Yüz temizleme jeli icin önerileriniz var mi ?

arkadaslar ben avondan clear skin jelini sürüyorum ilk önce ve daha sonra tekrar avondan 3in1 tonigini kullaniyorum yanliz benim yüzüm cok yagli sanirim yagli cildler icin daha uygun :)

daha çok deneme yanlımayla bulabilrsin bence sana uygun olan ürünü. ben bioderma temizleme jelini kullanıyorum.

Bioderma nın akne ve yağlı ciltler için olanı çok iyi ben yeni kullanmaya başladım ama sanki daha güzel temilzliyor ve hemen yağlanmıyor cildiniz bundan öncede la roche effaclar gel kullanmıştım ama o kadar paraya hiçte iyi değil biodermanın ürünleri hem makul hem de iyi 500 ml ve bir alana bir bedava kargo dahil 60 liraya aldım bence gayet makul epey gidiyor

Bioderma nın akne ve yağlı ciltler için olanı çok iyi ben yeni kullanmaya başladım ama sanki daha güzel temilzliyor ve hemen yağlanmıyor cildiniz bundan öncede la roche effaclar gel kullanmıştım ama o kadar paraya hiçte iyi değil biodermanın ürünleri hem makul hem de iyi 500 ml ve bir alana bir bedava kargo dahil 60 liraya aldım bence gayet makul epey gidiyor

Benim karma bir cildim var doktor Effaclar önerdi. Biodermayı ne zamandır kullanıyorsun ve senin cilt tipin nasıl? İyi geldi mi :)

X