Yüze yağ enjeksiyonu memnuniyetsizliği

Bende elmacık yağ enjeksiyonu istiyorum ama yaptıranlar memnun değil mi şimdi ? Görüştüğüm doktorlar kalıcı dediler 20-25 bin fiyat verdiler yüzüne yağ enjeksiyonu yaptıran varsa süreci paylaşabilir mi arkadaşlar bide kimde yaptırdığını. Ben normal dolgu yaptırmıştım elmacık 3 cc ama hemen eridi 1 ayda
olay sadece yağı enjekte etmek değil ki
yüzüne nereye?
alınan yağı inceltilmesi, mümkünse nano düzeye getirilip koyulması gerekir
alınan yağı düzgün işlemeden koyarsa doktor onun %90ı gider, düzgün bir işlemde bile %50-60 ancak kalıyor. o yüzden kısa süre sonra tamamlama seansı yapılır..

20-25 bin fiyat alıp bunları sormamış olamazsınız herhalde?

Merhaba arkadaşlar, 10 yıl önce yüze yağ enjeksiyonu Dr. Mithat Ulay yapmıştı ve çok memnun kalmıştım. Şimdi yaptıramıyorum, malum fiyatlar çok yüksek ama maddi problemi olmayanlar için süper bir doktordur. Hiç bir birikinti vs sıkıntım olmamıştı, fiyatı uygun Dr ismi verebilirseniz tekrar yaptırmak istiyorum.

Konuyu yeni görüyorum kendim konu açamadım o yüzden buraya yazıyorum cevaplarsanız benim için çok iyi olur . Ben 6 gün önce yüzüme yağ enjeksiyonu yaptırdım . 27 yaşındayım tek istediğim bölge elmacık dolgusuydu. Doktor kendi kafasına göre göz altıma alnıma çeneme çene ucu ve kenarlarına yağ enjekte etmiş o kadar korkunç bir haldeyim ki gözlerim mosmor küçük çenem up uzun elmacığımın sağ taraf daha az şişik sol taraf daha fazla yüzümün hiç bir bölgesinde simetri kalmadı en beğendiğim şey çene hattımdı doktor onuda mahvetmiş. Her yerden elime yağlar geliyo nazobili çizgilerim yoktu oraya bile yağı ta aşağıya kadar gelecek çwkilde enjekte etmiş yüzümde mutsuz bir görüntü var ne yapıcam bilmiyorum daha önce yaptıran var mı nasıl erişebilirim ameliyatttan çıktığımdan beri ağlıyorum asla düzelmiyor azalmıyor lütfen tecrübesi olanlar yazsın

Zekeriya hoca için kötü bir yorum yapmak istemiyorum ben kendisi benimle ilgilenmedi de demiyorum ama sonuç olarak ben başarısız bi operasyon geçirdim üstelik onu seçmeden önce görüştüğüm herkes çok iyiydi görünüşte ve memnundu da ha bana sorarsanız hayatımın tek pişmanlığı ve en kötü kararı
Geçirdiğim operasyonlara gelince de ;
Endoskopik şakak germe orta yüz germe ve göz kenarı kaldırma operasyonu idi. Operasyon öncesi konuşmadığımız bişeydi gözaltından kesi yapılması ben bilseydim asla izin vermezdim çünkü takıntılı biriyim iz kalmasından korkardım kaldı ki ektropion oldum olası bildiğim ve korktuğum bişeydi. Doktor da böyle olsun istemezdi eminim ama sonuçta hesaba katılması gereken benim yüzümün zayıf ve gözlerimin yapısının o kesiyi kaldırmayacağı idi. O şekilde 3 aya yakın bekledim sonra tekrar ameliyat edildi ama yine endoskopik yapılacak diye konuşulmuş olmasına rağmen ameliyatta bu sefer göz kenarlarından yapılan bi kesiden toparlanmaya çalışıldı. Şimdi 7. Ay oldu maalesef düzelmedi

Kendine fazla güvenen enerjik hayat dolu biriyken şimdi sadece öleceğim günü bekleyerek yaşıyorum üstelik bunları benim gibi estetik asla yapmayacak biri kendi kendine yaptı
Çok üzüldüm😭çok geçmiş olsun
Şimdi nasılsınız?

