Yüze yağ enjeksiyonu memnuniyetsizliği

ektropion nedir. Bilen varsa yazabilir mi.
Sevgili Gemini ;

Siz Zekeriya beye ameliyat oldunuz sonra komplikasyon çıktı. Sonra iki dr a daha gittiniz operasyon hatası olduğu söylendi.
Anladığım bu. Bakınız baştan ilk gidiş sebebiniz sonra gelişenler şeklinde bir toparlayarak anlatsanız.
Zekeriya beye ikinci kez ameliyat olmak zorunda kalmışsınız böyle anladım ve yine de başarılı olunmamış......
Sevgili Mada , Gemini herşeyi gayet detaylı Ve tüm derdine rağmen gayet nazikçe anlatmış ve zaten yeterince canı yanmış. Artık fazla üstüne gitmeseniz mi diyorum. Merak ettiğiniz kelimeleri google’a yazın zaten karşınıza bir dolu açıklama çıkıyor. Üzülenleri daha fazla üzmeyelim ☺️

Yazıştık zaten burada. Ben de onun kadar strese girdim.
Detaycı ayrıntıcı bir tavır aldığımın farkındayım Gemini arkadalı dışarıda bırakarak söylüyorum bunu.
Burada o kadar çok sahte yazı ve üye var ki . Onların yüzünden Sarıpembe ve Gemini gibi insanların mağduriyetleri de kaynıyor gidiyor. Gerçek mağdurların üzerlerine de gidilmiş burada. Yazık değil mi insanlara.
Ben o sahte insanların bazılarının paylaşımlarına ulaştım. Gerçekten çok yazık.
Biz güzelce yazıştık birbirimizi anladık zaten burada. Görmediniz sanırım.
Mağdur bırakılmak psikolojimi bozdu. Babamın bütün hayatı mahvoldu dr hatası ile ve ömür boyu çekmek zorunda.
İyi paylaşımlar herkese.

Yav bu anlattıklarınız resmen tazminat sebebi. Manen de çok yıpranmışsınız. Bir avukatla konuşmayı hiç düşündünüz mü?
Onu da düşünüyorum ama şu anda öncekinin gözümle ilgili olumlu bişeyler bulmak sonrası gerçekten umrumda bile değil bu bi seneyi bi ben bilirim bi Allah bi de ailem

z
Onu da düşünüyorum ama şu anda öncekinin gözümle ilgili olumlu bişeyler bulmak sonrası gerçekten umrumda bile değil bu bi seneyi bi ben bilirim bi Allah bi de ailem
çok geçmiş olsun üzülerek okudum yazdıklarınızı.İnşallah en kısa sürede düzelir Allah acil şifalar versin.Zekeriya Kul’a gidecektim vazgeçtim gerçekten.Teşekkürler tecrübenizi paylaştığınız için

Degerlı hanımlar allah askına suna bır cozum bulalım el bırlıgı ıle kafayı yıyecegım. Sımdı gozun ıcınden gırılen yontemle goz altı torbasını aldırmak daha ıyı bır yontem mıdır. Alt goz kapagını kesıp gırılerek derı fazlasını almak rısklımıdır. Duauncelerınız nedır. Benım anladıgım gozun ıcıne gırılmesı daha ıyı bır yontem

Bende18.Nisanda Zekeriya beyde amaliyat olacagim burdaki yazilanlari okuduktan sonra kararsiz kaldim

Degerlı hanımlar allah askına suna bır cozum bulalım el bırlıgı ıle kafayı yıyecegım. Sımdı gozun ıcınden gırılen yontemle goz altı torbasını aldırmak daha ıyı bır yontem mıdır. Alt goz kapagını kesıp gırılerek derı fazlasını almak rısklımıdır. Duauncelerınız nedır. Benım anladıgım gozun ıcıne gırılmesı daha ıyı bır yontem
Sadece torba varsa içerden girilmesi tabii ama fazla deri varsa mecbur dısardan. Göz altı deri alınması riskli mi dersen evet bir risk var ama onu da en aza indirmek için destek yöntemler var(mış) sağolsun Melike Erdim hoca yüksek etik degerleri olan hastaya çok önem veren bir doktor olarak detaylı açıklamıştı bana.

