Yumurtlama Problemi Olanlar Var mı?

rahim filmim çekildi canım..temiz çıktı..aşılamada da çok ümit vermiyor doktor ama yine de deneyecekmiş..canım bu benim üçüncü doktorum..ilk doktorum 1,5 yılımı bitirdi maalesef..

benim dr dış gebelik yaşadım ondan sonra çekti yani nasıl tedavi yaptı bilmem

gültencim benim kuzanim de öyle..sorun tamamen eşinde varikosel ameliyatı oldu..ama tüp bebeği ısrarla kabul etmiyor..yani ne düşünüyorlar anlamak zor..ama şu bi gerçek herşeyi çeken kadınlar kesinlikle

tam olarak neden sıcak baktığını açıklamıyor ama bir kaça defa olacaksa normal olsun yoksa olmasın dedi.

canım benim komşumda aynısını yaşıyo eşi kabul etmiyo ama sıkıntıyı bizler çekiyoz bi anlasalar ağladıkmı niye ağlıyosun diyo

canım kaç yıldır uğraşıyorsun kaç doktor değiştirdin..hangi aşamadasın ..ona göre değerlendirelim..tekrar başa dönüp bi daha en baştan kurcalanma

canım ne yapacağımı bilmiyorum bu ayda olmadı tüp bebeğe geçmek istiyorum sabrım kalmadı yoksa dr değiştiyim sizce

canım kaç yıldır uğraşıyorsun kaç doktor değiştirdin..hangi aşamadasın ..ona göre değerlendirelim..tekrar başa dönüp bi daha en baştan kurcalanma

hayır canım bi defa geç kalmadın ama zaman geçtikçe işin psikoljik boyutuna girilmesi bizi zora sokuyor..eğer imkanın varsa ve eşin destekliyorsa gerekeni yap..aşılama ya da tüp bebek..benim ay sonunda sınavım var o yüzden bu ay erteledim..gelecek ay aşılama olacak ki..ben 2,5 yılda doğru düzgün bi tedavi bile görmedim.

canım ben üç yıldır uğraşıyom bir buçuk sene önce dış gebelik yaşadım tüpüm onarıldı hiç dr değiştirmedim geç mi kaldım sizce

gidişattan emin olmak istiyorsan tanınmış iyi bir doktora raporlarınla git fikir al...tedavi öneririse düşünürsün..ama fizken hazırsan artık vakit kaybetme bence..

ya gültencim bilmiyorum ya..1 ay yıllık iznim var..bu da iki aşılama hakkı demek..ondan sonra nasıl izin alırım bilmiyorum...umarım allahım bize en kısa zamanda sağlıklı bebişlerimizi verir..

canım benim doktorum ankarada hakan turan ve tavsiye üzerine gittim..o kadar ümitsiz vakaları iyi etti ki bunlara da şahidim..bize maya tüp bebek merkezini önerdiler..zaten bu konuda ankara istanbul ya da izmir olmalı...

ya canım normal yolla olmuyorsa ne yapalım..allah akıl fikir ilim vermiş..çare vermiş..oturup dua edecez tabiki ama gerekeni de yapmalıyız..

ya evet ya en iyi yıllarımız oymuşşşş...bütün derdimiz sınavlar ve okul bitince iş bulacakmıyım dı..

ya canım normal yolla olmuyorsa ne yapalım..allah akıl fikir ilim vermiş..çare vermiş..oturup dua edecez tabiki ama gerekeni de yapmalıyız..

haklısın canım ama akılda,fikirde kalmıyo bu durumda sıkıntıdan beynim yoruluyo insan ne yapacağını şaşırıyo üniversite yıllarıma dönmek istiyorum en mutlu zamanıma

gültencim benim doktor ankarada ben adanada..git gel yapıyorum..o yüzden inşallah uzun sürmez..hemen hamiş kalırım..ama önce senden iyi haber bekliyoz....inşalllaaaahhhhh

bende pko ile birlikte prolaktin yüksek..dostinex kullanıyorum düzenli..bi de bir aydır glifor şeker ilacı..şimdilik başka bşi yok..gelecek ay direkt aşılama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…