Yurtdışına Doğuma Giden Var mı?

Merhaba çok değerli güzel kadınlar,
Uzun zaman sonra konu açıyorum sizlerden gelecek olan geribildirimleri -umarım hatrı sayılır miktarda olur- sabırsızlıkla bekliyorum 🥰
Yurdışına sadece gebelik süresinde giden, orada doğum yapıp geri dönen var mı aranızda ?
Eğer varsa,
Hamileliğinizin kaçıncı ayında gittiniz?
Hangi ülkeye gittiniz?
Yalnız mı gittiniz, nekadar süre/nerede kaldınız?
Masraflarınız ortalama nekadar tuttu?
Doğum normal yapabildiniz mi, sezeryan mı oldu ?
Bedenen ve ruhen yaşadığınız zorluklar oldu mu?
Orada oluşabilecek hiç hesaplayamadığınız son dakika işleri çıktı mı? Çıktıysa nedir?

Amerika’da çeşitli ajanslar var bu konuyla ilgilenip çatır çatır insanı doğurtan 😂 ama oldukça pahalı, tek başına giden olmuştur muhakkak diye düşündüm. Belki avrupa belki bambaşka bi yer. Hiç aranızda var mı bunu deneyimlemiş birileri, yakınlarından vs..
Varsa bekliyorum değerli bilgilerinizi.
Herkese sevgiler , sağlıkla kalın ❤️
amerikada hersey mübah yeterki paran olsun sekerim
ayrıca ben sana destegim burdakiler yazar simdi ayy napcan yurt dısında dogum cart curt salla
paran varsa kanadada dogur paran varsa amerikada dogur ohhh miss cocuk 18 yasında geldikten sonrada ailesini de alabiliyo

ayrıca ben sana destegim burdakiler yazar simdi ayy napcan yurt dısında dogum cart curt salla
paran varsa kanadada dogur paran varsa amerikada dogur ohhh miss cocuk 18 yasında geldikten sonrada ailesini de alabiliyo

%100 katılıyorum para pul değil çocuğa adam gibi bir pasaport bırakmak daha makbul bence. Diğer türlü vize başvurusu, yabancılar ofisi çeşit çeşit sürünüyorsun.

çok teşekkür ediyorum limoncu’cuğm 🥰😍 kesınlıkle pasaport bırakabılmek para bırakmaktan daha iyidir diye düşünüyorum 😊

12 saat Amerika yolculuğu duyunca gezmek için bile gidemem:))bekarken benimde hayalimdi,madi durum iyise neden olmasın, arkadasim ABD vatandaşi çok memnun

Merhaba çok değerli güzel kadınlar,
Uzun zaman sonra konu açıyorum sizlerden gelecek olan geribildirimleri -umarım hatrı sayılır miktarda olur- sabırsızlıkla bekliyorum 🥰
Yurdışına sadece gebelik süresinde giden, orada doğum yapıp geri dönen var mı aranızda ?
Eğer varsa,
Hamileliğinizin kaçıncı ayında gittiniz?
Hangi ülkeye gittiniz?
Yalnız mı gittiniz, nekadar süre/nerede kaldınız?
Masraflarınız ortalama nekadar tuttu?
Doğum normal yapabildiniz mi, sezeryan mı oldu ?
Bedenen ve ruhen yaşadığınız zorluklar oldu mu?
Orada oluşabilecek hiç hesaplayamadığınız son dakika işleri çıktı mı? Çıktıysa nedir?

Amerika’da çeşitli ajanslar var bu konuyla ilgilenip çatır çatır insanı doğurtan 😂 ama oldukça pahalı, tek başına giden olmuştur muhakkak diye düşündüm. Belki avrupa belki bambaşka bi yer. Hiç aranızda var mı bunu deneyimlemiş birileri, yakınlarından vs..
Varsa bekliyorum değerli bilgilerinizi.
Herkese sevgiler , sağlıkla kalın ❤️
Merhaba ben şubat sonu gidiyorum aracı şirket ile değil kendimiz ayarladık herşeyi doğumdan sonra detay yazarım isterseniz