Ben Dr. Volkan tayfura yağ enjeksiyonu yaptırdım kendi ofisinde hastane bile değil. Karından alınan yağlar çene hattıma ve çene ucuma yağ enjeksiyonu yapıldı 10 günde eridi. Yüzüm önceden şiş değildi artık yüzümde şiş yüzümdeki o altın oran tamamiyle bozuldu. Arkadaşlar plastik cerrahlar zaten bu yağ enjeksiyonu olayında 2 ye bölünüyor. Yarısı öneriyor diğer yarısı kalıcı bulmadığı için önermiyor. Bana göre kalıcı DEĞİL benimki inanın 10 gün içinde eridi. İnanın sadece para boşa gidiyor. Maddi manevi büyük kayıp. Bu konu İLE ilgili konuda açtım hekim konusunda gerçekten çok iyi araştırın

Ben Dr. Volkan tayfura yağ enjeksiyonu yaptırdım kendi ofisinde hastane bile değil. Karından alınan yağlar çene hattıma ve çene ucuma yağ enjeksiyonu yapıldı 10 günde eridi. Yüzüm önceden şiş değildi artık yüzümde şiş yüzümdeki o altın oran tamamiyle bozuldu. Arkadaşlar plastik cerrahlar zaten bu yağ enjeksiyonu olayında 2 ye bölünüyor. Yarısı öneriyor diğer yarısı kalıcı bulmadığı için önermiyor. Bana göre kalıcı DEĞİL benimki inanın 10 gün içinde eridi. İnanın sadece para boşa gidiyor. Maddi manevi büyük kayıp. Bu konu İLE ilgili konuda açtım hekim konusunda gerçekten çok iyi araştırın
Size katiliyorum bende memeye yag enjekte yaptirmistim her memeye 450 cc 3 ayda eridi birsey kalmadi ve simdi silikon taktirdim yag enjekteyi hic tavsiye etmiyorum

Size katiliyorum bende memeye yag enjekte yaptirmistim her memeye 450 cc 3 ayda eridi birsey kalmadi ve simdi silikon taktirdim yag enjekteyi hic tavsiye etmiyorum
Evet kesinlikle kalıcı DEĞİL. Yüze göğüse vs yağ enjeksiyonu yaptıracak kişilere tavsiyem çoğu hekim sosyal medyada işlem sonrasında hemen paylaşıyor değişimi öncesi sonrası diye inanın öyle değil öyle olmuyor. İşlemden sonra evet öyle ama 10 gün 1 aya hiç ama hiç birşey kalmıyor. Verilen milyarlarca para boşa gidiyor. 15 gün sonra tüm hayalleriniz çöpe gidiyor. Her konu gördüğümde yazıyorum cünkü bu işlemler işe yaramıyor bilinçlensin insanlar hekim konusunda ona göre araştırıp karar versinler.

Bende elmacık yağ enjeksiyonu istiyorum ama yaptıranlar memnun değil mi şimdi ? Görüştüğüm doktorlar kalıcı dediler 20-25 bin fiyat verdiler yüzüne yağ enjeksiyonu yaptıran varsa süreci paylaşabilir mi arkadaşlar bide kimde yaptırdığını. Ben normal dolgu yaptırmıştım elmacık 3 cc ama hemen eridi 1 ayda

Dr u aradim zamanla gececek dedi masaj yapin dedi goz pinarlsrdaki sertlik goz yapimi ve bakislarimi degistirdi umarim duzekir cok sagolun cecapladiginis icin

Aynı şeyi yaşadım malesef inanılmaz beceriksiz bir doktor

X