Yunanistan Paylasim Alani (Tanisma)

Mrb bende yunanıstan selanık gÖÇmenıyım...annemın aılesı konya akŞehıre,babamın aılesıde bursaya yerleŞmıŞler...selanıkı gÖrmeyı Çook ıstıyorum...allah nasıp ederde ınŞallah bırgÜn gıderım oralara...

Mrblar :) Bayanlar , Ab projemize destek vericek anaokulları arıyoruz.. yurt dışında yaşayan türkler bu konuda yardımcı olursa çok sevinirim bize yurt dışında ki okulların mail adresleri lazım .. (anaokulu ve kreş ) Sonuç başarılı olursa ülkemizi yurt dışında temsil edicez.. Çok az bi zamanımız kaldı yani aciliyeti var. şimdiden teşekkür ediyorum.

Merines merhaba,
Atinada kalamaki nasıl bir yer?Burası ile ilgili bilgi verebilirmisin?plaka mı?kalamaki mi? sence neresi daha güzel?.bilgi verebilirsen çok teşekkür ederim..işallah geldiğimde görüşürüz..sevgiler.

Merhaba tekrar. Benim annem karadeniz rumlarından,babam ise o da rumelili...Türkiyede yaşıyorum.Burada İstanbulda doğduk büyüdük...Hemşerilerim ile kaynaşmaktan mutluluk duyarım.

:KK71:

Kalimerhaba!

Ben de 16 Eylül'de Atina'ya gidiyorum ve tek başımayım. Nikos Vertis için gidiyorum. Tek başıma olduğum için biraz korkuyorum, yalan yok :18:
Bana eşlik edecek bir arkadaşım olsun çok isterdim. Sadece 3 gün ordayım, yardımcı olmak isteyen olabilir mi acaba? :KK43:

bende yunanistan doğumluyum dinkler de annenemler demirbeylide babanemler yaşıyor ben de ist ikamet ediorum bu sene gitmeyi çok istiyoum bakalım kısmet insanlarınıda yunanistanıda çok seviyorum çok özledim

iskeçeliyim
orada dogdum buyum temellı olarak 13 sene once geldık

akrabalarım orada , bu sene abımler oraya gıdıyor cok mutlular kıskanıyorum 1 kere daha gıdersem taşını topragını öpeceğim diyorum

bende yunanistan doğumluyum dinkler de annenemler demirbeylide babanemler yaşıyor ben de ist ikamet ediorum bu sene gitmeyi çok istiyoum bakalım kısmet insanlarınıda yunanistanıda çok seviyorum çok özledim

mrb arkadasım bundan 4 5sene once demırbeylıye eglenceye gıtmıstım cok guzel oluyor eglencelerı ama 3,5seneden berı gıdemıyorum yunanıstana bu arada bende sirkeli(filira)danım

gerdeme koyunu cok duydum fakat gıtmek nasıp olmadı cok ozledım memleketımı evlendım dogum yaptım vs derken 3,5yıl oldu oraya gelmeyelı ınsallah en kısa zamanda gelecegım ve ılk ısım kosmopolı de kahve ıcmek olacak :)

Heheh inşallah gelirsin canım :) plateiada da bi frappe icersin artık :) kosmopoliste bir kez kahve icebildim malum krizdeyiz ama flocafeyi öneririm güzel kafe :) ne de olsa insanın memleketinin yerini hiçbir yer tutamaz bazen bıkıyorum burdan ama yine de komotini bize emanet bırakamıyoruz :KK12::KK16:

Heheh inşallah gelirsin canım :) plateiada da bi frappe icersin artık :) kosmopoliste bir kez kahve icebildim malum krizdeyiz ama flocafeyi öneririm güzel kafe :) ne de olsa insanın memleketinin yerini hiçbir yer tutamaz bazen bıkıyorum burdan ama yine de komotini bize emanet bırakamıyoruz :KK12::KK16:

ömrü hayatın boyunca gorup gorebılcegın en guzel yer bence cok sanslısın

herguzel seyın bı bedelı vardır cnm onun bedelıde tutunculuk :) valla oraya gelsem hıc bıkmadan dızerım o tutunu ozledım eglencelerını deve eglencelerı dugununu herseyını ozledım kısacası

O doğru bak bizim gibi eğlenceli düğünler eğlenceler yoktur Türkiyede, hem oynamayı da bilmiyorlar :p güzel memleketim yaa.. Batı Trakya candır :)

X