Cilt Bakımı Ürünleri Yüz temizleme problemleri

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Cilt temizliğinde ne önerirsiniz ?

• Doğal Ürünler

OY: 42 77,8%
  • Kimyasal Ürünler

OY: 12 22,2%

• Ankete Katılan
    54
Çok haklısın her ürün herkeze iyi gelmiyor.
Bende birçok ürünü çevremdekilere iyi geldiği için denedim ama sonuç alamadım.

Bu tarz bezler peeling özelliği ile ölü derinin yenilenmesine yardımcı oluyor.
Ayrıca attığınız lınk doğru orda Cosmetic Cloth diye geçiyor.
Hiçbir deterjan ve kimyasal temizlik maddesine ihtiyaç duymaksızın sadece su kullanarak size mükemmel temizlik ve hijyen sağlıyor benim seçme nedenimde bu çünkü sivilceden çok çektim yap yap geçmiyor şu ilacı yap şu maskeyi yap her ilaç ayrı yan etkisi vb...
Bu bezi de son gittiğim doktordan fayda gördükten sonra kimyasal yasakladı ve bu bezle tanıştım sadece bu bezle birlikte Babe 50 faktörlü yagsız koruyucuyu (nemlendirici) kullanıyorum.

canım çok teşekkür ederim cevapların için birde anlamadığım şu var yani hiçbir temizleme maddesi kullanmadan yağdan arındırıyor değil mi cildi. yani yağlı yağlı bırakmıyor cildi. peki bir yıldan sonra atıyormuyuz bu bezi. yani ömrü mü o kadar yoksa garantisimi bir yıl. sitesinde kullanımına dair hiçbirşey yazılmamışta.

Hemen açıklıyım aslında garantii de kullanma süresi de 1 yıldan fazla ben en az 1 yıl garantili olarak yazdım. Vee evet cildi yağdan arındırıyor ve bir ferahlık veriyor.
Ben bu firmanın ayrıca ağrı taşını kullanıyorum onu da tavsiye ederim bu firmanın ürünleri kullanışlı ve ürünlerinin arkasındalar.

çok teşekkür ederim meltem mutlaka deneyeceğim yüz temizleme beziyle cam bezini almayı düşünüyorum bendeyerimseniben

Yeni bir ürün deniyorum banyo kesesi süperr masaj etkisi yaratıp ölü hücreleri atıyor rahatlatıyor bu ürünü de tavsiye ederim

benim gittiğim doktorlar da babe ürünlerini tavsiye etmişti ama ben reklam amaçlı olduğunu düşündüğüm için , bir de çok pahalı olduğu için almamıştım..

cildimin çok kirli olduğunu hissediyorum. acaba babenin temizleme veya yüz yıkama jeli faydalı olur mu?

of ya bıktım artık bu cilt sorunlarından. ya 28 yaşındayım ya. yeter artık bıktım vallahi.

Bende 24 yaşındayım yüzümle ilgili yaşadıklarımı yaptıklarımı yazsam kitab olur cinsten.Seni çok iyi anlıyorum.Ben yüztemizleme bezini daha çok makyaj temizlemede ve günlük akşam bakımına kullanıyorum bunun dışında babe yüz temizleme jelini kullanıyorum.Aman aman memnun değilim.
Ama dermotologum yüzünden ara sıra kullanıyorum.Zararı yok karıda çok var desem yalan olur.
Umarım en kısa sürede cildinle ilgili istediğin ürünleri bulur ve sonuç alırsın.

kesinlikle bu ürünü tavsiye ediyorum meltemin dediği gibi yüz temizleme jeli tonik makyaj çıkartıcıları peeling derken bir sürü ürün kullannıyo yine de istediğim sonucu alamıyordum MFTnin bezini kullandım çok memnumum şimdi sadece suyla hem makyajmı çıkartıyorum hem de genel temizleme yapıyorum herkese tavsiye ediyorum

geçenlerde cilt bakımına gittim.çok iyi sonuç aldım. korumak için de temizleme sütü+tonik+nemlendirici dedi. temizleme sütü yoksa günlük temizleme jellerinden kullan dedi. ben ikincisini yapıyorum. sabah akşam yapacakmışız bu uygulamayı... bir de hafta da 2 defa maske yapıyorum. birincisi peeling özellikli oluyor, ikincisi canlandırıcı-sıkılaştırıcı.
şimdi temizleme sütü arıyorum, önerebileceğiniz var mı? teşekkürler.

gülsuyu kullananlarınızda varmış aranızda arkadaşlar. bende başladım kullanmaya ama cildim yaglandı sanki. yaglanıncada parlıyor bazı bölgeler haliyle. yaglanma herkesde oldu mu? cildim normalde kuru çünkü. bu yaglandırınca endişelendim açıkçası. çünkü sivilcelerin geçmesi için falanda kullanıyorum sivilcede yaglı ciltte olur sonuçta. baya bir zıtlık yaşıyorum anlaşılan. tecrübesi olanlar yazabilirler mi fisfisfis

arkadaşlar internetten alışveriş yapmıyorum pek..başka nerden alabilirim bilgisi olan var mı? bir de ne kadar sıklıkla kullanılıyor bu bezler..yani iki kullanım arası ne olmalı?

arkadaşlar çok merak ettim bu yüz temizleme bezini ankarada nerde bulabilirim acaba bilginiz var mı?

yok mu fikri olan?ben dün watsonsa baktım orda yoktu.internetten nerden sipariş veriyoruz peki?kendi sitesi açılmıyo.:1no2:

Microfiber yüz temizleme bezini bilemiorum. Bildiğiniz Migrosta -eldiven şeklinde- selülit için kullanılan vücut eldiveni war. Ben bunu kullanıorum Yüzümdeki ölü deriyi de temzilesin diye. Ben memnunum. Siyah nokta ws. artık yaşamıyorum. Tabi öyle her banyoda duşta değil hafta 1 defa tüm vücudumu bunla masaj yapıyorum. 2 tane aldım 5 milyon mu öyle bişeydi. 1 ni yüzüme 1 ni vücuduma kullanıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…