Yumurtlamadan 13 gün sonra normal idarar testi yaptım negatif çıktı

laviniaa53

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2024
3
0
22
Yumurtlamamı testle takip ediyorum 13 gün geçti yumurtlamamdan normal idrar gebelik testinde negatif çıktı sonradan pozitife dönme ihtimali var mı böyle bir şey başına gelen var mı acaba

Yumurtlamamı testle takip ediyorum 13 gün geçti yumurtlamamdan normal idrar gebelik testinde negatif çıktı sonradan pozitife dönme ihtimali var mı böyle bir şey başına gelen var mı acaba
Belli oldu mu test yaptınız mı? Benimde 12. Günüm sabah test yaptım belli belirsiz bi gölge çıktı. Adetime 4 gün var daha

Belli oldu mu test yaptınız mı? Benimde 12. Günüm sabah test yaptım belli belirsiz bi gölge çıktı. Adetime 4 gün var daha
Herkes regl döneminin geçmesini söylüyorlar biliyorum çok heycanlı bir durum gün sayılıyor ama genelde bakıyorum kimler hangi gün öğrenmiş diye 10. Gün 11. Gün öğrenenlerde var 9. Gün kan testinde çıkmayanlar da var hiç bir şey kalmamış 4 güncük kalmış biraz sabıra değer belki de :)

Yumurtlama üzerinden 16 gün geçti korkuyorum test yapmaya negatif görürüm diye bütün belirtiler var 😩😩😩

X