Yumurtlamanın tuttuğu nasıl anlaşılır?

Düzenli olmasi aslinda yumurtlama gününüzü belirlemez. Benim ki de düzenli ama yumurtlama günüm uygulamalarin gösterdiginden bir kac gün önceden oluyordu. Yani ona göre denesek tutmazdi. Bu ay tutmasa muhakkak ovulasyon testi ile de takip edin. Insallah olur🌼🤗
Öylemi onu hiç bilmiyordum çok teşekkür ederim,Eğer öyleyse daha iyi olur tam o günde girmiş oluruz.aynen tutmassa gelicek ay onu kesin alicam

Belkide olabilir daha önce hiç yaşamadım bu ağrıyı ondan garibime gitti teşekkürler
Bende hep sağdan yumurtladığımda ağrı olur. Soldan yumurtlama döneminde olmaz. Doktora gittiğimde sağ yumurtam çatlayamamıştı. Doktor ağrı yapar dedi. Regliye kadar bel ve kasık ağrısı yaşadım. Sağ yumurtam her zaman sağlıklı yumurtlamıyor. Sağlıklı olsakta her kadın bazı zamanlar çatlama görmeyebiliyor. Bunu da doktora gittiğimiz zaman anlayabiliyoruz. Bazen yumurta geç çatlar o zaman da ağrı yapar. Bu süreçte de regl yakınlaştığı için mens dönemi ağrılarla birleşince ağrı süreci yumurtlamadan regliye kadar sürmüş olur. Gebelik belirtisinde de bu ağrılar olabildiği için bunu da gebelik belirtisi zannederiz.

Öylemi onu hiç bilmiyordum çok teşekkür ederim,Eğer öyleyse daha iyi olur tam o günde girmiş oluruz.aynen tutmassa gelicek ay onu kesin alicam

Bende sasirdim öyle olmasına ama bazen bir kac gün erken veya gec olabiliyor. Iki hamileligimi de ovulasyon testle tutturdum 🤭 insallah sizde yakinda hayirli haberler alirsiniz

Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim gerçekten çok aydınlattı benim bilmiyordum çoğu şeyi, bnde o belirtiyide vermiyor oğlumda hamileyken 2 ay düzenli regl oldum bir sürüde ilaç kullanmıştım çok şükür oğluma bişey olmadı, inşallah Rabbim isteyen herkese sağlıklı evlatlar nasip etsin, sizde büyük bir imtihandan gecmissiniz evladiniza hayırlı uzun ömürler diliyorum ❤️🥰
Amin inşallah ALLAH razı olsun RABBİM hepimizin yavrusuna sağlıklı hayırlı ömür versin Inşallah.. 10 sene çok şeyler öğrendim 4. Tüp bebek de kızım oldu çok şükür yaradana.. Rabbim kimseyi bu yolda sınamasın inşallah

Bu kadar gerilmeye gerek yok yani ve ben neden bu kadar erken öğrenmek istediğini anlattimda 2 ay düzenli regl oldum ilk hamileliğimde , ve o süreçte birsuru ilaç içtim güçlü ağrı kesiciler , kullandığım çeşitli hamileyken kullanilmicak ilaçlar var, istediğimiz soruyu soramicaksak bu platformu kullanmanın bir anlamı yok cevap veren veriyor siz vermesenizde olur
Boşverin hep aynı kişiler her konuda nefret saçıyor. Size has değil. Bu durum onlarla ilgili. Bende kızıma hangi kitap yayını alsam diye konu açtım. Ne anneligim kaldı ne kizımın zavallılıgı. Çok güzel cevaplarda geldi. Arada cürükler çıksa da onları uzaklaştırdım. Dikkate alınacak, değerli bir lafları da olmadı.

Heryerde herkesi rahatsız etmeye çalışmayın artık. Burası yardımlaşma için var. En azından biz bu amaçla konusuyoruz. Sorulan soruya yanit verin kırmadan uzaklaşın ya da..

Madem nefretinizi kusacaksiniz, gidin gerçek hayatta söyleyin bunları. Yüz yüze bu lafları söylemeye cesaretiniz varsa eğer.

