Yumurtlamadan 1 hafta önceki ilişkiden gebe kalınabilir mi?

Ay-n ilk Hali

Minik küncü tanem benimle ♡
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2016
2.530
1.430
Merhaba hanımlar.

Âdetim 11 Ekim'de bitti. Takvime göre dün, yani 21 Ekim yumurtlama günüm olarak görünüyor ve ilişkim 12 Ekim'de oldu. İlk kez korunmadan ilişkiye girdim ve afedersiniz eşim boşalır boşalmaz sağ yumurtalığımı hissettim ve o günden beri yumurtalıklarım ve belim sızlıyor + bir sürü daha belirti...

Yumurtlama döneminden 6-7 gün önceki ilişkiden gebe kalabilme ihtimalim var mı sizce?

Bugün ilişkiden sonra ki 10. günüm ve âdetime 13 gün kaldı. Hamile olabilir miyim?

Mrb olabilirsin tabiki hersey allah verirse olur oncelikle benimde gec dollenme var 2.hfta geriden geliyorum 26 agustosta son regl yasadim eylulde 21 evde test yaptim negatif cikti 4.5 gun sonra tekrar yptim silik cizgi cikti 6.ekim hastsneye gttim beta.1200 cikti 4haftalik son regl gore geriden geliyorum.

Mrb olabilirsin tabiki hersey allah verirse olur oncelikle benimde gec dollenme var 2.hfta geriden geliyorum 26 agustosta son regl yasadim eylulde 21 evde test yaptim negatif cikti 4.5 gun sonra tekrar yptim silik cizgi cikti 6.ekim hastsneye gttim beta.1200 cikti 4haftalik son regl gore geriden geliyorum.
Mrb bendede 2 hafta geriden gelme durumu oldu doktor geç döllenme olabilir dedi ve hcg değerlerim artmasına rağmen kese bikac hafta geç göründü kese bebeğe gore küçüktü ve sonra kalbi durdu.diycegim su ki kesenin küçük kalması geç döllenmeden olabilir mi

Hamile değilmişim maalesef canım, bugün âdetim başladı. Cevap yazdığın için teşekkür ederim. Allah bebeğini sağlık ve sıhhat ile kucağına almayı nasîb etsin:emir_bebek::nazar:

Canim bende kese 4.haftada gozultu yanliz gebelim kucuk oldugu icin devlette gorunmedi ozele gttim 5.haftalikken bebek gozuktu onumuzdeki hafta gel kalp atislarini dinleyelim dedi gittim kalp atislari baslamis hersey yolundaydi cok uzuldum durumuna allah yardimcin olsun bu arada ama sanmiyorum kesenin kucuk olmasiyla bebegin bir alakasinin oldugunu yinede senin icin ozeldeki doktoruma birdaki gidisimde sorayim bende kese kucukluguyle alakali bisi demedi bebekte kese ayni zamanda ilerledi zaten gebelik olusunca hemen kesede ona gore sekillenir bence baska bir skinti olablir ama senin icin yinede araştircam

Canim bende kese 4.haftada gozultu yanliz gebelim kucuk oldugu icin devlette gorunmedi ozele gttim 5.haftalikken bebek gozuktu onumuzdeki hafta gel kalp atislarini dinleyelim dedi gittim kalp atislari baslamis hersey yolundaydi cok uzuldum durumuna allah yardimcin olsun bu arada ama sanmiyorum kesenin kucuk olmasiyla bebegin bir alakasinin oldugunu yinede senin icin ozeldeki doktoruma birdaki gidisimde sorayim bende kese kucukluguyle alakali bisi demedi bebekte kese ayni zamanda ilerledi zaten gebelik olusunca hemen kesede ona gore sekillenir bence baska bir skinti olablir ama senin icin yinede araştircam[/QUOTET
Tesekkur ederim canım cok sagol

Yeni uye oldugum icin canim yeni yeni cozuyorum cok sagol allah hepimize saglikli bebecikler nasip etsin gebelok yok ama dusunuyorsun sanirim allah gonlune gore versin

kızlar adetime 10 gun kala göğüslerde hassasiyet oluyordu ama her ay olmuyordu bu ay da 15 gun kala başladı hassasiyet.yumurtlama belirtisi hiç yaşamadım şimdiye kadar. bu hassasiyet neden acaba

Arkadaslar merhaba yardim,arinizi rica ediyorum cildirmak uzereyim. Bebisim varmi yok mu cok merak ediyorum. Ben 4 kasimda adet oldum 28 gunde bir oluyorum duzenli adetlerim. Kasim ayinda esimle ovulasyon zamanimda ya da bir gun oncesi emin degilim 23 kasimda aslinda korunmasi iliski yasadim iliskiden 7 gun sonra normal adet gunume 8 gun varken kanamam oldu ancak cok az yani adet gibi degildi koyu renkli kahveydi 2 gun surdu ve 2 gunde iki pedi tam doldurmadi gibi oldu ben hasta oldum diye dusundum hastaligim bittikten sonra esimle dogurgan donemimde takvime gore , 8 aralikta beraber olduk korunmasiz 11 araliktan beri karnimda kasiklarimda batma var goguslerim sisiyor uclarda hassaiyet var gazim cok fazla haftada bir kere ishal gibi bir durumum oluyo ama cok az , bel agrim cok siddetli uyku istegim cok fazla gobegim deseniz sisiyor hic bisey yiyemiyorum rahim ustumdede sislik var agrilar batmalar fazlalasiyor belirtilerden gebelik testi yapmak istedim ancak idrar iki kere negatif cikti. Umut.anmak istemiyorum ancak limon testini yaptim tortular dibe coktu karbonayi yaptim tam kopurme yok hafif kopuruo bi kismi altta kalio acaba hamilemiyim yoksa degilmiyim ya da yeni bir olusummu nilen birileri lutfen yardim etsin cok istiyoruz ama erkense cikmayabilir deniliyo benim gibi olanlar var mi uzun oldu ama simdiden tesekkur ederim

Mrb bendede 2 hafta geriden gelme durumu oldu doktor geç döllenme olabilir dedi ve hcg değerlerim artmasına rağmen kese bikac hafta geç göründü kese bebeğe gore küçüktü ve sonra kalbi durdu.diycegim su ki kesenin küçük kalması geç döllenmeden olabilir mi
Aynı durum benim de başıma geldi canım doktor sebebi belli değil demişti adet düzensizliğim de yok anlamadım neden öyle oldu sonra bir kaç ay korunduk şimdi istiyorum kaç aydır maalesef olmadı

X