Merhaba ben şubat sonu gidiyorum aracı şirket ile değil kendimiz ayarladık herşeyi doğumdan sonra detay yazarım isterseniz
sevgili melinmer merhaba🥰💐öncelıkle hayırlı uğurşu olsun tebrık ediyorum inşallah kolaylıkla olur ve biter hemencık sağlıkla bebişinizi kucağınıza alıp gelirsiniz🙏🏻 tabıkı sabırsızlıkla beklıyorum tüm detayları çok memnun oldum teşekkür ederim 😍🙏🏻

sevgili melinmer merhaba🥰💐öncelıkle hayırlı uğurşu olsun tebrık ediyorum inşallah kolaylıkla olur ve biter hemencık sağlıkla bebişinizi kucağınıza alıp gelirsiniz🙏🏻 tabıkı sabırsızlıkla beklıyorum tüm detayları çok memnun oldum teşekkür ederim 😍🙏🏻
Teşekkürler 🥰 inşallah sizinde gönlünüzce olsun herşey bu arada benimde eşim kaptan pilot bizde sık sık uçmasından mütevellit cesaret ettik bu işlere 😊

Teşekkürler 🥰 inşallah sizinde gönlünüzce olsun herşey bu arada benimde eşim kaptan pilot bizde sık sık uçmasından mütevellit cesaret ettik bu işlere 😊
yaa çok sevindim çok saygılar ve selamlar kaptanımıza . aynı ailedeniz sizinle. bizde eşimle kabin deyiz 🥰 sanırım oyuzden cesaret ettik evet havacılar olarak ediliyor 🥰 nereye gideceksiniz benim miami ve houston ucusum var belkı sizi götürürüm kısmet 🥰🙏🏻

yaa çok sevindim çok saygılar ve selamlar kaptanımıza . aynı ailedeniz sizinle. bizde eşimle kabin deyiz 🥰 sanırım oyuzden cesaret ettik evet havacılar olarak ediliyor 🥰 nereye gideceksiniz benim miami ve houston ucusum var belkı sizi götürürüm kısmet 🥰🙏🏻
Biz new york ‘a gidiyoruz eşimin ailesi orada keşke denk gelse tanışmış olurduk emniyetli uçuşlar diliyorum detayları mutlaka yazarım 🥰

Biz new york ‘a gidiyoruz eşimin ailesi orada keşke denk gelse tanışmış olurduk emniyetli uçuşlar diliyorum detayları mutlaka yazarım 🥰
çok teşekkür ediyorum sizin de emniyetli uçuşlarınız olsun, şimdiden Allah analı babalı büyütsün kolaylıkla olsun inşallah sevgıler 🥰❤️

çok teşekkür ediyorum sizin de emniyetli uçuşlarınız olsun, şimdiden Allah analı babalı büyütsün kolaylıkla olsun inşallah sevgıler 🥰❤️
Konuyu hortlatayım eğer buralardaysanız 😁 ben yaklaşık 8 ay önce brooklyn de doğum yaptım herşey sorunsuz ve mükemmele yakın geçti tek sorun kızımı yanıma ziyarete bile çok çok zor almalarıydı babamızla kalmak isteyince kızım , ben tek başıma 3 gece hastanede yattım ingilizcem çok mükemmel değil ama yeterli geldi anlaşamadığımız zaman ki tıbbi terimler vardı eşimde anlayamadı tercüman bağladılar telefonla o şekilde ilerledi bazı işlemler spinal epidural oldum baş ağrısı dışında bir problem olmadı gerçekten insana ve insan psikolojisine çok değer veriyorlar din dil ırk onlar için hiç önemli değil insan olmak yeterli türkiyedeki özel hastane konforunda doğum yaptım diyebilirim darısı istiyorsanız size olsun 🥰

Merhaba, forumda amerikada doğum başlığı aratırken yazınıza denk geldim. Umarım sağlıkla kucağınıza almışsınızdır bebeğinizi❤️ Nerede doğum yaptınız acaba? Ben de kısmetse 2024 şubatta doğum yapacağım ve Amerikada yapmak istiyorum siz de orada doğum yaptıysanız deneyimlerinizi öğrenmek isterim hangi şehire gittiniz çok teşekkürler şimdiden☺️

evet inşallah

Merhaba🥰
evet ya ben tek başıma gitmeye cesaretliyim ayda 2-3 kez abd gidip gelıyorum sanırım buyüzden biraz cesaretim var eşim de gelebilir vizelerimiz var 🥰 Henüz hamile değilim buarada 😂 planlar hızla ilerliyor belki varsa hikayesi birilerinin diye dinlemek istedim ❤️🥰 çook teşekkür ediyorum 🥰🙏🏻
Merhaba , bu konu ile ilgili bir gelişme oldu mu? Belki hamile kalıp AB de doğum yapmışsınızdır.

X