Yuz kremi sampuan dis macunu

1dilektut

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2018
1.254
887
Gebe arkadaslar

dis macunu sampuanda hangi markalari kullaniyorsunuz bunlarin zarari varmi?

Epeydir gece kremi ve serum almak istiyordum dogumgunu kampanyasindan biguzel para bayilip aldim (yves rocher markasi) hatta aklima da geldi ya hamile kalirsam kullanamazsam diye

hamilelikte bu kremlerin zarari varmi

icinde alkol paraben silikon yok

Son düzenleme:
Kullandığım hiçbir kremi, şampuanı ya da diş macununu değiştirmedim. Bunlar tamamen kişiye kalmış şeyler ama ben bunların bebeği o kadar da etkileyeceğine inanmıyorum açıkcası

icerigi sunlar;

AQUAMETHYLPROPANEDIOLGLYCERINMYRISTYL MYRISTATEALOE BARBADENSIS LEAF JUICEBETAINECOCO-CAPRYLATE/CAPRATECAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDESESAMUM INDICUM SEED OILOCTYLDODECANOLHYDROGENATED COCONUT OILSORBITAN STEARATEPENTAERYTHRITYL DISTEARATEPEG-100 STEARATEGLYCERYL STEARATEDIMETHICONEBUTYROSPERMUM PARKII BUTTERAPHLOIA THEIFORMIS LEAF EXTRACTINOSITOLTALCPARFUMACRYLATES/VINYL ISODECANOATE CROSSPOLYMERCAPRYLYL GLYCOLXANTHAN GUMSALICYLIC ACIDSODIUM HYDROXIDETOCOPHERYL ACETATEACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMERSORBIC ACIDMETHYLSILANOL MANNURONATETETRASODIUM EDTACITRIC ACID1658v0

icerigi sunlar;

AQUAMETHYLPROPANEDIOLGLYCERINMYRISTYL MYRISTATEALOE BARBADENSIS LEAF JUICEBETAINECOCO-CAPRYLATE/CAPRATECAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDESESAMUM INDICUM SEED OILOCTYLDODECANOLHYDROGENATED COCONUT OILSORBITAN STEARATEPENTAERYTHRITYL DISTEARATEPEG-100 STEARATEGLYCERYL STEARATEDIMETHICONEBUTYROSPERMUM PARKII BUTTERAPHLOIA THEIFORMIS LEAF EXTRACTINOSITOLTALCPARFUMACRYLATES/VINYL ISODECANOATE CROSSPOLYMERCAPRYLYL GLYCOLXANTHAN GUMSALICYLIC ACIDSODIUM HYDROXIDETOCOPHERYL ACETATEACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMERSORBIC ACIDMETHYLSILANOL MANNURONATETETRASODIUM EDTACITRIC ACID1658v0
Problem yaratacak bir içerik görünmüyor kreminizde.

yves rocher e mail atmistim gebelere onermiyoruz diye cevap geldi

buzdolabina koydum dogumdan sonra kullansam desem o sefer de emzirme olayi var sute gecer

napsam esimin kirisikiklari basliyor onda mi kullansam
Alla alla, belki de kendilerini riske atmamak için demişlerdir. Kullanmayın siz o zaman dedikleri gibi. Ben de elimde fazla ya da beğenmediğim bir şey varsa eşime postalıyorum:)

Alla alla, belki de kendilerini riske atmamak için demişlerdir. Kullanmayın siz o zaman dedikleri gibi. Ben de elimde fazla ya da beğenmediğim bir şey varsa eşime postalıyorum:)
Hamile kadınlar ve emziren anneler üzerinde testlerimiz gerçekleştirilemediği için, doktorunuzun onayı ve bilgisi dahilinde ürün seçmenizi öneriyoruz.🌿 Dilerseniz, YouTube kanalımızda bulunan, "Hamileler Hangi Ürünlerimizi Kullanabilir?" videomuzdan destek alabilirsiniz. Videomuzun linki:

dedi yves rocher.

300 kusur lira verdim su parasizlikta dogumgunu kampanyasi vardi 2sini 1 fiyata almistim. 1 yildir korona korkusundan kafaya huni takinca kisisel bakim filan hakgetire olmustu. alayim da ic dis guzelleseyim demistim.

evet kendime uzulecek yeni bir konu daha buldum yasasin(!)

• DECYL OLEATE
  • DICAPRYLYL CARBONATE
  • ZINC OXIDE
  • CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE
  • COCOGLYCERIDES
  • TITANIUM DIOXIDE
  • SILICA DIMETHYL SILYLATE
  • POLYHYDROXYSTEARIC ACID
  • TOCOPHERYL ACETATE
  • HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE
  • STEARIC ACID
  • ALUMINA