Yumurtlamadan sonra

numunehas

Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2024
111
14
23
Merhaba 23 nisandan itibaren ovulasyon testleri bu şekilde ama adetten hemen sonra başlamadım 7 Nisan adet bitisim
En sondaki çubuk testler 2 Nisan çift çizgi soluk olan da bugün yumurta çatlamış anladığım kadarıyla ne zaman test yapabilirim adetim de baslmadi ama iki haftadır devam eden kasık ağrım var dün çok siddetliydi çatladığı için sanırım bu arada cuma günü dayanamayıp kan testi yaptırdım negatif çıktı 0.30 du. Kısaca erken gebelik testi yapsam ne zaman çıkar ( Şubat ayında kürtaj oldum ilk düşüğümdü 8 haftalık 15 Nisan'da da hsg çekildim bir sıkıntı yoktu sadece kan pıhtılaşması var onun içinde coraspin kullanıyorum

Eklentiler

• IMG20240505115806.jpg
    IMG20240505115806.jpg
    127 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG20240505090258.jpg
    IMG20240505090258.jpg
    53 KB · Görüntüleme: 43
Merhaba 23 nisandan itibaren ovulasyon testleri bu şekilde ama adetten hemen sonra başlamadım 7 Nisan adet bitisim
En sondaki çubuk testler 2 Nisan çift çizgi soluk olan da bugün yumurta çatlamış anladığım kadarıyla ne zaman test yapabilirim adetim de baslmadi ama iki haftadır devam eden kasık ağrım var dün çok siddetliydi çatladığı için sanırım bu arada cuma günü dayanamayıp kan testi yaptırdım negatif çıktı 0.30 du. Kısaca erken gebelik testi yapsam ne zaman çıkar ( Şubat ayında kürtaj oldum ilk düşüğümdü 8 haftalık 15 Nisan'da da hsg çekildim bir sıkıntı yoktu sadece kan pıhtılaşması var onun içinde coraspin kullanıyorum
Biraz daha bekleyin benimde bir kaybim var aynı şekilde Şubat ayında maalesef çok geçmiş olsun sizede. Kan pıhtılaşma testini nerede yaptırdınız acaba tecrübenizi paylasirsaniz sevinirim rabbim hayirli sağlıklı evlat nasip etsin inşallah🙏

Merhaba size de geçmiş olsun diliuorum gerçekten çok zor 🤲🏼 ben devlet Hastanesi'ne gitmistim 73 değerle öğrendim iki hafta sonra 1039 değerle düşük yapiyosun dendi yoğun kanamam vardı 4 gün sonunda kürtaja aldılar aradan zaman geçince tekrar doktora gittim aynı şekilde kaybım olmasın önlem alayım dedim kendimce doktor rahmin temiz biz üç düşük sonrası araştırıyoruz dedi yolladi benim içime sinmedi özel hastaneye gittim doktor beni araştırma Hastanesi'ne yolladı gittiginde üçüncü düşüğüm de protein s ,c trombofili vs. Yazılı bir kağıt verdi bunları göster onlar senden kan alıp yapicaklar dedi aynı şekil yaptım üçüncü düşüğüm diyince tahlil yaptılar bir ay kadar bekledim sonunda çıktı pıhtılaşma var bu yüzden düşüğün oldu dedi bu sorunu olanlar zor hamile kalır kolay düşük yaparmis neyse coraspin verdi onu kullanıyorum son olarak hsg (rahim filmi) çekelim aklımızda bir soru kalmasın dedi doktor onu da çekildim bir sorun yok şükür şu an bekliyorum işte inşallah güzel haberler alırız

X