Yuvarlak mı damla protez mi??

misshala

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2010
3
0
ARKADAŞLAR 160 BOYUM KİLOM 49 MİNYON TİPLİYİM.300 CC PROTEZ BÜYÜK MÜ DURUR SİZCE?VE DAMLA MI YUVARLAK MI KARAR VEREMEDM..benneyaptımki

merhaba misshala
protezin büyüklüğü boy ve kilodan çok omuz genişliğiyle alakalı canım. bana 300 cc yuvarlak takıldı kas üstüne boyum 1.69, 52 kiloyum, omuzlarım geniş, hiç meme dokum yoktu. 300 cc hiçte büyük bir boy değil tam ideal bende korkuyodum büyük olur diye ama çok güzel oldu. bide benimki hiç yuvarlak gibi değil damla gibi görünüyor çok doğal. protezin üstte çıkıntısı yok. bilmeyen kimse silikon olduğunu anlamaz ki daha 1 ay bile olmadı. bana sorarsan doktorunu iyi seç, güvenebileceğin biri olsun kendini ona bırak o sana yakışanı yapar. benim doktorum protezin büyüklüğü kişiden kişiye değişir bazılarında 250 300 gibi görünür falan demişti. ameliyeat öncesinde de şu kadar olsun bu kadar olsun gibi bi konuşma yapmadık. ameliyatta bir kaç boy denemiş yakışanı takmış. zaten ilk planda doğallık, sonrada doğalın en büyüğü yani büyüklük ikinci planda olmalı ve doğal olsun diyede küçük olmamalı. ameliyat olduğuna değmeli.

bencede 300 cc cok buyuk degıl cok kucuk te degıl orta boy bı protez..daha kucugude senı memnun etmeyebılır omuzlrın ve gogus kafesın genısse..bende 375 e 350 var ve bazen dıorumkı 400 bıle olabılırmıs.protezlerım buyuk ama gayet dogal duruyolar.ben solemesemde kımse anlamıyo...amelıyattan sonra sıslerın ındıgı zaman doktorunun sana gosterdıgı protezın buyuklugu kalacak..buyuk degıl 325 ı bıle deneyebılır doktorun..bence cok dogal olsun dıe cokta kucuk yaptırma yaptırdıgına degsın..sonrada kucuk dıe mutsuz olmanı ıstemem..ben yuvarlak ıstedım.doktorumda yuvarlaktan yana..

kadın göğsü kendi yapısı itibariyle de yuvarlak bi hata sahip değilki normalde kavisli aşağıya doğru.. o nedenle bence vücudunda aynı etkiyi yaratmak adına DAMLA protez.. :KK66:

bence damla.niye basbas ben estetiğim , silikonum diye diye bağırsın ki.damla olan doğal duruyo.yuvarlak olan doğal bile değil,hele güzel hiç değil.

bence damla.niye basbas ben estetiğim , silikonum diye diye bağırsın ki.damla olan doğal duruyo.yuvarlak olan doğal bile değil,hele güzel hiç değil.

ben bu konuda size katılmıyorum..damla protez geçmiş zamanlarda bi ara moda oldu evet ama şu an doktorların en çok tercih ettiği protez yuvarlak..bencede yuvarlak ameliyat olmadan önce çok araştırdım resimlerle yattım kalktım diyebilirim..ama damla protez resmen sarkık bi görüntü,,yuvarlak hele de kas altında uygulandıysa daha dolgun ve daha doğal..damla protez sarkık göründüğü için daha doğal gelio bence insanlara dekoltesi bile güzel durmuyo bence.benim ve doktorumun ortak kararı yuvarlaktan yanaydı ve yuvarlak kullanıdı 9 gün olmasına ragmen asla top gibi durmuyo ama sarkık bi görünümde yok tabi taş gibi çok memnunum yaptırdığıma deydi kesinlikle :) tabi zevkler tartışılmaz bunlar benim şahsi fikirlerim :)

ben bu konuda size katılmıyorum..damla protez geçmiş zamanlarda bi ara moda oldu evet ama şu an doktorların en çok tercih ettiği protez yuvarlak..bencede yuvarlak ameliyat olmadan önce çok araştırdım resimlerle yattım kalktım diyebilirim..ama damla protez resmen sarkık bi görüntü,,yuvarlak hele de kas altında uygulandıysa daha dolgun ve daha doğal..damla protez sarkık göründüğü için daha doğal gelio bence insanlara dekoltesi bile güzel durmuyo bence.benim ve doktorumun ortak kararı yuvarlaktan yanaydı ve yuvarlak kullanıdı 9 gün olmasına ragmen asla top gibi durmuyo ama sarkık bi görünümde yok tabi taş gibi çok memnunum yaptırdığıma deydi kesinlikle :) tabi zevkler tartışılmaz bunlar benim şahsi fikirlerim :)

