Yuvarlak mı damla protez mi??

ARKADAŞLAR 160 BOYUM KİLOM 49 MİNYON TİPLİYİM.300 CC PROTEZ BÜYÜK MÜ DURUR SİZCE?VE DAMLA MI YUVARLAK MI KARAR VEREMEDM..benneyaptımki

ben senden 7cm daha uzunum ama kilomuz hemen hemen aynı. ben de büyük göğüs istiyorum ama henüz doktorla görüşmedim. kaç cc olur ben de merak ediyorum. ama benim damla şekli daha çok hoşuma gidiyor.

ben senden 7cm daha uzunum ama kilomuz hemen hemen aynı. ben de büyük göğüs istiyorum ama henüz doktorla görüşmedim. kaç cc olur ben de merak ediyorum. ama benim damla şekli daha çok hoşuma gidiyor.

damla daha sarkık duruyo..yuvarlagı tavsıye ederım benımkıler yuvarlak ve tam olması gereken gıbı..

dual planla high profil aynı sey mi arkdaslar

hayır dual plan de protezın bı kısmı kasın altında bı kısmıda kasın ustunde oluyo..
low, moderate bıde hıgh profıl var..bunların ıcınde hangısı ıyı dersen hıgh profıl derım nedenıde 300 cclik low profile bir protez memenizi ileriye doğru 2.7 cm büyütürken, 300 cc moderate profile bir protez 3 cm, 300cc high profile bir protez ise 4.5 cm büyütür.
dekolte ıstıyosanda yuvarlak protez derım cunku yuvarlakta ust kısımlarda dolgunluk verırken,damlanın ust kısmı ınce alta dogru dolgunluk oldugu ıcın ustlerı dolgun durmaz..yeterınce acıklayıcı olmusumdur umarım..kendı konu baslıgımda bır lınk paylaasacagım..ıstersen bakabılırsın detaylarıyla yazıyo

hayır dual plan de protezın bı kısmı kasın altında bı kısmıda kasın ustunde oluyo..
low, moderate bıde hıgh profıl var..bunların ıcınde hangısı ıyı dersen hıgh profıl derım nedenıde 300 cclik low profile bir protez memenizi ileriye doğru 2.7 cm büyütürken, 300 cc moderate profile bir protez 3 cm, 300cc high profile bir protez ise 4.5 cm büyütür.
dekolte ıstıyosanda yuvarlak protez derım cunku yuvarlakta ust kısımlarda dolgunluk verırken,damlanın ust kısmı ınce alta dogru dolgunluk oldugu ıcın ustlerı dolgun durmaz..yeterınce acıklayıcı olmusumdur umarım..kendı konu baslıgımda bır lınk paylaasacagım..ıstersen bakabılırsın detaylarıyla yazıyo

doktor bana dual plan high profil demişti.ozaman bu durumda baya bi dolgun bişey olur guclubacismile

yuvarlak dedi.yuvarlağa karşı hep önyargım vardı burdaki yorumlardan az da olsa sempati kazanmıştım ama yne de yuvarlağın çok anatomik olmadığını düşünüyorum damlaya göre :çok üzgünüm:

2 gün önce Göğüslerimi büyüttüm Damla protez uygulandı ve harika oldular damla daha doğal ve gerçek göğüsten farksız asla top gibi değil çok seksi tavsiye ederim....

2 gün önce Göğüslerimi büyüttüm Damla protez uygulandı ve harika oldular damla daha doğal ve gerçek göğüsten farksız asla top gibi değil çok seksi tavsiye ederim....

2 günde anlayamazsın ki daha şiştir onlar

yuvarlakta top gıbı durmuyokı..gayet dogal bır gorunumu var..benım dual planla yapıldı amelıyatım cokta memnunum tabı tercıh meselesiii..bırının ust kısmı dolgun damlanın da alt kısmı dolgun..

sanırım damladan sonra,ileriki yıllarda toparlayıcı sudyen kullanmak gerek :1rolleyes:

yuvarlakta top gıbı durmuyokı..gayet dogal bır gorunumu var..benım dual planla yapıldı amelıyatım cokta memnunum tabı tercıh meselesiii..bırının ust kısmı dolgun damlanın da alt kısmı dolgun..

Haklısın Gizemcim aslında her ikiside doğal burada tek mesele bizlerin önceki göğsü nün nasıl olduğu birde doktor daha iyi biliyo ne yakışıcağını sanada teşekküredrim bu arada Gizemcimmm...

yoo yaşamadım.ama ben de araştırıyorum.damla hakkında bu tarz şeyler duydum.yoksa bende damla sempatizanıyım.ama dendiği gibi,önemli olan göğüs yapımızın neye elverişli olduğu

yoo yaşamadım.ama ben de araştırıyorum.damla hakkında bu tarz şeyler duydum.yoksa bende damla sempatizanıyım.ama dendiği gibi,önemli olan göğüs yapımızın neye elverişli olduğu

Benim göğüslerim Yuvarlak ve Sarkık değildi prf dktr Ahmet Seyhan Bunu Uygun Gördü Yani Damlayı uygun buldu sen tabi araştır maya devam et Bende çok şetler duydum ve gördüm Lakin İnanmamakta fayda var bende çoooooooook araştırdım Darısı Başına umarım gönlüne göre olur Bakalım Hayatım....Yazarsın Artık Bizler Gibi Mutluluğunu Paylaşırsın :içelim:

benim de protezim yuvarlak.çok uzun süre olmadı ameliyat olalı ve kesinlikle doğal duruyor.üstte yapay top gibi bir görüntü yok.eğer memeye uygun olmayacak büyüklükte bir protez konulursa o zaman yapay durabilir bence.yuvarlak protezin dekoltesi çok daha güzel görünüyor.bir de görüntüde memenin şekli de çok önemli.eğer çok ayrıksa birbirinden o zaman her iki protez şeklinde de yapay bir görüntü ortaya çıkabilir bence.

X