Yuvami kurtarmak isitiyorum size ihtiyacım var

Hanımlar rica ediyorum konuya dini yorumlar yazılmasın çünkü yasak, neden yasak olduğunu kuralların neden konulduğunu bilmeyen arkadaşımıza özelden de açıkladım, din hassas bir konudur, hangi dine mensup olursanız olun dininiz kutsalınızdır ve kutsalınıza saygısızlık yapılmaması için bir takım kurallar getirilmiştir, üye olurken site kurallarını okumuş veya okumamış olsa da kabul ediyorum' işaretleyip üyelik işlemini tamamlamış herkes kayıtsız şartsız bu kurallara uymakla, moderatörlerde kurallara uyulmaması halinde müdahale etmekle yükümlüdür.

Merhaba arkadaşlar yeni üye oldum ve ne yapacağımı bilmez bir haldeyim. 11 yıllık evliyim eşimi çok seviyorum arada tartışmaların olduğu bir evliliğim vardı. Beni ne kadar sevdiğini bildiğim için kavgalarimizda bosanalim bitsin derdim.tamam derdi sonra bı kac gün surat yapar duzelirdik. Bu son kavgamizda eve gelme dedim ve 2 gün gelmedi. Sonrasında öfkemden boşanma protokolü hazırladım ve kabul etti. Ne istediysem verdi.tamam imzala bitsin dedi.ondan sonra da evi terk etti.pisman oldum konustum özür diledim onu sevdiğimi soyledim ama dönüşü yok dedi senekrdir her kavgada boşanmak istiyordun dedi. Şimdi annesinde yaşıyor.kimse ile konuşmuyor kimseyide bu konu hakkında konuşturmuyor.biz her zman görüşüyoruz bize karşı hep iyi.her türlü masrafımizi karşılıyor çocuğunu hiç bırakmıyor bugün doktor kontrolü vardı beraber gittik aynı evli olduğumuz gunlerdeki gibiydi sabah eve geldi tuvalete girdi dışını fırçaladı kahvaltı ettik sohbetimiz günümüz normal hayatımızdaki gibi. ama yine annesine döndü.psikolog şuan depresyonda olduğunu her şeyden biktigini herşeyin üstüne geldiğini söylüyor. Aramızda sevgi bitti anlaşamıyoruz demiş.daha 1 ay önce ki seni çok seviyorum mesajına bakıp agliyorum.yasadigim herşey yalanmıydi anlayamıyorum. Bize karsi çok iyi buzluğa balık aldı getirdi ayikladi koydu mesela dün siz seviyorsunuz diyor. 1 aydır ayrı yaşıyoruz imzalayalim dedi üstüme gelme dedim kapattı konuyu daha açılan bir dava da olmadı aramızda.donsun istiyorum ama bı daha istemiyorum lafını duymaya takatim kalmadı. Tam bir yikimdi benimmicin ancak toparladım kendimi.sadece dua ediyorum. 1 ay önce Allah'ım huzurumuzu bozma diye dua ederken şimdi kocam beni yine sevsin yuvasına dönsün diye dua ediyorum. Bunalmasi gitsin diye uzak kalsın dedim hiç üstüne gitmeyim dedim şimdide alismasin rahat gelmesin bekarlık diye tedirginim.Napmaliyim ne olur akıl verin sevgisi bittimi gerçekten buna inanıp davayı acmalimiyim.yuvam.icin savaş diyorlar ama karşımda yuvayı kurtarmak isteyen biri yok çok çaresizim
Boşanma lafını bu kadar laçkalaştırmamak lazım bu da onun kanıtı.

Kolay mı her tartışmada ayrılalım demek ?

Siz evliliğin ne olduğunu bilmiyorsunuz

Hem madem o kadar iyiydi de niye her kavgada ayrılalım dediniz ?

Bence bir yardım alın.

Bu konularda eleştiri yapmayı sevmem ama bir insanın size karşı sevgisini ve zaafını kullanıp e iyi boşanalım derseniz her seferinde, bıktırırsınız. Kusura bakmayın adam haklı.

