Lekeler, Çiller Yüzde 15 TCA (triklosetik asit) Peeling Deneyimim

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Sorunuza cevap verdim dedim mi?! Elinizi kolunuzu sallaya sallaya maraz dogurmaya gelip beni suclama curretini nereden buldunuz? Sizin gibi menfi tecrubeliler, edepsizlik pesinde sicramayi sever camurlar ara ara boyle ugrar, terbiyesizliginizi aynen iade ediyorum. Hala devam ederseniz de sikayet edecegim bilginiz olsun.

Mobile LadySubaru

elinizden geleni ardınıza koymayın lütfen. ne sizin açtığınız konuya ne de alttan alttan reklamını yaptığınız ürünlere çamur atılmış değil :)) ilk yorumumu tekrar okuyun okuma yazmanız varsa ve algılamanızda da sorun yoksa sadece "evde yapılan bu uygulamadan" memnun kalmadığımı yazmışım. bu denli sinirlenip tarbiyesizleşmenizin kendinizce haklı bir sebebi de var sanıyorum:) tekrar tekrar kolay gelsin

Kusura bakmayın ama arkadaş sadece uygulamadan memnun kalmadığını yazmış. Memnun kalanlar fikirlerini açıkça söyleyebiliyorken memnun olmadığını söyleyene olan tutumunuzu anlayamadım. Arkadaşın ilk yorumunda ters olan hiçbir ifade yok. Aksine sizin üslubunuz sert olmuş. Naçizane fikrim..

bu derece rahatsız olunmasını ben de anlayamadım açıkçası. konu başlığı "olumsuz tecrübenizi paylaşmayın" şeklinde olsaydı tek kelime bile yazmazdım. ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum. forumu okuyan birinin arkadaşın tutumundaki tersliği farketmesine de çok memnun oldum

elinizden geleni ardınıza koymayın lütfen. ne sizin açtığınız konuya ne de alttan alttan reklamını yaptığınız ürünlere çamur atılmış değil :)) ilk yorumumu tekrar okuyun okuma yazmanız varsa ve algılamanızda da sorun yoksa sadece "evde yapılan bu uygulamadan" memnun kalmadığımı yazmışım. bu denli sinirlenip tarbiyesizleşmenizin kendinizce haklı bir sebebi de var sanıyorum:) tekrar tekrar kolay gelsin

Siz memnun olmadığınızda sorun yok ama ben memnun olup konu açtığımda reklam ve menfaat, pes doğrusu.
Alttan alttan hakaret, suçlama yapın, kişi güvenilirliğine balta vurmaya çalışın sonra ben rahatsız olmayayım tepki vermeyeyim, eyvallah sultanım çok yaşa!

bu derece rahatsız olunmasını ben de anlayamadım açıkçası. konu başlığı "olumsuz tecrübenizi paylaşmayın" şeklinde olsaydı tek kelime bile yazmazdım. ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum. forumu okuyan birinin arkadaşın tutumundaki tersliği farketmesine de çok memnun oldum
Burada sorun olumsuz tecrübe mi görünüyor? Tekrar okuyun bakalım nereden nereye gitmiş konuşmalar, tekrar soruyorum aynı suçlamaları alsanız ne yaparsınız?

Siz memnun olmadığınızda sorun yok ama ben memnun olup konu açtığımda reklam ve menfaat, pes doğrusu.
Alttan alttan hakaret, suçlama yapın, kişi güvenilirliğine balta vurmaya çalışın sonra ben rahatsız olmayayım tepki vermeyeyim, eyvallah sultanım çok yaşa!

Burada sorun olumsuz tecrübe mi görünüyor? Tekrar okuyun bakalım nereden nereye gitmiş konuşmalar, tekrar soruyorum aynı suçlamaları alsanız ne yaparsınız?

resmen şu yazdıklarınızı güle güle okudum :)) yok böyle bir şey yaa. neyse ki bu foruma girip okuyan bayanların okuma yazma ve algılama becerisi var msjlarımızdan kim çamur kim edepsiz o denli ortaya dökülüyor ki bu yüzden çok rahatım :) siz bir daha konu açarken 'sakın olumsuz bir tecrübesi olan yorum yazmasın' şeklinde not düşün de kimseye hakaret etmek durumunda kalmayın. tabi hiç kimse de sizin kendini bilmez msjlarınıza maruz kalmasın!
bu başlığa daha fazla yorum yapıp da pirim verecek sizi kendime muhatap alacak değilim!
son yorumumsa yine ilk başta olduğu gibi BEN YAPTIM VE MEMNUN KALMADIM KİMSEYE DE TAVSİYE ETMİYORUM. tabiki herkesin kendi tercihi isteyen deneyebilir saygı duymak lazım.. 'SAYGI' sözcüğünün sözlükte anlamına bakarak anlamaya çalışabilirsiniz size başarılar diliyorum

Ters ifade yok mu? Arkadasin mesajlarina ve benim cevaplarima tekrar bir goz gezdirin lutfen..