Konuyu yeni görüyorum kendim konu açamadım o yüzden buraya yazıyorum cevaplarsanız benim için çok iyi olur . Ben 6 gün önce yüzüme yağ enjeksiyonu yaptırdım . 27 yaşındayım tek istediğim bölge elmacık dolgusuydu. Doktor kendi kafasına göre göz altıma alnıma çeneme çene ucu ve kenarlarına yağ enjekte etmiş o kadar korkunç bir haldeyim ki gözlerim mosmor küçük çenem up uzun elmacığımın sağ taraf daha az şişik sol taraf daha fazla yüzümün hiç bir bölgesinde simetri kalmadı en beğendiğim şey çene hattımdı doktor onuda mahvetmiş. Her yerden elime yağlar geliyo nazobili çizgilerim yoktu oraya bile yağı ta aşağıya kadar gelecek çwkilde enjekte etmiş yüzümde mutsuz bir görüntü var ne yapıcam bilmiyorum daha önce yaptıran var mı nasıl erişebilirim ameliyatttan çıktığımdan beri ağlıyorum asla düzelmiyor azalmıyor lütfen tecrübesi olanlar yazsın
Merhaba çok geçmiş olsun.Bende düşünüyorum ama çok olumsuz yorum yapılmış ürktüm.şimdi nasıl durumunuz?

Şu an 4. Ameliyatını olmuş ve hala düzeleceğinden emin olmayan biriyim. Üstelik her operasyon sonrası başka sıkıntı çıkıyor ve benden size tavsiye gerdirmeyin yüzünüzü çünkü o gerginlik hissi o kadar kötü bişey ki iki yıl geçti yüzümde yanağımda alnımda her yerimde saçma sapan şişler hisler hissizlikler var

Şu an 4. Ameliyatını olmuş ve hala düzeleceğinden emin olmayan biriyim. Üstelik her operasyon sonrası başka sıkıntı çıkıyor ve benden size tavsiye gerdirmeyin yüzünüzü çünkü o gerginlik hissi o kadar kötü bişey ki iki yıl geçti yüzümde yanağımda alnımda her yerimde saçma sapan şişler hisler hissizlikler var
Burnumu yaptıracağım bazı doktorlar alın bombeli değilse yaptırın yoksa burun yapsanız dahi güzleliğini göstermez diyince istedim.elmacık kemiklerimde yok.ama çok fazla olumsuz yorum gördüm😭 napmalıyım bilmiyorum.dolgu geçici ve dünya para.yetişemez ki insan

Iki ay sonra eriyor çoğu. Kime yaptirmistiniz. Ben de çok olsun ve erimesin istiyorum
yağın içersindeki kök hücreden dolayı verdiği ışıltı hariç hiçbişi kalmıyo ne hacmen artış ne de dolgunluk iki kez yaptırdım göbekten yüz ve el yüzeyine hiç gereği yok canıma yazık dışardan dolgu artık tercihim...

yağın içersindeki kök hücreden dolayı verdiği ışıltı hariç hiçbişi kalmıyo ne hacmen artış ne de dolgunluk iki kez yaptırdım göbekten yüz ve el yüzeyine hiç gereği yok canıma yazık dışardan dolgu artık tercihim...
Teşekkür ederim vazgeçtim.siz kime oldunuz acaba?

