunca adet agrısı gibi bir haftanın sonra kan verdim en sonki ilişkiden bir hafta geçmişti beta 0.1 çıktı negatif. Birde normalde bu kadar agrı sızı çekmediğim için tuhaf geldi kan vermek istedim tabiki gebelik olsada negatif çıktı 7. Gündü.
Sonrasındaki bir iki gün hiç ağrım olmadı sadece gögüste hafif hassasiyet yaşadım. Dün 6. Mart çarşamba akşamı dün yani ilişkinin 10. Günü birden sol kalça kemiğime sancı girdi sol ayagım komple ağrıdı üzerine basmakta biraz zorlandım ayaklarım uyuştu karıncalandı miğdem hafif bulandı bel agrım kasık ağrım ve karnımda gaz oluştu. Gögsümde hassasiyet arttı. Sabaha kadar yine aynı yanmaları agrıları az çok çektim ve uykusuzluktan ölüyorum ama uykuya dalamadım sabaha kadar. Bugünde 11. Gün aynı şeyler devam ediyor. Fakat migde bulantım daha arttı kusma yok.
Sizde idrar test yapsam çıkarmı ? Sabah mı yapsam akşam mı ? Adeti bekle demeyin ben ilaç kullanmadan adet göremiyorum.
Lütfen yardımcı olurmusunuz🌸
merhaba son duru mne merak ettimm :)

Benim de belim,karnım göğüslerim çok ağrıyor adet olacakmış gibi
Bacaklarimda ağrı var ve sürekli halsizligim var arada belimde ağrılar oluyor sol tarafimda da kasiklarimda sanci
kızlar benimde 10 gün varr yumurtlama gününden beri kasık bel ağrılarım devam ediyo bacağıma vuruyo sağ tarafta batma gibi sizde durumlar nedir

Merhaba sonuç bence gebe değilim :)
Dün son ilişkinin 15. Günüydü kan verdin 0.1 negatif :) fakat ilişki yaşarken göbek deliğimin alt kısmında agrı ve acı çektim. Bilmiyorum ama olsaydı çıkardı diye düşünüyorum
evet yüksek ihtimal çıkardı ama belki geç döllenme felan olmuştur onu bilemeyiz tabi :/

Durumunuz psikolojik. Gebelik bu kadar sürede asla belirti vermez . Göğüs hassasiyeti kasık ve bel ağrısı gebeliğin 2-4 haftaları arasında görülür ve bu süreç olana kadar adetiniz 5 gün gecikmiş olur. Anlattıklarınız gebelik belirtisi değil . Beklenen adet gününde test yapın bir iki gün öncesinde yapmayın. Beklenen adet gününde adet olmazsanız ikisini birden de yapabilirsiniz kesin sonuç verecektir
Bravo doğru benimde gecikmenin 5. Gününde sol tarafa dönerken bıçak saplanır gibi bir ağrı olmuştu sonra belimi tutarak yavaş yavaş dönebilmiştim soluma bi sefer oldu bu ve gecikmenin 6 7 veya 8.günüde Tv izlerken uyuya kalmıştım sabah geç kalktığım halde bide 10. Günü akşam Tv izlerken uyuya kalmıştım

Kızlar dün benim adetime 6 gün vardibugün leke gibi bir akıntımoldu pembe kahve renkk test yaptım silik çizgi çıktı ardından kan verdim 36 çıktı hamileymişim hiç biri piskolojik degilmiss umraim yükselir beta HCG

X