Tecrubesini neredeyse 3 senedir 1870 kusur mesaj ile tek kisi atlamadan aktaran kisi, yani benim yerimde olsaydiniz ne yapardiniz? Hosuna gitmeyen cevaplar aldiginda "menfaat in mi var!" suclamasi da neyin nesi, kaldi ki bu arkadasin basligimda tek mesaji yok.

Mobile LadySubaru

Konuyu açıp soruları cvplayan sizsiniz sonuçta hiç kimse sizi zorlamadı. Ben de konu açsam doğal olarak yazan kişilerle ilgilerim. Bunu iyilik yapıyormuş gibi algıladığınızı düşünüyorum. Arkadaş msj yazmamış olabilir ben de burada yani sitede okuduğum birçok şeyi denedim ama ne soru sorduğum oldu ne de herhangi bir yorum yazdığım. Yani konuya daha önce yazmış olmaması okumadığını, uygulamadığını göstermez. Ben sadece dün forumu okurken üslubunuzdaki sertliği gördüm yorum yaptım.

Konuyu açıp soruları cvplayan sizsiniz sonuçta hiç kimse sizi zorlamadı. Ben de konu açsam doğal olarak yazan kişilerle ilgilerim. Bunu iyilik yapıyormuş gibi algıladığınızı düşünüyorum. Arkadaş msj yazmamış olabilir ben de burada yani sitede okuduğum birçok şeyi denedim ama ne soru sorduğum oldu ne de herhangi bir yorum yazdığım. Yani konuya daha önce yazmış olmaması okumadığını, uygulamadığını göstermez. Ben sadece dün forumu okurken üslubunuzdaki sertliği gördüm yorum yaptım.

Acik sorayim baska turlu o kismi yanitlamadan atliyorsunuz.. Menfaat temini ve sonrasinda reklamci suclamasi alsaniz uslubunuz ne olurdu?

Mobile LadySubaru

Acik sorayim baska turlu o kismi yanitlamadan atliyorsunuz.. Menfaat temini ve sonrasinda reklamci suclamasi alsaniz uslubunuz ne olurdu?

Mobile LadySubaru

Tabiki sert olurdu tıpkı sizin arkadaşın ilk mesajına verdiğiniz tepki gibi. Ama tekrar ediyorum arkadaşın ilk mesajında anormal bir durum yok aksine sizin ters cevabınız karşısında arkadaş üslubunu sertleştirdi ve suçlayıcı yazdı. O kadar sert bir cvp vermeseydiniz konu buralara gelmezdi sanırım.

Merhaba, lady biz seni biliyoruz. Reklam yapmadığını da. Neredeyse 1.5 yıldır senin tecrübelerinden yararlanıyorum hiçbir zararını görmedim. Tca'yı sana güvendiğim için uyguladım ve hiçbir sorun olmadı. Çok rahat yaptım. Çilleri yazın çabuk çıkan birisi olarak hiçbir lekede olmadı yüzümde. Tca öncesi, uygulama anı ve sonrasına dikkat ettikten sonra hiçbir sorun olmuyor. Şu an sadece laktik asitli toniğimi arada uyguluyorum. Tca'nın soyulma süreci, çalıştığım için zor oluyor onun için laktik asit ve glikolik asitli tonikle devam edeceğim. Geçen yıldan kalan glikolik asidim var hala sıra gelmedi, sence kullanılabilir mi önümüzdeki kış. :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Lady malum yaz geldi bende yeni bir güneş kremi almaya karar verdim. lekeli ciltler için üretilmiş olan güneş kremleri var . sebamed , roc ve bioderma ürünlerinden hangisini almamı tavsiye edersin?