Teşekkür ederim vazgeçtim.siz kime oldunuz acaba?
kime olduğunun önemi yokkk arkadaşım başka cerraha yaptırdı aynı sonuç hatta O benden büyük full face dolgu yaptırdı, sonra yüzde karakteristik ortaya çıkışlar için dışardan dolgu şart hem yağın alındığı yerde aylarca süren hissizlik, uyuşma ,karıncalanma hissine değmez...

kime olduğunun önemi yokkk arkadaşım başka cerraha yaptırdı aynı sonuç hatta O benden büyük full face dolgu yaptırdı, sonra yüzde karakteristik ortaya çıkışlar için dışardan dolgu şart hem yağın alındığı yerde aylarca süren hissizlik, uyuşma ,karıncalanma hissine değmez...
Allah razı olsun yaa verdiğiniz bilgilerden dolayı kafam karışıktı yarrımcı oldunuz.az parada değil üstelik.hiç mi memnun olan yok doktorlae nasıl kıyıyor yapıyorlar birsürü😭

Allah razı olsun yaa verdiğiniz bilgilerden dolayı kafam karışıktı yarrımcı oldunuz.az parada değil üstelik.hiç mi memnun olan yok doktorlae nasıl kıyıyor yapıyorlar birsürü😭
Bende 26 ocak ta yüze yağ enjeksiyonu ve gıdı liposakşın oldum ama sonuçları bilseydim asla yaptırmazdım. Gıdı liposakşını kulak arkası biryerden girerek yapmış burda ok iz yok enazından sonra nazobinal kısma dudak kenarlarıma elmacık yerlere çene ucuna da gözaltına da yağ vermiş birde ben üst dudağıma hafif dolgu istemiştim (yağ değil o kısım bu arada ) onu da yapmış kendisi güzel olsun diye alt dudağıma da çok az vermiş bugün 15 gün olucak nerdeyse yüzümdeki ödem tam geçmedi gıdı bölgemde sertlik ve uyuşma hissizlik var hergün masaj yapıyorum en kötü kısmı da sağ tarafım iyi sol tarafım şiş ve dudağım felçli gibi konuşurken 🤦‍♀️bu süreci bilseydim eğer asla olmazdım yüze bişeyler isterken iki kere düşünüp yapmak gerekiyor

Ben Dr. Volkan tayfura yağ enjeksiyonu yaptırdım kendi ofisinde hastane bile değil. Karından alınan yağlar çene hattıma ve çene ucuma yağ enjeksiyonu yapıldı 10 günde eridi. Yüzüm önceden şiş değildi artık yüzümde şiş yüzümdeki o altın oran tamamiyle bozuldu. Arkadaşlar plastik cerrahlar zaten bu yağ enjeksiyonu olayında 2 ye bölünüyor. Yarısı öneriyor diğer yarısı kalıcı bulmadığı için önermiyor. Bana göre kalıcı DEĞİL benimki inanın 10 gün içinde eridi. İnanın sadece para boşa gidiyor. Maddi manevi büyük kayıp. Bu konu İLE ilgili konuda açtım hekim konusunda gerçekten çok iyi araştırın
Şu anda nasil şişlikler kaldı mı?

Şöyle inanılmaz derecede şişliğiniz oluyor yüzünüz farklı bir insan gibi oluyor ve uzun süre bu şekilde kalıyorsunuz Eğer bir çalışma hayatınız varsa sizi çok etkileyecek bir süreç ve sonuçta yağın büyük bir oranı veya hepsi eriyor Yani tamamen gereksiz bir İslam
Full face dolgu nasıl oluyor kaç ml kullanılıyor birde yüz çok sismez mi

Yüz çok şişiyor ve mimikleri kullanamiyorsunuz benim şu an 3,5 hafta oldu asıl 2. Ayında nasıl.olacak belli olur ama şu anda biraz daha inmesini bekliyorum. Kaç ml olacağı doktorla alakalı benim doktorum fazla koydum dedi ama sonrasında çok erirse 2. yi yaparız dedi.

Yüz çok şişiyor ve mimikleri kullanamiyorsunuz benim şu an 3,5 hafta oldu asıl 2. Ayında nasıl.olacak belli olur ama şu anda biraz daha inmesini bekliyorum. Kaç ml olacağı doktorla alakalı benim doktorum fazla koydum dedi ama sonrasında çok erirse 2. yi yaparız dedi.
Merhaba şuan nasılsınız bende düşünüyorum özelden doktor ismi söyler misiniz ve fotoğraf atar mısınız lütfen

X