çok sevindim adınıza . böyle memnun olanların anlattıklarını duyunca otomatikman tüm fikirlerim değişiyo :1rolleyes: ben de uzun süre araştırmama rağmen hala hiçbişeye karar verebilmiş değilim.ama gerçekten dediğiniz gibi,damla silikon sarkık duruyo.belki de o yüzden doğal duruyomuş gibi geliyo bize.dekoltesi fazla güzel değil evet, ama toplayıcı südyenle bu iş çözülmez mi ? destekli südyen takılıyo mu hakkaten silikon varken benneyaptımki

ben, meme dokusu olmayanlara yuvarlak silikon protez takılmıyor diye biliyordum . yanlış mı ?

çok sevindim adınıza . böyle memnun olanların anlattıklarını duyunca otomatikman tüm fikirlerim değişiyo :1rolleyes: ben de uzun süre araştırmama rağmen hala hiçbişeye karar verebilmiş değilim.ama gerçekten dediğiniz gibi,damla silikon sarkık duruyo.belki de o yüzden doğal duruyomuş gibi geliyo bize.dekoltesi fazla güzel değil evet, ama toplayıcı südyenle bu iş çözülmez mi ? destekli südyen takılıyo mu hakkaten silikon varken benneyaptımki

o ameliyata girdiken sonra neden toplayıcı veya destekli sütyenleri kullanmak isteyelim ki..yuvarlak protez detekli sütyen takmışsınız izlenimi veriyo damla protez yaptırıp toparlayıcı ve destekli sütyenlerle gezicegime yuvarlak protez yaptırıp sütyensiz gezmeyi tercih ederim :) ayrıca yuvarlak protezde de damla görüntüsü var sadece sarkık değil daha dolgun ve taş gibi daha genç bi damla görüntüsü :) yani kendi protezlerimle dekoltesi az gelirse ihtiyac duyarsam tam destekli bi sütyende kullanabilirim eminim daha da güzel dururlar..bi sakıncası yok..bide gögüs dokusuyla filan alakası yok bence yuvarlak yada damla olmasının o tamamen hastanın ve doktorun tercihine kalmış..gögüs dokusuyla ilgili olan tamemen protezin büyüklüğü bence..düşünsenize damla protez ilk başlarda iyi hoş ama bide bunun yaşlanması var yer çekimi var illaki yıllar geçtkce gögüsler daha bi inicek daha bi sarkıcak..bence yuvarlak protez her açıdan 2 adım daha önde tabi tercih sizin :):)

ben, meme dokusu olmayanlara yuvarlak silikon protez takılmıyor diye biliyordum . yanlış mı ?

canım yanlıs bılıyosun..benım hıc meme dokum yok ve yuvarlak kullanıldı..benımde gamgam gıbı bahsetmek ıstedıgım damla gercekten sarkık duruyo ve bı arkadasım var damla yaptırdı ve 2. amelıyatını olup yuvarlak ve daha buyuk bır protes taktıracak..
doktorum damla oynadıgı zaman gogus ıcınde ust kısmı alta geldıgınde goruntunun kotu oldugunu soledı aynı zamanda...damla daha dık ve dolgun duruyo..
bu benım fıkrım ama gordugum damlalarda gamgam ın dedıgı gıbı cok sarkık duruyo..

kesinlikle yuvarlak. benim hiç meme dokum yoktu kasüstü olmasına rağmen süperler şimdi. çokta doğallar.top gibi değiller. yer çekimi sebebiyle zaten damla gibi görünüyor.üstte silikon çıkıntısı yok.

Ben taktıracağım zaman yuvarlak taktıracağım =) Yani evlenip, bebeğim olup onu emzirdikten sonra =P

Mrb lakito
meslektaşız sanırım:) bence eğer gerçekten çok ihtiyacın varsa yani hiç memen yoksa. Evlenmeyi falan bekleme.silikon süt bezlerine zarar vermiyor. Ben yaptırdım çok mutluyum. Insanın kendisine güveni geliyor. Evlenince kocanın beğenmeme ihtimalide yok:)

yuvarlak silikon top gbi durmuyor... niçin böyle bi önyargı var!!! bunu bizzat yuvarlak silikon yaptırmış biri olarak söylüyrum..gayet dogal ve güzel. bi daha yaptrsam yne yuvarlak yaptırırdım..hem ayrıca bunu dr la konuşmak lazım damla mı yuvarlak mı,göğüs yapısına büyüklügne göre belrlenen bi durum..yani hiç gögsü olmayan birinde belki yapay durablr.. onu da bilemem ama bn gayet memnunum

yuvarlak silikon top gbi durmuyor... niçin böyle bi önyargı var!!! bunu bizzat yuvarlak silikon yaptırmış biri olarak söylüyrum..gayet dogal ve güzel. bi daha yaptrsam yne yuvarlak yaptırırdım..hem ayrıca bunu dr la konuşmak lazım damla mı yuvarlak mı,göğüs yapısına büyüklügne göre belrlenen bi durum..yani hiç gögsü olmayan birinde belki yapay durablr.. onu da bilemem ama bn gayet memnunum

bende yuvarlktan cok memnunum..benım hıc yoktu ve dual plan yarısı kasaltı yarısı kasustunde gayet dogal duruyo..ben solemesem kımse anlamayacak yanı..