Adamın şiddet, aldatma, evine bakmama veya iffetsiz yaşam gibi büyük hataları yok idiyse ufak tefek tartışmalardan sonra siz bu mevzuları büyütüp boşanalım diyorduysanız adam tabi ki bıkar ve yeter inceldiği yerden kopsun der.

Bende aynı tavırda olurdum muhtemelen.

Evladınız da varmış, çok yazık..

Sürekli ayrılık-boşanma laflarının sakız yapıldığı ilişkilerin sonu böyle oluyor maalesef..Üstelik siz en sonuncusunda lafta bırakmamışsınız ilk adımı bizzat atmışsınız,karşınızdaki de insan sonuçta ne kadar severse sevsin kaç senelik evlilik olursa olsun onun da bir gururu var,sürekli her kavgada “boşanalım bitsin” diyen bir eşin sevgisinden şüphe edip,yorulup haliyle “tamam bitsin” demiş…Beraber uzman desteği terapi vs. almayı önerebilirsiniz, biraz sakinleşince tekrar denemeyi teklif edebilirsiniz ama sanki o kafasında bitirmiş gibi geldi…Hakkınızda hayırlısı olsun

Merhaba arkadaşlar yeni üye oldum ve ne yapacağımı bilmez bir haldeyim. 11 yıllık evliyim eşimi çok seviyorum arada tartışmaların olduğu bir evliliğim vardı. Beni ne kadar sevdiğini bildiğim için kavgalarimizda bosanalim bitsin derdim.tamam derdi sonra bı kac gün surat yapar duzelirdik. Bu son kavgamizda eve gelme dedim ve 2 gün gelmedi. Sonrasında öfkemden boşanma protokolü hazırladım ve kabul etti. Ne istediysem verdi.tamam imzala bitsin dedi.ondan sonra da evi terk etti.pisman oldum konustum özür diledim onu sevdiğimi soyledim ama dönüşü yok dedi senekrdir her kavgada boşanmak istiyordun dedi. Şimdi annesinde yaşıyor.kimse ile konuşmuyor kimseyide bu konu hakkında konuşturmuyor.biz her zman görüşüyoruz bize karşı hep iyi.her türlü masrafımizi karşılıyor çocuğunu hiç bırakmıyor bugün doktor kontrolü vardı beraber gittik aynı evli olduğumuz gunlerdeki gibiydi sabah eve geldi tuvalete girdi dışını fırçaladı kahvaltı ettik sohbetimiz günümüz normal hayatımızdaki gibi. ama yine annesine döndü.psikolog şuan depresyonda olduğunu her şeyden biktigini herşeyin üstüne geldiğini söylüyor. Aramızda sevgi bitti anlaşamıyoruz demiş.daha 1 ay önce ki seni çok seviyorum mesajına bakıp agliyorum.yasadigim herşey yalanmıydi anlayamıyorum. Bize karsi çok iyi buzluğa balık aldı getirdi ayikladi koydu mesela dün siz seviyorsunuz diyor. 1 aydır ayrı yaşıyoruz imzalayalim dedi üstüme gelme dedim kapattı konuyu daha açılan bir dava da olmadı aramızda.donsun istiyorum ama bı daha istemiyorum lafını duymaya takatim kalmadı. Tam bir yikimdi benimmicin ancak toparladım kendimi.sadece dua ediyorum. 1 ay önce Allah'ım huzurumuzu bozma diye dua ederken şimdi kocam beni yine sevsin yuvasına dönsün diye dua ediyorum. Bunalmasi gitsin diye uzak kalsın dedim hiç üstüne gitmeyim dedim şimdide alismasin rahat gelmesin bekarlık diye tedirginim.Napmaliyim ne olur akıl verin sevgisi bittimi gerçekten buna inanıp davayı acmalimiyim.yuvam.icin savaş diyorlar ama karşımda yuvayı kurtarmak isteyen biri yok çok çaresizim
Kusura bakmayın ama boşanalım diyen sizsiniz,protokol imzalayan sizsiniz,ne de olsa eşim beni çekiyor,benden ayrılmaz üstüne üstlük çocuğunuz da var bu kadari şımarıklık, o çocuğun hakkına girmek bence...Ne bekliyordunuz ki protokol imzalayıp gönderince kapınızda yatmasini mi anlattıklarınız göre.Yanlis anlaşılmasın bi sadece sizin için geçerli değil aynı şekilde adamlar için de..Ne de olsa karim/kocam benden ayrılmaz ben ona cektireyim bilmem ne en sonda sabir tukendi mi agla anam sizla anam oluyor..Şımarıklık sizinkisi başka bir şey değil.kolay gelsin,iyi şanslar en çok da cocugunuz icin.

