Yüzsüz ve zorba insanlar

Neyi anlıyor hiçbir şey anladığı yok.
Hiç mi kızgınlık yok içinde onlara karşı dedim. "Ben gerekeni zamanında onlara söyledim zaten" diyor
Anlıyor, işine gelmiyor. Böylesi rahatına geliyor. İyi evlat olmak, iyi koca iyi baba olmaktan kolay geliyor işte, birini seçmek zorunda hissediyor hep.

Anlıyor, işine gelmiyor. Böylesi rahatına geliyor. İyi evlat olmak, iyi koca iyi baba olmaktan kolay geliyor işte, birini seçmek zorunda hissediyor hep.
İyi de böyle çok mutsuz olduğunu da söylüyor. Hadi bu yıl bizimle yaşıyor. Seneye babasının evinde yaşayınca iyi evlat olmak onu daha mı mutlu edecek?

Neyi anlıyor hiçbir şey anladığı yok.
Hiç mi kızgınlık yok içinde onlara karşı dedim. "Ben gerekeni zamanında onlara söyledim zaten" diyor
Sizin asıl mesele ailesi değilki.

Evet gerçekten kötü ve cahil insanlar ama eşiniz yalnız olduğunuzda, ev içinde de soğuk ve mesafeli size, öyle yazdığınızi hatırlıyorum.

Yani üzgünüm ama sevgisinde problem var başından beri. Evliliği de sırası geldi bende evleneyim diye yapmış, uygun birini bulunca.

Sizin asıl mesele ailesi değilki.

Evet gerçekten kötü ve cahil insanlar ama eşiniz yalnız olduğunuzda, ev içinde de soğuk ve mesafeli size, öyle yazdığınızi hatırlıyorum.

Yani üzgünüm ama sevgisinde problem var başından beri. Evliliği de sırası geldi bende evleneyim diye yapmış, uygun birini bulunca.
Orası öyle zaten. O narsist, ben bağımlı kişilik gibiyiz. Ben bu kadar nazik, anlayışli olmasam beni secmezdi ki. Bunu şimdi görüyorum.
O zamanlar çok ilgiliydi. Sıkışık oldugumda çantama gizlice para koymuştu bir gün.

Bak doğru söylüyorsun. Adamın içi geçmiş.
Evde mini sortla dolaşan biriyim, dönüp bir kez baktığı yok bu kadar yıldır. İnan ben şaşıyorum
At şu uyuşuğu, çürüsün babasının evinde. Gül gibi kocamla kavga ettim, camı çerçeveyi indirdim zamanında, sırf cinsellik zayıfladı diye. Zaten başka yönlerden de berbat biri kocan, bi de üstüne libido sıfır. Nasıl katlanıyorsun ya?

At şu uyuşuğu, çürüsün babasının evinde. Gül gibi kocamla kavga ettim, camı çerçeveyi indirdim zamanında, sırf cinsellik zayıfladı diye. Zaten başka yönlerden de berbat biri kocan, bi de üstüne libido sıfır. Nasıl katlanıyorsun ya?
Ben de bilmiyorum. Beni bu kadar ezik yapan ne? İnşallah yaza kadar kalbim ferahlar da iki gram cesaretim kaybolmaz

Söze gitmemen yankı uyandırmış mı askito?
Hiçbir şey söylemiyor ki.
Soranlara gelmedi demiş sadece. Ama bana düşman gibi davranıyor sanki sorumlu benim.
Diğer gelin de bizim düğüne gelmemişti çünkü eşimi de ailesini de hiç sevmiyor. O zaman eşimin babası benim yanımda gerizekalı falan demişti kıza. Şimdi de beni kotulemislerdir. Ailemle tanıştıkları ilk zamanlar da sürekli ilk gelinlerini kotuluyorlardi, çok sasiyordum böyle yapmalarina. Aynı şeyi yaparlar tahminimce

X