saolun arkadaşlar yorumlar için.doktorun 250 cc damla önerdi.ama ben yuvarlakda diretiyorum.sarkık bir görüntü istemiorum ve 300 cc istiyorum.bilmiorum cok mu büyük durucak ama.kafam çok karışık.omuz yapım dar.300 cc yuvarlak kasaltı yapılcak.sizce high profil mi yapılsın normal mi daha iyi duruor.lütfen high profil yaptıranlar sölesin aradaki farkı?

bence yuvarlak daha güzel, yani ben küçültme düşünüyorum, ama protez olarak da yuvarlak daha hoş durur gibime geliyor, eşinize de bi sorun

saolun arkadaşlar yorumlar için.doktorun 250 cc damla önerdi.ama ben yuvarlakda diretiyorum.sarkık bir görüntü istemiorum ve 300 cc istiyorum.bilmiorum cok mu büyük durucak ama.kafam çok karışık.omuz yapım dar.300 cc yuvarlak kasaltı yapılcak.sizce high profil mi yapılsın normal mi daha iyi duruor.lütfen high profil yaptıranlar sölesin aradaki farkı?

300 cclik low profile bir protez memenizi ileriye doğru 2.7 cm büyütürken, 300 cc moderate profile bir protez 3 cm, 300cc high profile bir protez ise 4.5 cm büyütür. yanı hıc meme dokun yoksa hıgh profıl dusun bence..low moderate ve hıgh profıl arasındakı fark bu ılerıye dogru ne kadar goturdugu..bende 375 sag 350 sol hıgh profıl yuvarlak var ve cok dogal duruyolar..bence yuvarlak tercıh et.nedenıde hem sarkık bı goruntu olmuyo hemde dekoltesı daha guzel..bu arada buuyuk ıstıyosan doktoruna belırt ve elınden geldıgı kadar cıkabılsın..benım doktorum benım ne ıstedıgımı bılıyodu ve sonuc tam ıstedıgım gıbı oldu.bıde onemlı olan doktoruna tam olarak ne ıstedıgını ıfade edebılmen ve oda senın vucudunun elverdıgı kadarını yapar..tam ne ıstedıgını belırtmessen sonuctan uzulebılırsın ve ıkıncı amelıyat dusunmenı ıstemem..ıstersen begendıgın bırının resmını gotur ve senın gogus kafesın ve gogus kaslarının elverdıgı sekılde en yakınını yapabılır..sımdıden kolay gelsın ama gogsun kucukse hıgh profıl ve yuvarlak tercıh et derım..damla yaptırma..

300 cclik low profile bir protez memenizi ileriye doğru 2.7 cm büyütürken, 300 cc moderate profile bir protez 3 cm, 300cc high profile bir protez ise 4.5 cm büyütür. yanı hıc meme dokun yoksa hıgh profıl dusun bence..low moderate ve hıgh profıl arasındakı fark bu ılerıye dogru ne kadar goturdugu..bende 375 sag 350 sol hıgh profıl yuvarlak var ve cok dogal duruyolar..bence yuvarlak tercıh et.nedenıde hem sarkık bı goruntu olmuyo hemde dekoltesı daha guzel..bu arada buuyuk ıstıyosan doktoruna belırt ve elınden geldıgı kadar cıkabılsın..benım doktorum benım ne ıstedıgımı bılıyodu ve sonuc tam ıstedıgım gıbı oldu.bıde onemlı olan doktoruna tam olarak ne ıstedıgını ıfade edebılmen ve oda senın vucudunun elverdıgı kadarını yapar..tam ne ıstedıgını belırtmessen sonuctan uzulebılırsın ve ıkıncı amelıyat dusunmenı ıstemem..ıstersen begendıgın bırının resmını gotur ve senın gogus kafesın ve gogus kaslarının elverdıgı sekılde en yakınını yapabılır..sımdıden kolay gelsın ama gogsun kucukse hıgh profıl ve yuvarlak tercıh et derım..damla yaptırma..

high profil daha büyük bir göğüs izlenimi mi yaratı acaba?

X