sizin eşinize yaptığınız psikolojik şiddetten başka bir şey değilmiş. her tartışmada "boşanalım"ı ne de olsa boşanmaz diye karşı tarafı korkutmak için söylüyorsanız bir süre sonra "e yeter" demekle de sonuna kadar haklı. ne bekliyordunuz ki? kendi kazdığınız kuyuya düşmüşsünüz. eşinizi de tavrından dolayı tebrik ediyorum, hiçbir saygısızlık yapmayıp, çirkefleşmeyip güzelce çocuğuyla ilgilenip annesinin yanına dönüyormuş. sizin gibi insanlarla evli kalmak çok zor, blöf blöf göz korkutma bir yere kadar.. sizin yaptığınızı eşim bana yapsa, aşkımdan ölsem de dönmezdim.

Erkeklere böyle blöf yapmak ters teper erkek ilişkiden soğur. Yapmışsınız bir hata her insan hata yapar. Bu süreçte üstüne gelirseniz daha çok ters teper. İlişki koçlarınun videolarını izleyebilirsiniz. Adil Yıldırım bu konuda favorim genelde ilişkiler üzerine video çekiyor ama evlilik videoları da var. Evliliğinizi kurtarmak istiyorsanız lütfen üzerine gitmeyin bakın bu çok önemli.

Seneler önce biz yeni evliyken eşimin arkadaşı sırf bu sebepten boşanmıştı.
Kadın her tartışmada boşanalım deyip anne evine gidiyormuş
Yine böyle bir tartışma sonrası barışmışlar, kadın evine dönmüş
Ama annesine gittiğinde boşanma davası açmış kadın meğerse, adamın eline celp gelince
Gurur meselesi yapıp boşanmıştı
Şu boşanma olayını dile pelesenk etmemek gerekiyor

Seneler önce biz yeni evliyken eşimin arkadaşı sırf bu sebepten boşanmıştı.
Kadın her tartışmada boşanalım deyip anne evine gidiyormuş
Yine böyle bir tartışma sonrası barışmışlar, kadın evine dönmüş
Ama annesine gittiğinde boşanma davası açmış kadın meğerse, adamın eline celp gelince
Gurur meselesi yapıp boşanmıştı
Şu boşanma olayını dile pelesenk etmemek gerekiyor
Sonra o kadın naptı merak ettim

Kusura bakma ama iyi olmuş!!!
Biliyor musun günlerdir aylardır ağlıyorum her kavgada git dedi diye, boşanalım dedi diye!!!
Kaç gece uyumadım.
Kaç gece ağladım.
Hep soru oldu aklımda sevmiyor mu diye?
Şimdi eşinin olduğu yerdeyim gelsin de akşama boşanmak istiyorum diyeyim diye.
Şu an kıymeti yok.
Madem iyi olabiliyordun sevgimi niye kullandın severken kıymet bilmedin diyecek sana.
Çok zor toprlaman. O kırgınlık iğrenç bi şey.
Anlatsana niye yapıyordun? Gidemez diye değersiz miydi?

Boşanmaya niyetiniz yok koşa koşa boşanma protokolü hazırlayıp birde imzaladınız. pess, insanları neden kendinize tabiri caizse köle yapmak istiyorsunuz içi hava dolu tehditlerle. eşiniz boşanmaz burnunuz süetsün diye böyle davranıyor muhtemelen buda size ders olsun. içini dolduramayacağınız sözlerin hareketlerin altına girmeyin

boşanmak çözümmü peki ilk seneler illaki kavgalar oluyor, Evlilik zamanla oturuyor.
anlaşilan seninde benim gibi öfke kontrolun yok, boyle gitmez cicegim yazik edersin.

X