Yunanistan Paylasim Alani (Tanisma)

Kalimeraa :)

Günaydın yunanistanda doğdum büyüdüm tr yaşıyorum şuan .Yunanistan iskece doğumluyum

merhabaa herkeseeeeee:)))
ne güzelll yaa ben bursa doğumluyumm amaa bütüün akrabalarımızz iskeçe beyköy de...
annem babam aynı köyden abim orda doğmuşş kıbrıs olaylarından dolayı buraya gelmişlerr bazenn kızıyorumm gelmişler diye amaa yine vatanımızz türkiyee...ama yunanistanı da çok özlüyorumm yazları tatil için gidiyoruzzz..bi kaç senedir gidemediim :KK43:((
gülencimm sen iskeçnin içinden mi yoksa köylerinden misiiin???

merhabalar;
ben yunanistanda doğmadım ama yunanistan göçmeniyiz babaannem ,dedem yani bütün sülalem selanikten kırklareline gelmişler.ben istanbul doğma büyümeyim yanlız hemşerilerimi çok seviyorum.
herkeze selamlar

canım içinde oturuyorduk ama biz başka bi köydeniz koşnallardan

Gia sas..!!!
Bende yunanistan iskecedenim..herkese selamlar..!!..
Arkadasligimizin devamini dilerim..
Sevgiler..

selam bende yunanistanlı sayılırım annemler 77de göç etmişler bursa dogumluyum biz gümülcinedeniz birkaçkez gittim çoooooook seviyorum bütün sülelem oradamirmirmirmir

Arkadaşlar merhabalar bende Arnavutum. Dedem Selanikli, Eşimin ailesi Arnavut , kayınvalidem Boşnak.
Paylaşımlarda buluşmak üzere...

hihoyyyt

selamm ben dimetoka göçmeniyim...
Yunanca öğrenmek istiyorum ama o kargacik burgacik şeylerden hiç bişi anlamiyorum biri bana bu konuda yardim edebilir mi :)) kurs falan....

slm kizlar ben atina'da yasiyorum evlilik dolayisiyla esim yunan aslen mugla/ bodrumluyum her hangi bir konuda yardim isterseniz yardimci olabilirim sanirim ayrica solinocum eger atina'da yasiyorsan universitenin kurslari var 400 eurodan baslayan diyicem ama sanirim burda yasamiyorsun yunancaya baslamak icin onlineyunanca sitesinden yardim alabilirsin nerede yasadigini bilmedigim icin kurs tavsiye edemiyicem canim kisses....

eşimde yunanistan göçmeni akrabaları var hala oralar da kavala lılar ...

kavala cok uzak atina'ya o taraflarda turkler yasiyor biz ise atinanin icinde bir elin bes parmagi kadariz yani turk gelinler olarak

benm yunanıstanla alakam yok ama yunancam var çünkü hem kulturunu hemde ulkeyı çok sevıyorum herkese selamlar

Merhabalar
Benim annemin tarafi yunan göcmeni..Rahmetli anneannem gizli birsey oldumu hep annemle yunanca konusurdu ama malesef biz ögrenemedik...
Simdi cok istiyorum yunanca ögrenmek,belki cocukluktan kalma oldugu icin bilmiyorum ama bana inanilmaz güzel geliyor bu dil...
Bakalim belki bir gün bir kursa baslayabilirim insallah...

Kıslar yunanistanliyi. Ben esimturk urkiyede yasıyoruz 1 senedir tc vtanxasiyim ve Yunanistan'ı çok okşuyorum ben Batı Trakya türküyüm işkenceliyiz

X