Ya ben sunu anlamadim sadece birkez mi uygulayacagiz yok 4 5 gun ust uste mi uygulucaz ya hicbir yerde yazmio bi kere uyguladiginizda bi sene beklemek gerekiyor diyo uygulayan varsa bilgilendirebilirmi

Ya ben sunu anlamadim sadece birkez mi uygulayacagiz yok 4 5 gun ust uste mi uygulucaz ya hicbir yerde yazmio bi kere uyguladiginizda bi sene beklemek gerekiyor diyo uygulayan varsa bilgilendirebilirmi

Kimyasal peeling(tca) yapıldıktıktan sonra 1 ay beklenir sonra lekelerin durumuna göre yeniden yapabilirsin 1ay beklemek şartıyla

Nasıl uygulanır derseniz ilk sayfalarda Lady çok açık olarak anlatmış

Kimyasal peeling(tca) yapıldıktıktan sonra 1 ay beklenir sonra lekelerin durumuna göre yeniden yapabilirsin 1ay beklemek şartıyla

Nasıl uygulanır derseniz ilk sayfalarda Lady çok açık olarak anlatmış

lady subarunun bahsettiği 10 tl lik tca karışım olmayan saf olan bu google a yazdıgımız da çıkan doa kozmedik sitesinde ki mi?

lady subarunun bahsettiği 10 tl lik tca karışım olmayan saf olan bu google a yazdıgımız da çıkan doa kozmedik sitesinde ki mi?

Ben 4 kez tca yaptım sonuncu tam bir fiyaskoydu şirketi aradım hiç oralı olmadılar lady ile goruşup ekimde bu firmanın dışında başka nerden temin ederiz onu oğreneceğim zaten şimdi yapılmıyo

Son düzenleme:
Ben 4 kez tca yaptım sonuncu tam bir fiyaskoydu şirketi aradım hiç oralı olmadılar lady ile goruşup ekimde bu firmanın dışında başka nerden temin ederiz onu oğreneceğim zaten şimdi yapılmıyo

zaten şuan fiyatlar gecen sene bahsedilen gibi değil.Baştaki okudugum yorumlar hep olumlu yöndeydi genelde.Ben de nerden temin edebilirim diye araştırıyorum.Zamanla ürün kalitesini bozmuş olabilirler içerisindeki asidi düşürmüş olabilirler ya da başka birşey...Biliyorum eylül sonunda yaoıcam bende.Daha önce tretin kullanmıştım hemen hemen aynı reaksiyonları veriyor o kremle.Ama benim cildim bağışıklık kazandı o kreme,bu yüzden tca denemek istiyorum.Eger güvenilir sahte olmayan bir adres firma bulursan bana da bildirirsen sevinirim.Şimdi baktım nette sanal pazar sitesinde var.Bi bak istersen benim deneyimim olmadıgından fikrim de yok ne derece güvenilirdir.

Son düzenleme:
zaten şuan fiyatlar gecen sene bahsedilen gibi değil.Baştaki okudugum yorumlar hep olumlu yöndeydi genelde.Ben de nerden temin edebilirim diye araştırıyorum.Zamanla ürün kalitesini bozmuş olabilirler içerisindeki asidi düşürmüş olabilirler ya da başka birşey...Biliyorum eylül sonunda yaoıcam bende.Daha önce tretin kullanmıştım hemen hemen aynı reaksiyonları veriyor o kremle.Ama benim cildim bağışıklık kazandı o kreme,bu yüzden tca denemek istiyorum.Eger güvenilir sahte olmayan bir adres firma bulursan bana da bildirirsen sevinirim.Şimdi baktım nette sanal pazar sitesinde var.Bi bak istersen benim deneyimim olmadıgından fikrim de yok ne derece güvenilirdir.

Bana kılıçbalığı diye bir arkadaş Merck Sharp Dohme TCAyı önerdi araştır bakalım bende bakıyorum ekime kadar zamanımız var

Doadan aldığım son tca beni çok şaşırttı firmada ilgilenmedi

Birde Lady' e sorarız zamanı gelsinde😴😴😴

Son düzenleme:
Bana kılıçbalığı diye bir arkadaş Merck Sharp Dohme TCAyı önerdi araştır bakalım bende bakıyorum ekime kadar zamanımız var

Birde Lady' e sorarız zamanı gelsinde😴😴😴

tamam araştıraıyım o markayı,çünkü ne marka araştıracagımı bilmeden de gördüğüm buldugum tca lar ne kadar güvenilir diye bilemiyorum.Lady subaru ya ben msj attım ama dönmedi kaçlık alacagım konusunda birkaç şey yazmıştım.neyse daha zamanımız var,sorarım tekrar

Birde Lady' e sorarız zamanı gelsinde������

Kilıçbalıgının yazdıklarını okudum buldum bahsettiği yeri.Sanırım ben oradan alıcam

Son düzenleme:
X