Yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

MATMAZEL87

Kün fe yeküni
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2009
2.892
100
:asigim::asigim::asigim: COK COK COK İSTEDİĞİM VE HEP ERTELEDİĞİM DAHA DOGRUSU CESARET EDEMEDİĞİM AMA İÇTEN İÇE DE YAPMAK İSTEDİĞİM ERTELENMİŞ BİR HAYALİMİ GERÇEKLEŞTİRDİMMMMMM:hooray:
COKK MUTLU OLDUM YA COKKK ALLAH HERKESİN MUTLULUĞUNU DAİM ETSİN
(AMİN)şutarafagitti

HAYALERİMDEN BİRİNİ GERÇEKLEŞTİRDİM DARISI DİĞERLERİNE AYYYYYYY COKKKK GÜSEL Bİ DUYGUUUsositososito
hihoyyyt a.s. :dance: :sm_cool: alkisalkisalkis delikafadulden

sevindim senin adına da ne oldu valla çatlarımm meraktannn

sevgilime bi süpriz yaptım da kendi biriktirdiğim paramla onun merhum annesinin mezarını yaptırtdım.ben ögrenciyim ve çalışmıyorum paraı da biriktirmek biraz zor oldu acıkcası birde onun tepkisi ne olur diye de cekiniyordum o yüzden erteleyip durdum cesaret edemedim acıkcası ama güsel oldu ya cok duygulandıkkkkk benim için hayal gibiydi hayl gibi bi gündüü :eek:

ay canım ya ne güzel bir şeye cesile olmuşsun Allah senden razı olsun valla bende çok sevindim şimdi sizin adınıza

Tebrik ederim güzel bir şeye vesile olmuşsun ne mutlu sana ve arkadaşına :1hug:

canım benim inşallah bu mutluluğun daim olur çok güzel bir davranış yaptığında ..............

canım allah mutluluğunuzu bozmasın
çok duyarlı ve duygulusun inşallah hep böyle kalırsın

sevgilime bi süpriz yaptım da kendi biriktirdiğim paramla onun merhum annesinin mezarını yaptırtdım.ben ögrenciyim ve çalışmıyorum paraı da biriktirmek biraz zor oldu acıkcası birde onun tepkisi ne olur diye de cekiniyordum o yüzden erteleyip durdum cesaret edemedim acıkcası ama güsel oldu ya cok duygulandıkkkkk benim için hayal gibiydi hayl gibi bi gündüü :eek:

gerçekten çok güzel bişeye vesile olmuşsun helal olsun sana kaydirigubbakcemile5

süpersin canim,gercekten bu ince düsüncenden dolayi tebrik ediyorum seni..helal olsun ne diyimalkisalkisalkis

Ne kadar düşüncelisin, sevgilinle bir ömür boyu mutlu olursunuz inşallah
Ne kadar güzel bir şey yapmışsın, tebrik ederim seni, Allah razı olsun senden Şeniz alkisalkisalkis

X