Yumurtlama hakkında ??

CerkesMaria

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2024
292
87
34
Adetten sonra 13. Gun hala yumurtlama yok Kızlar ne kadar surer yumurtlama gec de olabılır mı hıc cızgının golgesı bıle cıkmıyor yumurtlamadan adet olunur mu ?

Adetten sonra 13. Gun hala yumurtlama yok Kızlar ne kadar surer yumurtlama gec de olabılır mı hıc cızgının golgesı bıle cıkmıyor yumurtlamadan adet olunur mu ?
Döngünüze göre degişiyor.Döngusü 28 gün olanlar 12 13 günlerde yumurtlama oluyor ama benim gibi 33 35 gün olanlar 16 17 falan degişiyor.

Döngü hesaplamak için geçen adetin ilk gününden bu ayki adetin ilk gününü mü sayıyoruz
evet google'da program var yumurtlama hesaplama diye son 2 3 ay ki adetlerinizi yaziyorsunuz tahmini hesaplıyor ya da programlari var indire bilirsiniz hesaplıyor tahmini gebelik şansı hangi günler yüksek gösteriyor

evet google'da program var yumurtlama hesaplama diye son 2 3 ay ki adetlerinizi yaziyorsunuz tahmini hesaplıyor ya da programlari var indire bilirsiniz hesaplıyor tahmini gebelik şansı hangi günler yüksek gösteriyor
Uygulama kullanıyorum zaten orada gösteriyor ama ben sadece kaç günde bir olduğumu hesaplamak için dedim teşekkürler ☺️

Screenshot_20240525_224201_Gmail.jpg
Merhaba ovulasyon testlerin yukaridadir. Günden güne hissettiklerimi not etmiştim.
18-19-21-22-25 ilişki oldu.

22si akşamı kasıklarımda çok az batma ve sanki regl olacakmışım gibi hafif dolgunluk başladı.

23ü sabahtan dolgunluk vardı. Gün içinde hafif ağrılı batmalar oldu. Regl öncesi belirtiler gibi, çok az da bel ağrım oldu. Sanki az bir şey koku hassasiyeti başladı ama emin değilim tam.

24ü akşam yemeği sonrasında müthiş baş ağrısı öğleden sonra da biraz mide hassasiyeti.

25i öğle saatleri belimde ağrı, kasıklarda dolgunluk ve hafif batmalar akşama doğru kasıklarda ağrı.

Polikistik over geçmişim ve fazlaca düzensizliğim var, son reglim 4 Nisan ve duphaston kullanarak regl olabilmiştim. Doktor hiçbir sıkıntı görmediğini söylemişti, hatta pcos belirtisi de görmedi sadece yumurtaliklarin biraz kistik yapıda dedi. O da doktorların direk pcos demesine sebep olmuştur dedi. Ben gebelik testimi ne zaman yapmalıyım hiç bilmiyorum, regllerim o kadar düzensiz ki. Hatta testlerde pik görebildim mi ona bile emin değilim. Tahminimce 20 mayıs pikti ama 24 mayısta da koyu cift çizgi gördüm.
Düşünceleriniz nelerdir, desteklerinizi bekliyorum.

X