Yüze yağ enjeksiyonu

symayldzhn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2024
5
0
26
Ne olursunuz buraya bakın intihar etmeye ramak kaldı 28 gün sonra düğünüm var
8 gün önce dolgu yaptırmak ıstedım ama doktorum yağ enjeksiyonun daha iyi olacağını daha kalıcı olacagı söyledı. Cene ve kenarlına bırde alnım verdı yağı karnımdan alıp. Ama yüzüm simetrısı bozuldu şiş içinde alnım patlıcak gibi ne gecem gece ne gündüzüm yatamıyorum kalkamıyorum ona sordugumda iste dinecek sabır diyor ama ben inanmıyorum lütfen bu süreci atlatmıs biri yokmu aranızda yardım edin sürec nasıl ilerledi yüz nasıl düzeldi

Merhaba Seyma, evet gecıyor. 28 gune cok var e, zaten bu yagların olü olanları atılacak, %30 u kalıcak endiselenme. Bol bol su ic, buz koy morarmasın, ben alnıma yaptırmıstım, er,idikten sonra biraz dalgalı oldu, bence guzel olucak sizinki endiselenmeyin, burdan uazabılırsınız

Merhaba Seyma, evet gecıyor. 28 gune cok var e, zaten bu yagların olü olanları atılacak, %30 u kalıcak endiselenme. Bol bol su ic, buz koy morarmasın, ben alnıma yaptırmıstım, er,idikten sonra biraz dalgalı oldu, bence guzel olucak sizinki endiselenmeyin, burdan uazabılırsınız
Selamlar. Alına yağı neden enjekte ettirmiştiniz? Konulan yaglar eriyor mu yoksa kalıcı mı ve dalgalı oldu demişsiniz tam olarak nasıl bir görüntü oluştu? Glabella bölgesine bende düşünüyorum. Cevep verirsiniz çok sevinirim.

Lütfen bana whatsaptan yazarmısınız. Psikolojim çok kötü hala gecmedı. 0536 966 93 91
Sormam gereken bır kac şey var.
Alnımda asla dinme olmadı daha hızlı erimesı için neyapabılırım

Lütfen bana whatsaptan yazarmısınız. Psikolojim çok kötü hala gecmedı. 0536 966 93 91
Sormam gereken bır kac şey var.
Alnımda asla dinme olmadı daha hızlı erimesı için neyapabılırım
İnşallah erir. Yağ enjeksiyonu riskli

Çok geçmiş olsun birazcık sabredin ilk ay büyük çoğunluğunun eridiği söyleniyor. K kamera daha önceki başlığını okumuştum ben de Hüsrev hocaya yaptırmayı düşünüyorum. %30u kalıyor demişsin ömür boyu kalıcı oldu mu bu oran

Ne olursunuz buraya bakın intihar etmeye ramak kaldı 28 gün sonra düğünüm var
8 gün önce dolgu yaptırmak ıstedım ama doktorum yağ enjeksiyonun daha iyi olacağını daha kalıcı olacagı söyledı. Cene ve kenarlına bırde alnım verdı yağı karnımdan alıp. Ama yüzüm simetrısı bozuldu şiş içinde alnım patlıcak gibi ne gecem gece ne gündüzüm yatamıyorum kalkamıyorum ona sordugumda iste dinecek sabır diyor ama ben inanmıyorum lütfen bu süreci atlatmıs biri yokmu aranızda yardım edin sürec nasıl ilerledi yüz nasıl düzeldi
Mrb kaça yaptırdınız

X