Lekeler, Çiller Yüzde 15 TCA (triklosetik asit) Peeling Deneyimim

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Merhaba kiriptonit
Bende aynen senin gibi esmer tenliyim ve %20 tca yi tutup elimle kaldirdim bikac gun cok berrak bi cildim oldu dqha sonra deri altimda kararmalar olustu cok berbat bi göruntuydu anlatamam hele de göz altlari ve dudak ustumde olusan o karartilar birdaha asla gecmiyecek sandim cok ugrastim pigmet degisimi icin serum gunluk krem ve siklastirici aldim bikmadan usanmadan yaklasik 2,5 ay kullandim duzeldi ve cok daha guzel parlak bi ton yakaladim tdc tekrarlamak icin bence 1 ay ara cok az deri inceliyor ve toparlanamiyor zaman zaman rollor da yaptim tca uyguladigim yerler gemen kaniyordu digeryerler ise fazla etkilenmiyordu keske tca uygulamadan kremleri kullansaydim diyorum cok daha etkili olacakti seninde yuzundeki kararmalar gececektir
Merhaba hangi kremleri kullandınız acaba

bacağımın arkasında çatlaklar vardı..kulak çöpüyle sadece çatlaklara %25lik tca yaptım (doadan almıştım). fazla beklettim herhalde ki,9-10 günde soyuldu...soyulmadan önce etrafı kırmızı ve hafif ağrılıydı,enfeksiyon oluştu herhalde :KK43: şimdi uygulamanın üzerinden iki hafta geçti ama bacağımda iz var :KK43: yanık izi gibi kaldı... yüzüne tca yapanların fotoğraflarını da inceledim soyulunca bebek cildi gibi olmuş tenleri... ben yüzüme yapsaymışım yanmıştım demekki :KK50: acaba vücut derisi yüz derisinden daha farklı yapıda diye herkeste böyle oluyor mu onu da bilemedim :44: cildim de pek hassastır o da ayrı konu... eklediğim fotoğraf bacağımın durumunu birebir gösteriyor... madecassol, aynısefa çiçeği yağı kantaron yağı falan sürüyorum açılsın lekeler diye.... geçecek mi sizce? geçsin yaaaaa.... çatlaklar daha iyiymiş bu görüntüden:KK43:

Eki Görüntüle 603598
Merhaba lekelerini geçti mi acaba

Tca yı dikkatli kullanın benim yüzümde tca dan dolayı 2aydır geçmek bilmeyen lekeler kaldı her sabah kalktgmda gecmişmi dye aynaya bakıyorum ama geçmek bilmiyor keşke hiç yapmasaydım diyorum daha berbat oldum insanlar gördüğünde ne olmuş yüzüne diyorlar psikolojim bozuldu aynaya daı bakmak istemiyorum insan içine cıkamaz hale geldim aynaya baktıgmda ağlıyorum o yüzden dikkat edin
Merhaba lekeleriniz geçti mi acaba

Ben de dün %25 lik yaptım yüzüm garip bir renk aldı mor gibi vişne rengi gibi. Sürekli nemlendirici krem sürüyorum. Dışarı çıkmam gerekiyor utanıyorum yüzüm garip renginden dolayı. Milletin dikkatini çekiyor. 4. gün baslar mı soyulmalar umarım baslar umutsuzluğa kapıldım birden. Öncekinde cok az bekletmiştim ondan dışarıdan cok farkedilmemişti bu sefer böyle oldu.
Şaşkınlıkla okudum!
Çok merak ediyorum yüzlerce defa oranlar hakkında net uyarı yapmama rağmen, ne cesaret doktorların uygulayabileceği oranı uygulayabildiniz böyle aşırı yüksek oranı?
Ne durumda cildiniz şu an?

Tca Kimyasal Peeling in çeşitli oranları vardır. % 10 ile % 100 Oranlarında satılmaktadır. Türkiyede Sağlık Bakanlığı bildirimli UTS sistemine kayıtlı tek tca kimyasal peeling ürünleri Ecza depomuza ait olup. Doa Kimya ve Noya Kimya isimli firmalar her hangi bir analiz, izin - ruhsat olmadan sahte ürün satışı yapmaktadır. internetten UTS sistemine kolaylıkla ulaşarak ürün ismi ile de aratılarak görülebilir. Kullanmadan önce kozmetik ürünleri iyi incelemeniz ve sahte olmayan ürünleri kullanmanız sağlığınız için önemlidir.
Anladım, deponuz o zaman TCA telif hakkını veya patent falan aldı!?
Gerçekten size çok şey yazıp sorabilirim.
Umarım allahın asitinden bahsettiğimizin farkındasınızdır.
Bu başlıkta kozmetikten bahsetmiyoruz ve ortalama zekada 2021 yılında yaşayan bir insan aldığı ürünlerin etiketini okuma yetisine mutlaka sahiptir.
Dikkat edin de ( analizsiz!, sahte!, izinsiz!, ruhsatsız! ) bu söyleminiz ismini saydığınız firmalardan size ticari itibar zedelemekten dava olarak dönmesin. sizin adınıza üzülürüm :)

X