Bu kadar gerilmeye gerek yok yani ve ben neden bu kadar erken öğrenmek istediğini anlattimda 2 ay düzenli regl oldum ilk hamileliğimde , ve o süreçte birsuru ilaç içtim güçlü ağrı kesiciler , kullandığım çeşitli hamileyken kullanilmicak ilaçlar var, istediğimiz soruyu soramicaksak bu platformu kullanmanın bir anlamı yok cevap veren veriyor siz vermesenizde olur

Korunmayı bıraktığınızda dikkat edin ilaç alımına. Benim de kronik rahatsızlığım var zorlanmıştım o dönem. Geçmiş olsun.
Bir de gergin değilim. Sizi rahatlatmak amacım. İlaçları minimuma indirin salın. Rahatlayın.

kızlar kolay gelsin içinizde bilgisi olan varsa cevap verebilir mi? adete 8 gün kala beta testi verdim 0,23 çıktı bu zamana kadar hiç böyle bir sonuç çıkmamıştı. hep 0 çıkardı adete çok olduğu için mi böyle çıktı adete yakın bu değer artar mı sizce ?

Bende normalde yumurtlama belirtileri olmaz.
Doğurganlığımin yüksek olduğu bu günlerde gün aşırı korunmasız ilişkiye girdik.yarin yumurtlama günüm.
Şuan sağ kasigim ,belim ağrıyor ve göğüs hassasiyeti var sizce tutmuş olabilirmi?
Yarın yumurtlayacaksanız, olmayan şey nasıl tutsun 🤦‍♀️ bide herkese sorar mısın diye yazmışsınız. Bence bunu ne kadar az kişi okursa sizin adınıza o kadar iyi 🤣🤣🤣

E eylüldeyiz daha. Her istediğinde çat diye olacak diye bir şey yok. Makine değil bu. Böyle kafaya takarsanız olmaz ki. Siz korunmayı bırakıp hattınıza normal devam edin.
2021 ağustostan beri deniyolar galiba. Bu ağustosu kastediyor olamaz ya 🤣🤣🤣

2021 ağustostan beri deniyolar galiba. Bu ağustosu kastediyor olamaz ya 🤣🤣🤣

Bilmem 1 yıldır demedi ağustostan beri dedi ama ben 2022 diye düşündüm direkt 😀 ama öyle deme 10 yıldır da beklesen 1 aydır da beklesen aynı heyecan. Bütün üyelere bildirim attıracak bir heyecan. Bunu sorgulayınca ben gergin oluyorum. Heves kırıcı oluyorum dislike alıyorum anlamadım 🥺
Ama normal değil yani. Anksiyete bence bu

Canım çok erken gebelikte bu testler genelde göstermiyor, bu belirtiler olabilir bnce , ama yine adetiniz beklemenizi öneririm hatta adet gecikirse direk kan testine gidin net gösterir , evdeki kullandığımız testler bebek küçük olduğunda silik gosteriyor
Günler geçmiyor sanki çok merak ediyorum 💓💓

Herkeste oluyormu bilmiyorum ama benim ilişkiden 4-5 gün sonra sol kasığımda ağrı başladı regl günüme kadarda ara ara hep ağrıdı. 11 haftadayım hala ara sıra ağrı geliyor

Emin olun ilk buraya yazicam 😁 ☺️ anneannesiyle babannesi çok erken daha diyor sanki kendileri bakicak gibi , sizler eminim daha çok sevinirsiniz
Nesi erken anlamadim canim kusra bakma😀 tabikide seviniriz insallah olur allah herkese anne duygusunu yasamayi nasip etsin erkeni geci yok bizlerde basta istemedik ama bir skntiya rastlaninca cocuk diye tutturduk.. belkide erken davransaydik bu durumda olmazdik herseyin hayirlisi canim

Aslında hemen yerlesmiyecegini biliyorum ama , sanırım bı 10 günde anca olusuyormus.
Ben sormak istediğim sperm ve yumurta birleşmiş olabilirmi? Bunun bı belirtisi varmı?
Bir belirtisi yok benim araştırdığım kadarıyla sadece döllenme olduysa bebeğin rahme yerleşmesi sırasında kasıklarında hafif ufak kasılmalar olabilir diye biliyorum ☺️

Bende normalde yumurtlama belirtileri olmaz.
Doğurganlığımin yüksek olduğu bu günlerde gün aşırı korunmasız ilişkiye girdik.yarin yumurtlama günüm.
Şuan sağ kasigim ,belim ağrıyor ve göğüs hassasiyeti var sizce tutmuş olabilirmi?
Bu saydıklarının hepsi yumurtlama belirtisi. Yumurtlamanın tuttuğunu anlamanız için 14 gün geçmesi gerekecek

Adet gelmeden anlaşılmaz ..çünkü adet belirtileri ile hep aynı şeyler ..tek bir gece ağrım oldu yumurtlamadan sonra tam 5.günü gece acaip bi kasık ağrısı oldu sabah geçti. .12 gün sonrada testte çıktı 🤷🤷

X