yumurtlama hapi

zeyno-23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2008
59
0
39
mrb kizlar bugün doktorum bana yumurtlama hapi verdi yararini gören varmi acaba bilmiyorum lütfen yardimci olurmusunuz?????CADIARZU

ay bende ilk defa içiyom klomen ilaç..ayy heycanlıyımmm

günde iki alıyom sen kaç alıyonnnnnnnnn

ben daha baslamadim pazartesi basliyacam yani adetimin 5 ci günü va cuma tekrar doktora gidicem günde 1 tane alicakmisim bakalim hayirlisi umarim ikimizdede ise yarar:1hug:

adı ne ilacınızın bende genephone ile hamile kalmıştım.
sonrada çatlatma iğnesiyle çatlattırılmıştı..
yumurtlama sorununuz mu var sizin de..

ilacin adi almanca ama bilmiyorum deniyecem bende kist vardi 4 cm adetimde gittigimde yok dedi ve yumurtlamam olsun diye ilac verdi bakalim ise yararsa söylerim

ben 2 ay klomenkullandım adetin 5. günü başladım sabah akşam aldım şimdi 3 aylık hamileyim inşallah sen de faydasını görürsün:teytey::teytey:

ilacin adi almanca ama bilmiyorum deniyecem bende kist vardi 4 cm adetimde gittigimde yok dedi ve yumurtlamam olsun diye ilac verdi bakalim ise yararsa söylerim

zeyno-23 canım çoğunda işe yarıyor diye duyuyorum. Bende sana bişey sormak istiyorum bendede adet düzensizliği var dr. gittim aynı senin gibi kist var dedi adetliyken tekrar gittigimde kayboldu aynı şeyi yaşamışız bende bebek istedigimi söyledim yumurtlama olmuyordur dedi ama hiç hap felan vermedi biraz daha bekle erken dedi acaba tekrarmı gitsem doktora. 5 ay oldu bebek isteyeli bu ay yine adet olmadım12 gün gecti test de yapmadım tek çizgiyi görmekten korktugum için yada yine yumurtlamadım :KK43:

X